xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem GTA5 na XB1X, wersja cyfrowa prosto ze sklepu MS na konsoli.
Po tym co widziałem na PC, czyli miazga na wysokich ustawieniach! tutaj nie jest żle, owszem widać, że gra odstaje od pozycji nowych (nie została ulepszona), ale mimo to wydaje się, że jest lepiej i całkiem przyjemnie.
Dawno nie grałem w GTA5, a widząc znowu GTA5 w akcji, czyli już sam początek, wprowadzenie, system zniszczeń, sterowanie itd. śmiem twierdzić, że nie ma nic co jest w stanie się do tego zbliżyć. To jest jednak klasa i jeszcze długo nią pozostanie. Strach się bać, jak będzie wyglądać GTA6.

Gość ma sporo filmów o TV UHD i testuje na tym gry, ustawienia, różnice itp.
[youtube]VkcBlBEYtcU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przeszedłem GTA V na One X i jeszcze na OLED. Można powiedzieć, że uczyłem się konsoli (pada) na tej grze. Na początku było ciężko ogarnąć sterowanie, potem już tylko uśmiech na twarzy. Świetna gra i klimat dużo mi bliższy niż RDR2.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie mi się nie chce, wrócę na dniach.
Sky force mnie odstresowuje : )
Za dużo już mam gier i zaczyna się syndrom "nie ma w co grać"
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Porównałem PES 2019 do Fify 2019 i gdybym miał w tym roku wybierać, to brałbym PESa. Gra ładniej wygląda i chyba jedna z ładniejszych jakie widziałem na XB1X (pomijając twarze, te są lepsze w Fifie19), sama rozgrywka jakoś też bardziej mi podchodzi.
Kiedyś się liczył tylko PES. Fifa nic nie znaczyła, potem role się odwróciły, ale widzę, że wraca do łask.

Pograłem też w Titanfalla2 i tutaj też dobrze to wygląda, daje rade.
Najchętniej zagrałbym w HALO, to pierwsze, jeszcze z XB1.

Crasha też trochę ograłem (10min ; ) ) i jakoś nie chce mi się wracać, zobaczymy.

Brakuje mi jakiś arcadowych gier, ale w dobrej oprawie graficznej.
Ogrywam cały czas Sky Force, rewelka.

Zirytował mnie też BFV, poprzednia była o niebo lepsza (singiel).

Liczę, że pojawi się też Euro Truck Simulator Online.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i pograne, nie miejsca.
Nie mam nic już do usunięcia, każda gra zaczęta (co nie znaczy, że będzie skończona :D ) i nic nie można zainstalować. Porażka z tym 1TB.
Czeka cała lista gier i bez zewnętrznego dysku się nie obejdzie.

Zastanawiam się czy brać 2TB, ale to też mało. Jak w kilka dni zająłem 1TB, to na ile starczy 2TB, na 2 tygodnie? ; )

Wezmę chyba jakieś 3TB usb 3.0, 3.5", chyba, że się trafi w dobrej cenie 2TB, to może przetrawie.
W końcu, za "niedługo" następca XB1X.
Macie jakieś sprawdzone pod Xb?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi jakoś bardziej podszedł BF1, singiel przyjemniejszy. Miałem wrażenie, że uczestniczę w filmie, tutaj już bardziej typowy gaming, ale jest ok. Jeszcze zostało trochę i ocenimy finalnie.

Zastanawiam się czy brać 2TB, ale to też mało. Jak w kilka dni zająłem 1TB, to na ile starczy 2TB, na 2 tygodnie? ; )
Wezmę chyba jakieś 3TB usb 3.0, 3.5", chyba, że się trafi w dobrej cenie 2TB, to może przetrawie.

Ok. Kupione 4TB, 2.5 zewnętrzny Seagate.
 
Ostatnia edycja:

castel

Member
Koledzy jak najlepiej podłączyć X,bezpośrednio pod TV a dźwięk optykiem pod amplituner ,czy można puścić po hdmi przez starszy amplituner Onkyo 809.
Odtwarzacz multimedialny oraz dekoder sat mam podłączony przez amplituner tylko zastanawiam się z podłączeniem konsoli ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie jestem przed zakupem aku do pada, ale też chce wykorzystać do wszystkich urządzeń, piloty itp. Dosyć kupowania. Fakt, że już od dawna kupuje najtańsze sety w marketach, czyli jakieś 8szt za 5-10zł, bo zwyczajnie nie zamierzam wyrzucać pieniędzy w błoto na "firmowe" za 2x tyle - które też pójdą zaraz do śmieci i postanowiłem zainwestować w aku, ale rzekomo najlepsze, czyli np. polecane wszędzie Eneloopy od Panasa.

No i trafiłem na kilka dyskusji, porównań.
Okazuje się, że te baterie aku które są np. w IKEA, to, to samo, albo niemal to samo, a cena sporo niższa.
Potrzebuje 8 sztuk.

Ikea LADDA ok. 35zł, czyli rzekomy odpowiednik Eneloopa PRO:
https://allegro.pl/oferta/ikea-ladda-akumulatorki-do-ladowania-4szt-2450mah-7769072368

Eneloop PRO, kosztuje już ok. 55-60zł
https://allegro.pl/4x-aku-panasonic-eneloop-r6-aa-pro-bk-3hcde-2550ma-i7188903047.html

Czyli niemal 2x tyle. Pytanie, czy ktoś ma wiarygodne testy które podważają poniższy filmik?.
Mnie baterie nie ziębię i nie grzeją, ważne, aby te parę lat wytrzymały i zakup miał sens.
Różnicę w cenie wolę przeznaczyć na ładowarkę, aczkolwiek mam jakieś 2 stare.

Porównanie:
[youtube]Jeo_hv-8bHI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry