xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig mojemu ojcu niedawno znajomy fotograf polecił te z ikei, niby je testował i Panasonic działały troszkę dłużej, wyliczył, że dopłata zbędna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wziąłbym Eneloopy, ale baterie to nie mój fetysz.
Wezmę zatem te z Ikei.
Mam nadzieję, że będzie to ładować jak trzeba na starszych moich ładowarkach, a jedna Energizer ma z 10 lat, jak nie więcej. No i trzeba parami, ale to nie problem dla mnie.

Ew. co do ładowarek, to Technoline 700 czy 1000, a może 250?
Myślałem jeszcze o tych od Panasa, ale droższe.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdzę moje, jak będą problemy, to wezmę tą 700.
Tymczasem, kończą się próbne abo na XB, drogie to wszystko...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam Golda na cały rok, ale chyba nie będę przedłużał. Online i tak nie gram, więc mi to niepotrzebne.
Zresztą jak tylko wyjdzie PS5 to sprzedaje obie konsole i biorę 5ke. Z gier jakie mam w planach ograć na Xie to nowy Far Cry i Wiedźmin. Pozatym reszta gier jaka mnie interesuje wychodzi tylko na PS. W tym najbardziej oczekiwana gra TLoU2.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jeszcze 2 lata poczekasz, bo coś już o 2021 wspominają, zresztą mamy min. cały rok jeszcze. Ja chyba przedłuże, zresztą jak wyjdzie marcu Wreckfest online będzie w użytku nonstop. Ja generalnie wolę gry z Xb, a multiplatformy lepiej na Xb wyglądają, ale PS5 też wezmę, podobnie jak nowego Xb. To będzie jakość która w zupełności wystarczy.

Tak czy inaczej, wpadła mi wczoraj w oko ładowarka IKEA, poczytałem i całkiem, całkiem, na alle 150zł, a dziś byłem w sklepie i jakieś 130zł.
Wziąłem, duża, ale świetnie wygląda - jak książką, ma wbudowany zasilacz i przede wszystkim ładuje 12 sztuk aku (tyle też kupiłem), więc akurat, dodatkowo jest miejsce, żeby zwyczajnie schować baterie, a nie szukać ich potem po szufladach.
Ładowarkę też można powiesić, bardzo spoko, więcej mnie nie interesuje.
Testy, nie testy, mam gdzieś, ważne, że ładuje. Jest wyświetlacz, gra i buczy.

Pomyśleć, że chciałem kupować jakieś dedykowane do Xb akumlatorki za 150zł ze standem...

Gdyby ktoś szukał, to tak się prezentuje. Na żywo bardzo fajnie, dobrze wykonana.
Można włożyć w pionie między książki, albo kolekcje filmów. Po zamknięciu, nie szpeci.

https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60303650/
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Może być nawet 2021, nie robi mi to różnicy. Teraz też gram w każdą grę multiplatformową na Xboxie, bo przeważnie lepiej działa lub wygląda niż na PS4. Jednak to gry od Sony robią robotę. Historie tam opowiedziane to nie tylko gry, to świetny materiał na dobry film czy serial.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, to nie gry, to niemal filmy. Dla mnie to już żadna zaleta.
Prowadzenia za rączkę, dużo cutscenek, ocieranie się o interaktywny film.
Super sprawa, dla starego pececiarza i nie neguje, ale ja to już znam i bardziej ciągnie mnie do korzeni.
Dla mnie teraz nr. 1, to Sky Force. Od lat (pomijając GTA) nie grałem w tak wciągającą pozycje, typowe arcade, z piękną grafiką, mówiąc wprost jest wielce satysfakcjonująca, upgrejdy broni, zbieranie gwiazdek. Zarąbista odskocznia.

Druga sprawa, to dla mnie zabawa zaczyna się w większości w online.
Są pozycje które potrafią wciągnąć na długie miesiące.
Co kto lubi, ważne aby każdy miał radoche na swój sposób.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ciężko się z tym nie zgodzić. Rozmawialiśmy już o tym i jest dokładnie jak piszesz. Bardzo dużo grałem w RTSy, potem miałem długą przerwę od grania, gdzie przeszedłem kilka gier w parę lat. Od roku mam PS4 i jaram się na nowo konsolowymi tytułami. Wszystko to co Cię w nich teraz odpycha to dla mnie nowość i pewnie dlatego tak bardzo mnie to wciągnęło :)
Online grałem sporo właśnie w RTSy, nawet startowałem na World Cyber Games ponad 10 lat temu i dostałem się do finału w Warszawie :D Fajne czasy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wbrew temu co napisałem wyżej, odpaliłem Strange Life 2.
Z ciekawości, nic więcej i tak mnie wciągnęło, że dokończyłem.
Jest dostępny 1 odcinek serii i na bank kupuje resztę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, w pierwszej kolejnosci, a.co?
Grafificznie fajnie, ale sama gra średnio mi leży już.
Są o wiele lepsze. Jest w co grać, a w poniedziałek następne odcinki Life od Strange 2 :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skoro przy Forza, to właśnie będę testował w KOŃCU na kierownicy.
Oczywiście znam lepszy pozycje pod kierownice, czy to PC, czy to Xb, brakuje jeszcze stojaka i skrzyni biegów, ale to też zapodam ; )

Myślałem o Playseat, nawet testowałem (super wygodnie) ale to za duże, nie składane.
Wezmę polecany wszędzie stojak, wheel stand pro.

Logitech G920

 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daj znać jak to wypadnie ;-)
81jk9cj7drl._sl1500_.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Skoro przy Forza, to właśnie będę testował w KOŃCU na kierownicy.
Oczywiście znam lepszy pozycje pod kierownice, czy to PC, czy to Xb, brakuje jeszcze stojaka i skrzyni biegów, ale to też zapodam ; )

Myślałem o Playseat, nawet testowałem (super wygodnie) ale to za duże, nie składane.
Wezmę polecany wszędzie stojak, wheel stand pro.

Logitech G920

Nie moja bajka, ale podobno Logitech to zabawka przy Thurstmaster. Testowałeś wcześniej jakieś modele?
 
Status
Zamknięty.
Do góry