xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że Ci się nudzi. Sprzedaj prosiaka i wsiadaj na X'a, online czeka ; )
Do tego gry po 4zł masz na alle, będziesz czuł się jak w domu ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też się nad tym zastanawiałem,ale ponoć na tę generację ma być jeszcze Days Gone,The Last of Us Part II,Ghost of Tsushima i Death Stranding ;-)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Też się nad tym zastanawiałem,ale ponoć na tę generację ma być jeszcze Days Gone,The Last of Us Part II,Ghost of Tsushima i Death Stranding ;-)
Rozwiązanie jest proste :D
050f193f7de49f65ecdf913e09838c10.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Raczej czekam na zapowiedzi nowych konsol,ich specyfikacje i gry.
Może Xbox mnie czymś zaskoczy :D
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Podobno 2020 r. dopiero nowa generacja. Jak nie będzie dużych dysproporcji w wydajności to zostawię sobie tylko PS5, a te dwie sprzedam. Jak dobrze pójdzie to obędzie się bez dopłaty :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja dzisiaj pojechałem po Forzę żeby Armanigowi dać lekcję prowadzenia wirtualnych samochodów i wróciłem nie tylko z grą:)

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No pewnie, co będziesz wracał z samą grą. Mały drobiazg do koszyka zawsze musi być ;)

Dlaczego szkoda, rewelka słuchawka, ja też bym wolał S9.

Swoją drogą, miałem dziś prawie w koszyku stand z bateriami do XB, tyle, że kolor czarny o ile pamiętam:
https://www.euro.com.pl/akcesoria-x...aAWNKl9i1KmsIDDy_BxoCXPsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Na standzie mi nie zależy, ale bardziej na bateriach (akumulatorach), ale stwierdziłem, że chyba rozsądniej jest kupić zwyczajną ładowarkę i ładować paluszki. Przyda się też do innych sprzętów.
Jakby nie było, to jakieś 10zł/msc idzie na baterie i to te tańsze, sensu nie ma. Trzeba ładować
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kaminskakl s9 jest schludna, gabarytowo mniejsza odrobinę od s7edge. Nie było dużo czasu na zabawę, ale już jestem zadowolony że ją wziąłem. Poza tym mam dual sima co ułatwia mi życie bo prywatny i firmowy mam teraz w jednej słuchawce:)

Armanig
Ja tak zrobiłem. Kupiłem jakieś pojemne chińskie akumulatorki i chińską ładowarkę, mam to jeszcze z Xbox one podstawowego i działa dobrze.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No pewnie, co będziesz wracał z samą grą. Mały drobiazg do koszyka zawsze musi być ;)

Dlaczego szkoda, rewelka słuchawka, ja też bym wolał S9.

Swoją drogą, miałem dziś prawie w koszyku stand z bateriami do XB, tyle, że kolor czarny o ile pamiętam:
https://www.euro.com.pl/akcesoria-x...aAWNKl9i1KmsIDDy_BxoCXPsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Na standzie mi nie zależy, ale bardziej na bateriach (akumulatorach), ale stwierdziłem, że chyba rozsądniej jest kupić zwyczajną ładowarkę i ładować paluszki. Przyda się też do innych sprzętów.
Jakby nie było, to jakieś 10zł/msc idzie na baterie i to te tańsze, sensu nie ma. Trzeba ładować
Zdecydowanie lepiej kupić Eneloopy (sprawdzony i polecany do aparatów japoński akumulatorek) i ładowarkę procesorową. U mnie pady na takim zestawie trzymają kilka tygodni.

Co do S9 to uważam, że trochę zbyt bardzo ją okroili względem większego brata. Ma tylko 4GB RAM, gorszy aparat (jeden obiektyw i brak zooma x2), głośniki mono i krótszy czas działania na baterii. S9+ dużo bliżej do Note 9 parametrami niż do S9. Rozumiem jednak wybór ze względu na rozmiar, ale dla mnie to kwestia przyzwyczajenia, a że sporo czasu pracuję na mailach, tabelach w Excelu i www to większy ekran też jest plusem.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Różnica między s9 a s9+ to mniejsza bateria , pojedynczy aparat i 4gb ram ale i tak działa to bardzo przyzwoicie mam też s8 i nie narzekam.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja obawiałem się tego odblokowania za pomocą twarzy czy tęczówki, ale działa to mega szybko, problem jest tylko w samochodzie, ale naciskam ekran na dole i wpisuje szybko pin. Irytuje mnie tylko to, że filmiki na youtube nie są wyświetlane na pełny ekran.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawa aplikacja - demo w sklepie MS na Xb, zwie się "Insect".
Interaktywna demówka możliwości 4K/HDR/Audio.
W locie można zmieniać wszystkie parametry i podziwiać różnice.

[youtube]Rut_MHpPAI8[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie ogrywam RDR2, jest dobrze, nie ma co gadać.
Zobaczymy jak to się rozkręci, ale potencjał ogromny, już widać.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
armanig ubawisz się w tej grze nieźle, same upadki na koniu, wjechanie w drzewo i śmierć to już frajda haha, btw są tam różne zadania poboczne, ja morduje wszystkich, nie pomagam haha
 
Status
Zamknięty.
Do góry