F1 2010

S

spy

Guest
Grafika jest bardzo dobra.
Wlaczcie sobie demo WRC 2010 to zobaczycie co to znaczy slaba grafika. Co nie znaczy, ze gra bedzie slaba...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
I co z tego, że WRC to demo? Raczej nic już nie poprawią. Tak samo się łudziliśmy z Mafią II, że niby stare demo i poprawią a tak na prawdę użytkowników PS3 w bambuko zrobili bo wydali zupełnie gorszą wersję w stosunku do X'sa i PCeta.
 

A...

Member
Aż tak źle z tą grafiką? Po poniższym filmiku pomyślałem już, że bedzie bardzo dobrze:

YouTube - F1 2010 PS3 Gameplay - Spa-Francorchamps (rain)

Ja jutro odbieram.

Bo grafika w deszczu urywa głowę. W słońcu z racji tego, że wszystko jest bardziej szczegółowe to i pewne mankamenty bardziej widać. Ale myślę, że będziesz zadowolony. Najbardziej pewnie z samej jazdy, bo dostarcza dużo emocji, szczególnie w multi. Ja wiem, że mojej kopii nie sprzedam aż do ukazania się nowej edycji, ta gra uzależnia.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Gierca do mnie dotarła. Pograłem troszkę, zacząłem od trybu kariery. Z toru na tor, z zakrętu na zakręt gierka mi się coraz bardziej podoba :) Narazie gram z ABSami i kontrolą trakcji, ale nie mam kiery więc narazie nie wariuje bo na padzie gorzej obsługuje się pedał gazu i hamulca :) Opisanych bugów póki co nie zauważyłem, albo nie chciałem zauważyć. Znajdę czas to pogram w tą waszą ligę :D
 

Peek

New member
Bez reklam
Jestem po pierwszej sesji z grą.

Wrażenia z online opisałem w dziale ligi.

Grafika jest ładna, nie jakiś mega odjazd ani też żadne rozczarowanie, jest po prostu bardzo dobra.

Za to dźwięk... SZCZĘKA OPADA!!! Bolidy nie dość, że brzmią jak prawdziwe to jeszcze każdy inaczej! Geniusz po prostu.

Grywalność jest ogromna zarówno w singlu jak i multi.

Zacząłem tryb kariery, ale... Jest to totalne kuriozum. Po pierwsze jadąc na średnim poziomie trudności Lotusem połykam m.in. Alonso i Hamiltona i jadę na 5 pozycji, ale jeszcze głupsze jest to, że na której pozycji bym nie jechał to po zjeździe do boksu i tak wyjade jako ostatni!!! To ogromny błąd i Codies powinni jak najszybciej wydać łatke, bo w takim układzie tryb kariery całkowicie nie ma sensu.

Polonizacja według mnie jest taka jaka powinna być, mam zastrzeżenie tylko do tego, że jak wybrałem w Dircie 2 imię Ralph to przed wyścigiem Ken Block faktycznie mówił do mnie Ralph, tutaj wybrałem "Rafał", ale swojego imienia jeszcze nie usłyszałem.

Ocena wstępna: 9/10
 

A...

Member
Czyli generalnie twoje wrażenia są takie jakie ci opisywałem wczesniej :smile: Widzę, że dźwięk też zrobił na tobie wrażenie. Nie rozumiem, że ktoś może mieć do tego zastrzeżenia. Polonizacja też mi się podoba. Bałem się, że będzie kiepsko a wyszło w miarę normalnie i można zaakceptować.
Co do patcha, to zespół Codemasters już nad nim pracuje, więc na pewno większość drażniących bugów zostanie naprawionych. Ja narazie gram TT i multi, karierę zagram dopiero jak wyjdzie patch i kupię kierownicę.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Polonizacja nie jest zła, ale te odzywki mechaników do siebie trochę jak u osobników sączący napoje procentowe przed monopolowym w sobotni wieczór :D np. "bolid na tor, ruszać się!!!" albo "tego gościa dasz radę wziąć", ciekaw jestem czy tak w realu się odzywają :bober:
Peek, smaczek z imieniem miejscami występuje. Moje imię słyszałem bodajże podczas któregoś z wywiadów z dziennikarzami ;)
 

A...

Member
Jeśli chodzi o realność odzywek inżynierów, to powinieneś sobie posłuchać podczas któregoś GP inżyniera Massy. Takie teksty odchodzą, że można boki zrywać. Oczywiście mówię o prawdziwym GP ;-)
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak swoje imię tez słyszałem przed rozmową z dziennikarzami, ale tryb kariery jest dla mnie coraz większą zagadką...

Na torach od 1 do 7 ciesze się, jeśli uda mi się w kwalifikacjach zająć 19 miejsce, tymczasem w kwalifikacjach w Motrealu zdobywam... Pole Position!!! LOTUSEM!!!
 

gadulinho

New member
Bez reklam
W karierze najdziwniejsze są starty, a raczej "starty" czołówki. Wprawdzie gram tylko na ŚREDNIM poziomie (Williamsem), ale mimo wszystko awans z 19 pozycji na 4 po drugim zakręcie w Chinach to trochę kpina, szczególnie że nie było żadnych wypadków :p
 

wojti12

New member
jestem przed zakupem

z Waszych doswiadczen warto kupic wersje polska czy angielska? jak jakosc komentarzy po polsku?

czy jak mamy wersje polska to czy mozemy sobie przelaczyc na angielskie komentarze?

pozd
 

gadulinho

New member
Bez reklam
z Waszych doswiadczen warto kupic wersje polska czy angielska? jak jakosc komentarzy po polsku?

Komentarz jest prawie nie słyszalny. W czasie wyścigu pojawiają się sporadycznie teksty typu: "urwałeś przedni spoiler, naprawimy go przy zjeździe do pit stopu", "twoje koła nabrały trochę żwiru możesz mieć mniejszą przyczepność", "Alonso zrobił najszybsze okrążenie". Poza tymi paroma sentencjami nasz piękny język usłyszysz jeszcze w padoku gdzie będziesz miał przyjemność udzielić wywiadu Zientarskiemu, oraz wysłuchać drobnych uwag od swojej agentki (obie te osoby usłyszysz tylko w trybie kariery). Jakość polskiego komentarza nie jest najlepsza i jest go bardzo mało. Co do wyboru języku to nie wiem, nie sprawdzałem, ale chyba nie ma bo nie rzuciło mi się to w oczy :p
Ja bym brał PL wersję językową w 100% ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry