Zmiana frontów..na początek :)

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że Tannoy znowu obniży ceny. XT 8F stoją po 6k w necie, a XT 6F po 5k. Ceny stały się dość przyjemne. Tańsza seria Mercury też w dół.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
No sentyment jest do altusów 200 po bracie też :p.... nie no nie dołujcie że ten philips 384 będzie lepszy w stereo od onkyo 656\rz800 :D rz800 jeszcze preout mnie ratuje jak coś.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna jeszcze troche swoje Heco bede musial oddac w dobre rece bo z tych kolumn robi sie pospolita masowka...

Snikers tak dlugo ten piec do ciebie leci...

Tannoye cena spada bo funt leci leb na szyje zaraz bedzie ponizej 5zl. I zas marantz 7010 bedzie po 4k zl.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Kurna jeszcze troche swoje Heco bede musial oddac w dobre rece bo z tych kolumn robi sie pospolita masowka...

Snikers tak dlugo ten piec do ciebie leci...

Tannoye cena spada bo funt leci leb na szyje zaraz bedzie ponizej 5zl. I zas marantz 7010 bedzie po 4k zl.
piec wylecial z holandi w poniedzialek samolotem.
tyle ze funt byl ponizej 5zl i skoczyl w gore.

mi znajomy mowil ostatnio ze Tannoy chce zmienic troche polityke firmy i robic promocje zeby jeszcze bardziej dotrzec do ludzi jesli chodzi o budzetowe glosniki

tak czy siak jestem po obiedzie i zaczynam zabawe
cc16a7cfb9f482c54d6d6d7dbc32c431.jpg
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Widzę, że Tannoy znowu obniży ceny. XT 8F stoją po 6k w necie, a XT 6F po 5k. Ceny stały się dość przyjemne. Tańsza seria Mercury też w dół.
Dokładnie dzisiaj sprawdzałem z ciekawości ceny ;-)
Za ponad 5k można kupić XT8F nówki. To bardzo fajna opcja.
Muszę ich koniecznie posłuchać.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dokładnie dzisiaj sprawdzałem z ciekawości ceny ;-)
Za ponad 5k można kupić XT8F nówki. To bardzo fajna opcja.
Muszę ich koniecznie posłuchać.
Słuchaj, słuchaj...mówiłem ci już, że w twoim pokoju fajnie by wyglądały ;)
w wątku Kapusty wrzuciłem dla Ci link ze wzmakiem w fajnej cenie

@Snikers, gratulacje:)
 
Do góry