Zmiana frontów..na początek :)

sihborx

New member
@palusik
Jestem właśnie po rozmowie tel./ Bardzo fajny Pan udzielił mi już kilku ciekawych informacji nt tych głośników. Podobno bardzo ciekawe głośniki i jeśli go dobrze zrozumiałem mają coś współnego z kefmi i tannoyami (notabene też jet bardzo polecał ;)
)Jak dowiedział się, że mam denona to zachwalał mi też duńskie Audiovectory .

Teraz czekam na tel. od ws dostępności i odsłuchu.

ps- grrr aż dostałem gęsiej skórki ;););)
 

sihborx

New member
spoko spoko. Jak już coś będzie konkretnego wiadomo to dam znać.

Nawet byłoby fajnie- dodatkowe uszy - dodatkowa pomoc ;)

ps- Henry też będziesz chciał się wybrać?
 

Henry

Active member
Bez reklam
W najbliższym czasie kilka razy będę na śląsku i jeśli będzie możliwość, to chętnie się dołączę :)

@Snikers, samolotów z UK do Katowic sporo lata i całkiem niedrogo... nic straconego ;)
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
mam tyle wydatkow ze daj spokoj. raz ze kupilem nowa koncowke mocy to jeszcze w sobote mi gosciu w auto walnol i chyba musze kupic nowe. takze leb mi peka od wszystkiego...
 

sihborx

New member
a swoją droga to czy ktoś miał okazję słuchać tych audiovectorów? Jeśli dobrze pamiętam to sprzedawca wspominało o serii X-3 oraz o RS- 3?
Cenowo się w sumie mieszczą.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Triangli słuchałem kiedyś w Łodzi i był to nawet chyba RTV MAX, ale można było ich kiedyś też posłuchać w Katowickim Audiostylu lub warszawskim Media Centrum na krakowskiej 244, Warte uwagi, ale całkowicie odmienne granie vs Tannoy. Było to lata temu, więc mało pamiętam z tamtego odsłuchu, choć wiem, że zwróciły moją uwagę ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Triangli słuchałem kiedyś w Łodzi i był to nawet chyba RTV MAX, ale można było ich kiedyś też posłuchać w Katowickim Audiostylu lub warszawskim Media Centrum na krakowskiej 244, Warte uwagi, ale całkowicie odmienne granie vs Tannoy. Było to lata temu, więc mało pamiętam z tamtego odsłuchu, choć wiem, że zwróciły moją uwagę ;)
To musimy odświeżyć ;)
 

sihborx

New member
no dupa trochę wyszła z tymi Triangalami. Chyba nie będzie mi dane ich posłuchać.
Nikt ich nie ma.
Ale zadzwoniłem też do innego salonu, w którym po małym wywiadzie (co mam i na czym słucham) zdecydowanie polecił mi inne bardziej egzotyczne modele - i już mi zadziobał ;)
1. znów wypłynęły duńskie audiovectory ,
2. wspominane i zachwalane przez Henry'ego Revel 206
3. Nowość CABASSE Java MC 40
Oczywiście mogę je zweryfikować z kefami i tannoyami

Wstępnie umówiłem się na poniedziałek. Piszecie się ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
no dupa trochę wyszła z tymi Triangalami. Chyba nie będzie mi dane ich posłuchać.
Nikt ich nie ma.
Ale zadzwoniłem też do innego salonu, w którym po małym wywiadzie (co mam i na czym słucham) zdecydowanie polecił mi inne bardziej egzotyczne modele - i już mi zadziobał ;)
1. znów wypłynęły duńskie audiovectory ,
2. wspominane i zachwalane przez Henry'ego Revel 206
3. Nowość CABASSE Java MC 40
Oczywiście mogę je zweryfikować z kefami i tannoyami

Wstępnie umówiłem się na poniedziałek. Piszecie się ?

Po opisie już wiem gdzie :)
Poproś aby podpięli Ci także Rubicony i Kefy R500
Revel'e są dość specyficzne, w pierwszym momencie mogą wydać się jakby przytłumione, nie będzie tego WOW jak przy Klipsch....dobrze się na to przygotować :)

w poniedziałek niestety będę w Poznaniu :(
 

Snikers89

New member
Bez reklam
pytanie czy na odsluchu dostaniecie wygrzane kolumny. mi sie zdarzylo ze na odsluchu gosciu przy mnie wyjol kolumny z pudelka. a jak wiadomo po wygrzaniu kolumny graja troszke inaczej.
 
Do góry