TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ja tam wole popatrzec nawet z konwersji 2D na 3D :)

Jakis Lost w HD itp, zawsze to fajniej wyglada

No ale typowe 3D to wymiata juz

W PL niestety okularow nie dają, ale kupiłem za 300 zł wiec tragedi nie ma
 

Pabloos

New member
A co do testu z hdtv.co.uk to dziwi mnie ze testuja tv na starym sofcie,choc moze dzieki temu samsung tak szybko wprowadza poprawki do tego tv.Ja juz wgrywalem nowy soft cztery razy a dzis kolejny najnowszy i pierwsze wrazenie jest takie ze kanaly sd to prawie HD:D,a jak ten soft sie sprawdza w czasie nocnego seansu jeszcze nie wiem!
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Czyli niby Panasonic lepszy ?

Smiech ;)

A wogole porownywanie plazmy do LCD mija sie z celem...

Nigdy wiecej niechce plazmy z jej migotaniem, bzyczeniem i 600 Hz ktore mozna sobie teatrzykowe wsadzic gdzies...
 

tiger303

Member
Czyli niby Panasonic lepszy ?

Smiech ;)

A wogole porownywanie plazmy do LCD mija sie z celem...

Nigdy wiecej nie chce plazmy z jej migotaniem, bzyczeniem i 600 Hz ktore mozna sobie teatrzykowe wsadzic gdzies...
Masz racje przewalilem tego złomu sporo w tym 6 plazm od panasa sajsunga pioniera migotają ostro na kompie nie da rady długo grać , apropos testowałem sajsunga 3d 46c8000 i 3d pany50vt20 na panasie ostro migocze migawki okulary są poprostu wolne wystarczy zobaczyć inne odbiorniki a na sajsungu jest oki malo tego samsunga c8000 oglądałem przynajmiej 10min zero zmęczenia oczu na panasie tylko 1min oczy bolą wniosek technologia ploazmy do śmieci dosyć tego nabijanie nas w butelke
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bzdury opowiadasz jakich mało.
Okulary są dokładnie tej samej technologii więc nie mogą migać szybciej .
Jeśli spojrzysz okularami Panasonica czy Samsunga na inne telewizory nie 3D. Efekt jest ten sam.
Jeśli technologia Panasonica Cię zmęczyła to podaj jakie programy oglądałeś na tym telewizorze i z jakiego materiału 3 D.
 

tiger303

Member
bzdury opowiadasz jakich mało.
Okulary są dokładnie tej samej technologii więc nie mogą migać szybciej .
Jeśli spojrzysz okularami Panasonica czy Samsunga na inne telewizory nie 3D. Efekt jest ten sam.
Jeśli technologia Panasonica Cię zmęczyła to podaj jakie programy oglądałeś na tym telewizorze i z jakiego materiału 3 D.
Na panym eurosport hd3d przez blu sajsungu potwory , bawie się te triki 3d pare latek miałem na oczach różne okulary migawki i wiem co widze powtażam zalożone okulary panasa spojrz na inne odbiorniki nie koniecznie 3d migoczą wolno aż to widać na samsungu poprostu owiele mniej migoczą wniosek jest prosty na panasie będzież miał szybsze zmęczenie oczu i tyle przestań bronić panasa chyba że maż wysoką prowizje sprzedając je
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to tłumaczy Twoją ocenę.
1. Potwory masz 1080P dla każdego oka - bo obraz z blu raya
2. Eurosport Hd na Panasonicu obraz 1080i i zależny o strumienia bitrate - który nie ma nawet zbliżonych parametrów do jakości blu raya.
3. Poproś o płytę Panasonica 3D która dostarczana jest do telewizora i szczękę będziesz musiał trzymać na temblaku.
4. Płyty Panasonica 3D mają największą płynność na świecie bo nagrane są w 60i
5. Wówczas Twoja ocena zmieni się radykalnie.
6. Na tej płycie nawet Samsung gra bardzo dobrze w 3D.

Muszę dodać że byliśmy na szkoleniu w USA i oglądaliśmy nowe ( inne materiały ) 3D prezentowane na telewizorach Samsunga i te były też rewelacyjne.
 

tiger303

Member
Nie bardzo lapież chodzi o migotanie okularów nic to do jakości materiału na sajsungu nawet konwercji 2d-3d było to samo prawie zero migotania na okularach a materiał był satelity nawet nie w hd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tiger303

Member
okulary tak ale emiter może podawać różną czestotliwość drgań osocza i kwestia odświeżańa odbiornika tv panas 100hz w palu sajs 200hz w palu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tiger303

Member
przejdź na podświetlanie filmowe i skorzystaj z instrukcji Panasonica.
Poczytaj też o różnicy technologii i wpływu na płynność i skalowanie obrazu.

YouTube - 3D TV Tests Continue at Consumer Reports -
może to Ci coś wyjaśni.
Ja lubie widzieć a ty czytać niedogadamy się ja swoje ty swoje kończąc naszą rozmowe jest jeszcze kwestia jasności soczewek pany ciemne przy oglądaniu sjsung jasne przy oglądaniu i odrazu wspomne promyczek slońca i pany traci jakość 3d oglondanie będzie nie do zniesienia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tak się składa że mam te telewizory na testach i stoja obok siebie już kilka tygodni.
Prezentując je codziennie nawet jako ciekawostkę trochę przy nich przesiaduję . Z całą pewnością mogę stwierdzić - o czym piszą również obaj producenci różnic w technologii w okularach - nie ma.
Różnic w jasności soczewek również nie ma.

Wykonaliśmy kilkadziesiąt różnych kombinacji .
003_P1120740.JPG
 

tiger303

Member
tak się składa że mam te telewizory na testach i stoja obok siebie już kilka tygodni.
Prezentując je codziennie nawet jako ciekawostkę trochę przy nich przesiaduję . Z całą pewnością mogę stwierdzić - o czym piszą również obaj producenci różnic w technologii w okularach - nie ma.
Różnic w jasności soczewek również nie ma.

Wykonaliśmy kilkadziesiąt różnych kombinacji .
003_P1120740.JPG
bo i nie może być nie było by wtedy standartu 3d widocznie mam inne oczy testowałem okulary SAMSUNG SSG-2200 AR i mają jaśniejsze soczewki
 
Do góry