Zmiana frontów..na początek :)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Do 3k to jeszcze Zensory 7 i Heco music style 900, jakieś Klipsche i jbl.

Zensory i Heco bardzo popularne u nas na forum.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Do 3k to jeszcze Zensory 7 i Heco music style 900, jakieś Klipsche i jbl.

Zensory i Heco bardzo popularne u nas na forum.

Odsłuchiwałem Zensor 7, Klipsch rp-260f w moim odczuciu gorsze od Tannoy Mercury 7.4
W planach mam jeszcze odsłuchać Monitor Audio Bronze 6 no i te Heco music style 900 bym chciał ale nie wiem czy się uda.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Odsłuchiwałem Zensor 7, Klipsch rp-260f w moim odczuciu gorsze od Tannoy Mercury 7.4
W planach mam jeszcze odsłuchać Monitor Audio Bronze 6 no i te Heco music style 900 bym chciał ale nie wiem czy się uda.

Na jakim wzmaku to grało?

btw nie dziwi mnie wynik tego porównania :)
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Onkyo 8150(direct pure) tylko przez chwilę i docelowo dłużej na Onkyo 656(direct pure) bo jego zamierzam kupić.
Zensory 7 tylko na 656 odsłuchiwałem, słuchałem też denona x2300 z Tannoy Mercury 7.4 ale nie bardzo gorszy bas i ogólne odczucie na nie, brzydkie menu ekranowe i wolna apka android żeby nie mówić że tragedia :D.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Czemu tyle ludzi tak chetnie bierze 6 serie Onkyo ? Az tak dobry jest czy moze ja czegos nie wiem.
Jak mialem 616 i 626 to jakos szalu nie bylo na te serie.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Ja się tam nie znam ale 656 można dorwać za dobre pieniądze a tak naprawdę następny model z wyraźnie lepszym dźwiękiem to niby RZ810 który kosztuje x2 to co 656 więc może dlatego. Nie wiem jak 616\626 ale z opinii 646 gra podobnie jak 656.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Dla mnie nie duża powiem tak po przełączeniu kabli na 656 nie było czegoś w rodzaju uuuu ale różnica ale kicha jednak nie kupuje amplitunera 7.2 może lepiej niech się wypowie jakiś profesjonalista.
 

tomektre

New member
Dużo mówi się w tym wątku o Tannoy Xt 8 F, też jestem nimi zainteresowany. Właśnie patrzyłem dziś na ceny, które mocno spadły. Za niecałe 6 tys. można kupić parę :) Początkowo stały katalogowo po 10 tys. za parę. Chyba trzeba się wybrać na zakupy:grin:
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Oj watpie ze nowe modele. Xt to swieza seria.
Zreszta w Uk z 6 lwtnia gwarancja kosztuja 5 tys zlotych i to juz od kilku miechow.
 
Ostatnia edycja:

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
To na pewno akcja producenta bo to jest na szeroką skalę. Sprzedawcy mogą robić lokalne akcje we własnym zakresie tylko.

Co czyni te kolumny najlepszym zakupem w tej klasie skoro w cenie 8-10k odpierały większość konkurentów ;)
 
Do góry