Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
I wkoncu zaczynasz madrze myslec....



tenor.gif




A tak na serio, to musze jutro sprawdzic jak to jest na s9+ bo wydaje mi sie ze acr dziala a bynajmniej dzialal.
Brat kupił P20 Pro. Całkiem fajny telefon. Pobawię się nim dłużej to się zobaczy co to za twór :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Samo nagrywanie dziala. Ale nie zapisuje numerow telefonow. Trzeba recznie wyedytowac i nadac nazwe.

oczywiscie android 9

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak słychać drugiego rozmówcę, a nie tylko Ciebie, to znaczy, że działa.
Nazwe też u mnie trzeba było nadać, ale to już wcześniej zmienili, ale to nie problem.

Na zrootowanym telefonie działa Google Pay i aplikacje bankowe? Jeżeli nie to wolę już brak rozmów.

Nie wiem, dlatego pytałem, jeżeli aplikacje bankowe nie działają, to nie tykam.
Wszystko było cacy, to zachciało się robić aktualizacje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prawie trafiłeś, sprzedałem jakiś czas temu. Lubię jak pieniądz pracuje, a nie leży w szafie ; )
Kupiłem na sezon, głównie po to, żeby nie sięgać po telefon jak jeżdżę na rowerze, a skończyło się na tym, że chodziłem w nim codziennie - co dla mnie miłośnika tradycyjnych zegarków, co najmniej niespotykane ; )
Byłem bardzo zadowolony, świetna funkcjonalność (pokrętło) i zwyczajnie cieszy.
Na pewno korzystałem o wiele rzadziej z telefonu.
Polecam, sam pewnie znowu kupię przed sezonem. Gdyby nie moje pasje zegarkowe, to pewnie zostałbym z nim na co dzień.
Jaką cenę wyhaczyłeś?
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Prawie trafiłeś, sprzedałem jakiś czas temu. Lubię jak pieniądz pracuje, a nie leży w szafie ; )
Kupiłem na sezon, głównie po to, żeby nie sięgać po telefon jak jeżdżę na rowerze, a skończyło się na tym, że chodziłem w nim codziennie - co dla mnie miłośnika tradycyjnych zegarków, co najmniej niespotykane ; )
Byłem bardzo zadowolony, świetna funkcjonalność (pokrętło) i zwyczajnie cieszy.
Na pewno korzystałem o wiele rzadziej z telefonu.
Polecam, sam pewnie znowu kupię przed sezonem. Gdyby nie moje pasje zegarkowe, to pewnie zostałbym z nim na co dzień.
Jaką cenę wyhaczyłeś?
To co lolo wkleił 885 zł z opaską Galaxy Fit. U mnie jest ten problem, że nie noszę zegarków. Miałem kiedyś opaskę fit i po jakimś czasie włożyłem do szuflady i ostatnio podczas "wyprzedaży szufladowej" sprzedałem na OLX za parę złotych. Boję się, że z zegarkiem będzie podobnie :D Mój kolega ma ten zegarek i też sobie bardzo chwali, ale ogólnie jak Ty jest zegarkolubny. Jakby się dało nim płacić za pomocą Google Pay to może by mnie jakoś przekonało. Chyba będzie trzeba wziąć, pobawić się i samemu ocenić.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może tak być, ja bez zegarka, jak bez ręki. Żle się czuje ; )
Pomyśl jednak o powiadomieniach, ułatwia o ile dostajesz ich więcej.
U mnie co chwilę ktoś coś, wystarczy spojrzeć na rękę i już wiesz czy olać, czy podjąć wyzwanie ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Może tak być, ja bez zegarka, jak bez ręki. Żle się czuje ; )
Pomyśl jednak o powiadomieniach, ułatwia o ile dostajesz ich więcej.
U mnie co chwilę ktoś coś, wystarczy spojrzeć na rękę i już wiesz czy olać, czy podjąć wyzwanie ; )
Mam miliony powiadomień, połączeń, mailów, ale to samo miałem na Mi Band i też ostatecznie przestałem używać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też mam w domu, no i nie to samo jednak.
Tam masz normalny zegarek z "tarczą" czy co tam wybierzemy z setek wzorców - co cieszy, a tu takie fiku miku na patyku.
Zupełnie jakbyśmy porównywali Smarta do Tesli :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdżcie jak u was działa Whatsup.
Od czasu aktualizacji do Andka9, powiadomienia wiadomości wyskakują w formie kółka na ekranie, dokładnie tak samo jak czat na FB.
Wcześniej pojawiała się belka na górze na moment z wiadomością i grzecznie znikała po 2s. Chcieliśmy przeczytać dokładnie, to wchodziło się centralnie ikoną programu. Nic więcej.

Teraz coś robię na telefonie i wisi kółko na środku ekranu, klikamy na kółko, to znowu pojawia się mały ekran Whatsupa, jakieś nieporozumienie.

Nawet na zupełnie wygaszonym telefonie, po dżwięku wiadomości, wystarczy wybudzić telefon (jeszcze przed wpisaniem kodu) i już na ekranie prostokąt z możliwością odpowiedzi.
Wcześniej to była lista różnych powiadomień i fragment wiadomości, ale żeby coś zrobić, trzeba było odblokować słuchawkę i wejść centralnie w ikone programu.

Opcji nie ma za wiele, wszystkie mi znane włączałem, wyłączałem.
Jak to u Was wygląda, przecież to jakaś porażka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry