Zmiana frontów..na początek :)

lobos

New member
Bez reklam
Dommino, JP2. Dzisiaj akurat były dwa :)

Wróćmy może do tematu frontów, bo trochę zboczyliśmy ;-)
Byłem dziś przelotem w Denonie i stał zestaw PMA2500.
Jest byczy ten wzmak ;-) Ponad 20 kg.
W sreberku prezentuje się zacnie :)
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Dommino, JP2. Dzisiaj akurat były dwa :)

Wróćmy może do tematu frontów, bo trochę zboczyliśmy ;-)
Byłem dziś przelotem w Denonie i stał zestaw PMA2500.
Jest byczy ten wzmak ;-) Ponad 20 kg.
W sreberku prezentuje się zacnie :)
ale tez pewnie kosztuje 😉 nie lepiej juz za taka kase pojsc w system dzielony ? O ile oczywiscie ktos ma miejsce.
Nie jestem pewien ale Denon i Marantz chyba maja dzielone stereo. Zgadza sie ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Każdy kto, w celu uzyskania korzyści majątkowej lub osobistej, nabywa lub zbywa cudzą komórkę, tkankę lub narząd, pośredniczy w ich nabyciu lub zbyciu bądź bierze udział w przeszczepianiu lub udostępnianiu pozyskanych wbrew przepisom ustawy komórek, tkanek lub narządów, pochodzących od żywego dawcy lub ze zwłok ludzkich, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 5 lat.
Co fryzjerzy robią z włosami w takim razie? :)
 

sihborx

New member
Panowie w związku z tym, że czas zakupu głośników zbliża się wielkimi krokami. Mam już listę swoich faworytów - do odsłuchu jak i miejsce odsłuchu.
Do tej list chciałbym dodać triangle esprit antal (Antal EZ Speaker by TRIANGLE HIFI).
I w związku z tym mam do Was pytanie. Czy ktoś je słyszał? Jak one grają? Czy mają fajny bas? etc.
A drugie pytanie - czy znacie jakiś sklep na śląsku gdzie je mają na stanie?
 

sihborx

New member
... no właśnie. Na necie znalazłem dwie recenzje - pozytywne ale opinii na forum jak na lekarstwo.
Najbardziej interesuje mnie porównanie z Tannoy Revolution XT 8F oraz
kef R700 zwłaszcza względem basu.
 

sihborx

New member
też mam takie obawy. Spróbuję jeszcze podzwonić po okolicznych sklepach. Na razie w dwóch sprzedawcy bez entuzjazmu się wypowiadali na ich temat i teraz nie wiem czy przez to, że to głośniki to żadna rewelacja czy też nie mają na nie targetu ;););)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie w związku z tym, że czas zakupu głośników zbliża się wielkimi krokami. Mam już listę swoich faworytów - do odsłuchu jak i miejsce odsłuchu.
Do tej list chciałbym dodać triangle esprit antal (Antal EZ Speaker by TRIANGLE HIFI).
I w związku z tym mam do Was pytanie. Czy ktoś je słyszał? Jak one grają? Czy mają fajny bas? etc.
A drugie pytanie - czy znacie jakiś sklep na śląsku gdzie je mają na stanie?
Też ich szukałem do odsłuchu, niestety z tym jest lipa straszna, bo mało kto ma je w ofercie/ na stanie.
Krzysztofradio bardzo mnie namawiał na Triangle, podobno świetnie grają.
Chyba trzeba by porozmawiać z dystrybutorem i popytać gdzie można ich posłuchać/ kto ściągał je do swoich salonów.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mała popularność, podobnie jak np. z Revelami, mi w południowej Polsce udało się je namierzyć tylko w jednym salonie, a gdzie pytałem, to patrzyli na mnie jak na kosmitę ;)
 

sihborx

New member
@ lobos.
Tak. Na razie zmieniam tylko fronty. Obecnie zależy mi na poprawie stereo. Na chwilę obecną -Kino mnie satysfakcjonuje. Tam dodałem dwa sufitowe i jest git.
===========
@ Henry
Dokładnie jest jak piszesz. Na śląsku jakoś są mało popularne - i to mnie dodatkowo nakręca na te głośniki, że są nietuzinkowe, rodzynki. Podobnie miałem z Klipschami X- lat temu.

@ snikers89
cholera wie. Może być tak jak wspomniał Henry- po prostu mała popularność- a konkurencja duża.
Mnie najbardziej przekonała recenzja tego Pana:
Stereo i Kolorowo - Underground: Kolumny podłogowe Triangle Esprit Antal EZ

oraz nowszy wpis
Stereo i Kolorowo - Underground: Kolumny Triangle Esprit Antal EZ w stałym wyposażeniu Stereo i Kolorowo


ale to za mało aby kupować w ciemno. ;););)

===============================

Cenowo te nie wypadają źle.
Kurcze muszę jeszcze podzwonić. Może ktoś będzie je mógł sprowadzić;)
 

palusik

Member
@sihborx

zapytaj tutaj, ale telefonicznie: https://hifi-shop.pl/ . Nic o nich nie wiem ale podbobno sprzedają tą markę.

Druga sprawa, jak ci się uda znaleźć na Śląsku te kolumny to daj znać, sam o nich myślałem ale nigdzie ich nie było i w końcu stanęło na tych co mam - wybór mnie zadowala w 100% ale chce usłyszeć co mnie ominęło ;-)
 
Do góry