xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem Ci, że na prawdę jest bardzo fajnie. Patrzę na to z przyjemnością.
Jestem jeszcze w zimowej scenerii, a tu nic innego jak biel, ale już widać tą plastyczność i geniusz Rockstara, już samo sterowanie i te wszystkie smaczki, to klasa wyżej jak większość gier. Popyrkam na koniu dalej, to będę widział jak faktycznie jest, bo jak na razie to zawieja gdzieś w górach ;)

Pakolo, okiełznam swojego dzikusa i szykuj się na online ; )
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kuba w komisie mieli tylko 2.0 tdi w quatrro, a ja musiałem wózek pod lpg kupić...

Armanig
Jestem już na jesieni i tryb online aktywny, Ty pewnie na koniu jeździsz:)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Cena dobra na Polskie promocje, ale było taniej. Sam dałem za One S 1TB z AC Origins, Rainbow Six i dodatkowy pad 670 zł. To była dopiero promocja :) Mimo wszystko One S to słabizna i lepiej brać One X. Ostatnio był za 1250 zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U Was też ten dashboard XB1X muli?
Od lat nie widziałem tak zamulonego systemu, kpina jakaś.
Fakt, że mam wolnych ok. 100gb, ale bez przesady.
Po uruchomieniu konsoli, nie da się z tego korzystać normalnie.
Potem się normuje, a nie zmienia, to faktu, że dawno nic mnie tak nic nie irytowało w kwestii OS.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig próbowałeś wejść w ustawienia Bluray i wyczyścić Cache? To pomaga podobno, chociaż nie miałem z muleniem jeszcze problemu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko możliwe ; )
Tak czy inaczej, przetestowałem już sporo gier, na tyle, że muszę już zwalniać miejsce na hdd.
Płynność, taką ksywę powinien mieć XB1X, chociaż tutaj tv robi niesamowitą robotę ze swoim upłynniaczami.
Jest dobrze. Śmigam w Dirt 4 (mam też Rally, WRC7, Project Cars, Forze, NFS) , wydech ryczy i strzela z surroundów, na frontach skrzypi zawieszenie, turbina świszczy, a pilot nawija z centrala. Miazga.
Teraz czekam na Dirt Rally 2.0, potem na Wreckfest w online i pozamiatane.

Nie ukrywam, że zagrałbym w jakąś przyjemną, ładną platformówkę.
Crasha muszę jeszcze zaliczyć i kupić GTA5. Tutaj ponoć też jest lepiej, mimo, że nie była "ulepszana" pod XB1X. Szkoda tylko, że nie można przenieś profilu z PC.
Tu mam kilkanaście baniek, 400RP i wszystkie upgrejdy, na PS4 jakieś 300RP i podobnie.
Zaczynać od nowa, średnio mi się widzi i raczej w ramach testu.

No i trzeba kupić kierownicę. Już od dawna się przymierzam, ale czas najwyższy.

Fajny ten Xbox :D
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wszystko możliwe ; )
Tak czy inaczej, przetestowałem już sporo gier, na tyle, że muszę już zwalniać miejsce na hdd.
Płynność, taką ksywę powinien mieć XB1X, chociaż tutaj tv robi niesamowitą robotę ze swoim upłynniaczami.
Jest dobrze. Śmigam w Dirt 4 (mam też Rally, WRC7, Project Cars, Forze, NFS) , wydech ryczy i strzela z surroundów, na frontach skrzypi zawieszenie, turbina świszczy, a pilot nawija z centrala. Miazga.
Teraz czekam na Dirt Rally 2.0, potem na Wreckfest w online i pozamiatane.

Nie ukrywam, że zagrałbym w jakąś przyjemną, ładną platformówkę.
Crasha muszę jeszcze zaliczyć i kupić GTA5. Tutaj ponoć też jest lepiej, mimo, że nie była "ulepszana" pod XB1X. Szkoda tylko, że nie można przenieś profilu z PC.
Tu mam kilkanaście baniek, 400RP i wszystkie upgrejdy, na PS4 jakieś 300RP i podobnie.
Zaczynać od nowa, średnio mi się widzi i raczej w ramach testu.

No i trzeba kupić kierownicę. Już od dawna się przymierzam, ale czas najwyższy.

Fajny ten Xbox :D
Crash to mistrzostwo. Bawiłem się przy nim jak za dzieciaka. Kupiłem teraz Spyro, ale jeszcze nie grałem.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No,moim marzeniem jest granie w dwa exy na generację (Forza/GoW) :-D
To fakt, ale każda multiplatformowa gra wygląda lub/i działa lepiej. Ja już podałem najlepsze rozwiązanie wcześniej. Chętnie kupiłbym jeszcze Switcha, żeby Mario ograć i Zelde,ale odrzuca mnie brak Polskiego języka w Zeldzie i cena tej konsoli. Mogli zrobić stacjonarną wersję za 50% ceny i byłoby super. Mobilne granie mnie nie interesuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry