F1 2010

A...

Member
Ja pewnie pójdę do MM, bo najbliżej :lol: Chyba, że byłaby jakaś promocja w jakimś markecie.
Co do kierownicy to też się przymierzam (dla F1 2010 a w listopadzie GT5) i najprawdopodobniej będzie to Logitech Driving Force GT. Osobiście wole jeździć bez FF.
 
S

spy

Guest
Co do kierownicy to też się przymierzam (dla F1 2010 a w listopadzie GT5) i najprawdopodobniej będzie to Logitech Driving Force GT. Osobiście wole jeździć bez FF.

Tez nad nia myslalem, ale do F1 przydaly by sie bardzo shift paddles. W DFGT sa chyba jakies takie namiastki.

Szkoda, ze G25 jest juz nie do dostania...
 
S

spy

Guest
No G25 już nie ma, ale jest G27 :razz:
Ale znalazłem na allegro inną kierownicę, wygląda bardzo okazale, ciekawe jak się sprawdza w grach i najważniejsze jak będzie współpracować z F1 2010 i GT5?

KIEROWNICA FERRARI 430 FFB Racing Force GW FV Nowa (1225613716) - Aukcje internetowe Allegro

Chodzi o to, ze G25 bylaby tansza.

Co do tej 430 to juz chyba lepiej DFGT. Jest tansza i oficjalnie kompatybilna z F1 2010.
Tu masz test topowych kolek (m.in. DFGT, G27, F430):
InsideSimRacing.tv sponsored by SimRaceWay
InsideSimRacing.tv sponsored by SimRaceWay

Gdyby tylko DFGT miala shift paddles...
 

Peek

New member
Bez reklam
Niestety powtarza się sytuacja z Mafią II:

YouTube - Formula 1: 2010 - Anteprima Gameplay GamesCom 2010

Uproszczona trawa, uproszczone modele samochodów i otoczenia, w takim wypadku mozliwe jest moje odejście z ligi bo może wezme na X360 ale na razie nic nie jest przesądzone.

Chociaż trasy są w sumie ok, pozostaje tylko pytanie czy modele bolidów są takie słabe na tej kamerze czy na wszystkich, bo mozliwe, że akurat taka kamera szpeci grafike (np brak odbicia słońca na oponach)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
E tam nie można od razu skreslac tej gry, ja kupuje ma 100%, pytanie tylko czy powtórzy się sytuacja z Mafią II.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie tylko na PC na YT pojawiło się wiele filmików z gamescomu ze standów X360 i gra wyglądała pięknie, pytanie tylko jak zrobią ją na PS3.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Większość tytułów wydanych na różne platformy do gier, najlepiej wygląda właśnie na PC z F1 2010 jest dokładnie to samo.Powiem szczerze, że przy takich grach to mi nie przeszkadza .
 

leonidas18

New member
Rzeczywiście trzeba brać a nie wybrzydzać tak jak na oficjalnym forum gdzie się spierają czy czasem widok z oczu kierowcy nie jest zbyt niski. To są maniacy F1 ale żeby najmniejszy błąd wytykać.

P.S F1 będzie w pełni spolszczone (razem z radiem), czy tylko napisy w grze ?
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
No ten filmik z Suzuki świetny. Grafika super! Ciekawe na czym to odpalał, ale na filmiku widać że stoi obok tv włączona PS3, więc może nie będzie tak źle jak niektórzy się martwili ;) Bardzo fajnie brzmi dźwięk silnika, identycznie jak w transmisjach. No i jednak trzeba jak najszybciej się zaopatrzyć w kierownicę, bo na padzie nie da się osiągnąć takiej płynności w pokonywaniu zakrętów.
 

Peek

New member
Bez reklam
Grafika fabtastyczna, na podłodze stoi Xbox, ale jest wyłączony PC nie widać, poza tym jaki odsetek graczy podpina PC do TV? Na biurku stoi PS3, ale chyba nie widać, żeby była włączona, A... gdzie to zauważyłeś?

Znalazłem też inny filmik tego użytkownika:
http://www.youtube.com/user/TeamVVV#p/search

I tam pojawia się znaczek Xboxowy, że ktoś tam jest online, ale jak jest z wersją w filmiku podanym przez ciebie? Może jednak jest na PS3.

EDIT: Sprawa wyjaśniona - kierownica Porsche 911 S Wheel jest przeznaczona tylko dla X360.
 
Ostatnia edycja:

pogrzebacz

New member
Czy wy też zobaczyliście na powyższym filmie to co ja? Mianowicie podczas gdy gość jedzie trzecią trasę Mercedesem w Malbourne linie na asfalcie wyskakują w ostatniej chwili przed bolidem jak horyzont na grach w latach 90-tych, porażka... ; ciekawe czy na innych platformach tez tak będzie ale na innych torach tego nie ma (chyba)
 
Ostatnia edycja:
Do góry