Uncharted 2

beamer

Banned
Zwłaszcza ten motyw z pędzącym autobusem zaraz na samym początku. Widać że Naughty Dog poprawiło engine, który teraz potrafi generować nie tylko ładne i ostre tekstury, bogate kolory i pełne detali oraz polygonów plansze. Teraz twórcy mogą też dodawać dynamiczne animowane sceny i przeobrażenia planszy w trakcie gry (np. pędzący autobus, walące się budynki etc.). Dotychczas takie akcje były częścią liczonych w czasie rzeczywistym przerywników w których n ie mogliśmy kierować postacią. Teraz ma to się zmienić.

Czytałem gdzieś wywiad z szefem produkcji w Naughty Dog, który właśnie to podkreślał.

Pokazane wideo ma bardzo słabą jakość, ale już działa na wyobraźnie jak to się będzie fajnie grało w Uncharted 2.

Uważam, że Uncharted 1 było do tej pory najlepszym tytułem w jaki grałem na PS3.
 

ps_user

New member
Bez reklam
THX Carbon. Wygląda to jak połączenie Uncharted(postać)+GearsOfWar(sekwencje strzelane)+InFamous(gość włazi gdzie popadnie;) :eek:k: Na pewniaka MustHave. Czekam z nicierpliwością na premierę. Może zdążę wycisnąć do tego czasu "calaka" z jedynki ;)
 

Alucard1984

New member
jeszcze nie masz calaka z 1 ? :) to nie dobrze :p

UDF to była moja pierwsza platyna. Ogólnie przeszedłem grę 4 razy hehe . Magiczna produkcja, ale nie trzymałem jej u siebie, już od kilku miesięcy ma nowego właściciela. Co do zakupu to jasna sprawa. W dniu premiery łykam jak zły nawet metal box jak k2 ! już widzę to polowanie na grę w pobliskich centrach handlowych ;) hehe
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Screeny z multi:

http://www.niubie.com/2009/04/nb-la...ra-vista-modo-multijugador/co-op-chloe-drake/

co-op-drake-n-enemy-flying.jpg


Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Signum temporis, heh? Dla motłochu nie wystarcza, by singiel był mocarny - teraz, by sprzedać tytuł, gra MUSI mieć multi, a najlepiej z POJAZDAMI, no bo bez nich, gra nic nie warta :rolleyes: Kur.. , co za ludzie.

Mam nadzieję, że te wszystkie "omeny" to jedynie spreparowana mistyfikacja i że ND nie ugiął się presji otoczenia, którą niektórzy zwą popytem. Chrzanić mutli w takich tytułach! :twisted:
 

mietek099

New member
To fakt, dla niektórych dzisiaj ważniejszy jest multi niż gra właściwa. Osobiście się z tym nie zgadzam i jestem fanem "singla" ;] Oczywiście jeżeli mówimy o grach typowo sieciowych (seria Battlefield, Unreal Tournament) to spoko, wtedy multi idzie na pierwszy plan. Generalnie Uncharted to świetna strzelanina, więc multi mimo wszystko może się sprawdzić. Jeżeli to będzie taki dodatek to ja jestem za.
 

dienekes' shade

New member
Sęk w tym, że najczęściej, implementowanie multi odbywa się kosztem singla i tego się obawiam. UDF 1 to jedna z moich ulubionych gier, i boję się, że przez gonitwę za "popular demand" sknocą coś, co ma szansę być najlepszą grą 2009 r.
 

dienekes' shade

New member
No no, Masta_J toś mi niespodziewankę zafundował. Litry miodu!!! :eek:k: Bodaj po raz pierwszy strzelanie zostało połączone z tak szerokim spektrum ruchu postaci. Nie mogę się doczekać!

Pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Nie zmieniłem - nie uważałem, że multi to zuo, ale obawiam się, że jego wprowadzenie może odbyć się kosztem singla. Na grę w pojedynkę liczę najbardziej, więc... ciągle się boją :D
 
Do góry