Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Seria Note jest świetna. Zawsze stawiałem ją trochę wyżej od serii Galaxy. W każdym razie wracając do tego "Wyciągam w sklepie swojego S8 i się zastanawiam, po uj w ogóle wymieniać, aha, bo nie nagrywa rozmów" to ciągle nic się nie zmieni. Bez kombinacji z softem telefonu raczej nie ma szans na nagrywanie rozmów w Note 10. Cała reszta będzie na plus zaczynając od baterii, designu po aparat, rysik czy pewnie responsywność. Tylko pytanie na ile to jest lepsze od i tak cały czas dobrego S8? Sam mam S9+ i nie znalazłem powodu do wymiany na S10.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozchodzi się o stwierdzenie "na ile lepsze", poziom słuchawek pokroju S8 jest już na tyle dobry, że wstrzymałem się z zakupem nowszych modeli. Sprzedam swojego za 500zł i wyłożę 3500zł na "lepsze"?
Dziękuje, poczekam na jakaś mniejszą rewolucję, a już sam fakt "dziury" w ekranie, ramek, ledwo pełzającego dizajnu skutecznie mnie hamuje przed wymianą.
Czasy dużych zmian dawno się zmieniły, to nie S5 i wymiana na S10, gdzie można mówić faktycznie o skoku, podobnie jest teraz ze średnią półką, dla mnie nigdy nie istniała, ale to co już widać świadczy jak bardzo rynek się zmienił.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, ale to ta z 1TB pamięcią? No nie powiem, bo moje 64GB to jakiś żart.
Wiecznie mam 200-400mb wolnej pamięci, biorę się za kasowanie, uzyskuje 2-3GB wolnego miejca i za 2, 3 dni znowu 250MB ; )
Z Chmury nie korzystam i nie będę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Edit:
Wg. opisu ceramika z linka 175g (512gb)
Wg. strony Samsunga, normalna wersja (128gb) - 175g, a 512gb - 198g
Czyli wychodzi, że ceramika jest lżejsza 512gb od 512gb nie ceramiki.
Edit2: ; )
Ceramika 512gb wg. strony Samsunga, to 198g.
Wg. peppera 175g.
Jednym słowem ktoś tu konfabuluje.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie, bierz. Co to 3k :D Pamiętaj tylko, że w lutym next generation ; )

Lolo, Ty dalej pykasz na kodach Netlixa? Działa Ci to, bo mam wrażenie, że posypało się od kilku msc. wszystko. Wezmę chyba abo, bo już lipa się zrobiła. Czekam jeszcze na dane z ebay i sprawdzę ich podejście, bo u nas zrobili sobie maszynkę do wyciągania kasy i po 10 dniach zaczynają się schody, a o reklamacji można pomarzyć.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Netflix tak mnie wpienil juz ze dogadalem sie z Bipo i 2 innymi i kupilem legala.

Te fejki, testowki i tureckie konta sypia sie na potege.


Specyfikacja na pepperze nie jest miarodajna bo ja wklejaja ludziska nie wiadomo skad.


Netflix tez na bierzaco sprawdza czy konto tureckie jest uzywane w turcji i nie zezwala na podpinanie revoluta. Wiec bany sypia sie czesto i gesto.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i dobrze, jak ktoś chce dokładkę, to niech da znać.
Też potrzebuje 1 urządzenie, jak nie, to biorę normalnie.
Mogę z góry za rok zapłacić swoją dolę, żeby nie było zabaw w jakieś przelewy co msc.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Netflix wprowadzil "karty podarunkowe" wiec o tyle fajnie ze nie potrzeba juz linkowac karty kredytowej tylko kupic karte podarunkowa i wyslac kod.

Jak konto na komorce w pre-paid.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pewnie, bierz. Co to 3k :D Pamiętaj tylko, że w lutym next generation ; )

Lolo, Ty dalej pykasz na kodach Netlixa? Działa Ci to, bo mam wrażenie, że posypało się od kilku msc. wszystko. Wezmę chyba abo, bo już lipa się zrobiła. Czekam jeszcze na dane z ebay i sprawdzę ich podejście, bo u nas zrobili sobie maszynkę do wyciągania kasy i po 10 dniach zaczynają się schody, a o reklamacji można pomarzyć.
Jakie 3k? Realnie 500 zł dołożę ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiem, widziałem te karty, ale to dalej nie zmienia faktu, że trzeba wybulić 624zł za rok. Dają co prawda bezpłatny miesiąc w bonusie przy rocznej subskrypcji.

Jakie masz to konto z Turcji, ile wychodzi? Vpn trzeba pewnie jakieś?
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wiem, widziałem te karty, ale to dalej nie zmienia faktu, że trzeba wybulić 624zł za rok. Dają co prawda bezpłatny miesiąc w bonusie przy rocznej subskrypcji.

Jakie masz to konto z Turcji, ile wychodzi? Vpn trzeba pewnie jakieś?
VPN na 5 minut tylko jest potrzebny. 22-28 zł w zależności od kursu tureckiej waluty. YouTube premium to samo. Komfort oglądania YouTube bez reklam + YouTube Music w pakiecie świetna sprawa jak na 10 - 12 zł za 5 urządzeń. Tidal też tak działa, ale wolę Spotify.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja probowalem od kilku dni, konto na tureckim zalozylem (na telefonie wystarczy zainstalowac HolaVPN). Ale kart kredytowych za cholere nie idzie przypiac z revoluta. Bynajmniej mi nie chce przyjac i na forach tez o tym pisza.

Wiec nie wiem jak ci sie udalo.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Może coś zmienili. Siedzę na tym od dawna i nigdy nie było problemu. Ogólnie Netflix dzięki temu wychodzi mnie 0 zł, albo +2 zł :E
af9b50d4f887b3636f733b7c0edb0602.jpg


YouTube Premium + YouTube Music na 5 urządzeń za tyle wychodzi

9c8596ed57cac1bb9bb192d20b6c7fba.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Armanig.

Narzekales ostatnio na samsunga, to masz:

Braciszek Escobara planuje wydac nowy telefon ala Fold

[youtube]i84u77kFpkQ[/youtube]
 
Do góry