Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co masz na myśli?
Ja nie widzę sensu pakowania kilku tyś. w nowy telefon, jeżeli mam dostać wycięcie na przedni aparat i w zasadzie nie wiele więcej od obecnego. Niech ogarną z tym temat, bo się motają i ewidentnie przejściowa sprawa, wówczas się wymieni S8, chociażby po to, żeby się nacieszyć nowym dizajnem i faktycznie jakimiś odmiennymi rozwiązaniami, a tak? Dla mnie obecnie bezsens.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie jest to telefon moich marzeń,ale jak piszą w Twoim linku :
"Z drugiej strony nie można jej odmówić tego, że wkroczyła na terytorium niezdobyte jeszcze przez nikogo" ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem co mnie podkusiło i zrobiłem w końcu aktualizacje w S8, do Andka 9.
Nie dość, że nie widzę absolutnie żadnych plusów względem poprzedniej wersji, to straciłem możliwość korzystania z nagrywania rozmów.

Przestrzegali, pisali, ale nie... psia jego mać.

Robił ktoś roota, sprawdzonego, tak, aby była możliwość korzystania z nagrywania rozmów i przy okazji, nie wyczyści całej zawartości?

Jeżeli nic z tego nie wyjdzie tak jak ustawa przewiduje, to zmieniam telefon.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pisałem o tym wcześniej, że nagrywanie na nowym andku nie działa. Tzn. dalej mam ACR i słychać rozmówcę, ale bardziej wynika to z łapania głosu mikrofonem. Tak mi się wydaje przynajmniej, bo drugą osobę słychać bardzo cicho.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty pisałeś, ja pisałem, każdy pisał. Miałem tego świadomość, ale gdzieś doczytałem, że jednak działa, ale bez wyświetlanych kontaktów, co akurat nie jest wielkim problemem. Zainstalowałem kilka innych, rzekomo działających na 9, po odpowiedniej konfiguracji, szczególnie, że z pliku APK.
Słychać tylko mnie.

Zrobiłbym tego Roota, są proste tutoriale, ale co dalej?
Raz, że się obawiam, że tel nie wstanie, lub wykasuje mi zawartość, a nie chce mi się robić backupu, dwa, co dokładnie trzeba zrobić potem?
ACR zaczyna działać z automatu, jest inny soft?

Ponoć Hławej nie ograniczył tej funkcji, więc? :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
T

Ponoć Hławej nie ograniczył tej funkcji, więc? :D

I wkoncu zaczynasz madrze myslec....

tenor.gif


A tak na serio, to musze jutro sprawdzic jak to jest na s9+ bo wydaje mi sie ze acr dziala a bynajmniej dzialal.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Jak mnie nakierujecie co mam sprawdzić na S9+ to mogę to zrobić. Jeżeli chodzi o nagrywanie rozmowy to nigdy tego nie robiłem i nie mam pojęcia czy to działa na S9+

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
S9 to Samsung, więc na bank nie działa - o ile jest na pokładzie Andek 9.
Na Andku 8 działa bezbłędnie. Taka polityka z wejściem nowej aktualizacji.

Lolo, mi tam wsio ryba. Samsung, Sony, Ksiaomi, Hławej.
Samsunga słuchawki polubiłem, czy też się przyzwyczaiłem i żadną tajemnicą też nie jest, że pasuje mi wyglądem, ale gdyby któryś producent wypuścił coś, to mi leży, to bez zastanowienia zmieniam.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To nie kwestia marki, a przepisów i co za tym idzie wersji i aktualizacji oprogramowania, ktora usuwa tę możliwość. Sporo o tym w sieci. Mozna to obejsc, ale tzeba się pobawić ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ty pisałeś, ja pisałem, każdy pisał. Miałem tego świadomość, ale gdzieś doczytałem, że jednak działa, ale bez wyświetlanych kontaktów, co akurat nie jest wielkim problemem. Zainstalowałem kilka innych, rzekomo działających na 9, po odpowiedniej konfiguracji, szczególnie, że z pliku APK.
Słychać tylko mnie.

Zrobiłbym tego Roota, są proste tutoriale, ale co dalej?
Raz, że się obawiam, że tel nie wstanie, lub wykasuje mi zawartość, a nie chce mi się robić backupu, dwa, co dokładnie trzeba zrobić potem?
ACR zaczyna działać z automatu, jest inny soft?

Ponoć Hławej nie ograniczył tej funkcji, więc? :D
Na zrootowanym telefonie działa Google Pay i aplikacje bankowe? Jeżeli nie to wolę już brak rozmów.
 
Do góry