TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Sk_uter

New member
Bez reklam
no to fajnie, ze TV dobrze sie sprawuje, jak bys mogl nastepne foty to daj w jakies lepszej jakosci, a testowales DLNA?? wogole PIP na laptopie lub fonie?? i w PVR bawiles sie?
 

Pabloos

New member
Wlasnie RHJG.Dzieki za pomoc!Fota byla robiona na szybko(jak pudzian na ringu:p),ze sky,bez pauzy,byle zlapac cos czarnego.Mam 3 horrory do przejzenia to podziele sie zdieciami dzisiaj albo jutro,narazie jest 26C i pelnia slonca wiec maly grillek i 1664 POZ.
 

michalmichalmic

New member
Proponowane ustawienia kalibracyjne w wyzej wymienionym tescie sa moim zdaniem absurdalne. Proponuja np. wylaczyc smart led (0ff) podniesc podswietlenie na max czyli backlight 20 i to nie koniec jakby dobrze poszukac. Test wydaje sie dobry tylko pod wzgledem obszernosci. Testujacy narzekaja ze nie mozna wylaczyc dynamicznego podswietlenia bo w ten sposob ich urzadzenia pomiarowe staja sie bezradne lub nieprzydatne zamiast po prostu postawic drugi tv np. sony nx obok i porownac. Wydaje sie ze sporo testow jest robionych przez osoby ktore nie powinny ich robic.


A i jeszcze o cenach serii C8000 w Polsce. Widac ze z zamiarow sama co do bardzo konkurencyjnych czyli rozsadnych cen na razie nic nie pokrywa sie z rzeczywistoscia. TV sa malo dostepne a ich ceny sa gdzies kilka proc nizsze od katalogowych w sklepach inter. wiec powtarza sie ubiegly rok kiedy jako pierwsi wprowadzili cienkie edge-ledy i ciagneli kase od nas na max, teraz zmienilo sie to na edge-led z 3d a za przyzwoita cene mozna kupic np. C6000 np. 40C6000 za 3,7tys a 55C6000 za nawet 7,4tys wiec co bedzie za rok do wyciagania kasy na max oj. oni cos wymysla.
 
Ostatnia edycja:

Hartson

New member
Bez reklam
Czyli można osiagnąć dobrą czerń kalibracją obrazu. To dobra wiadomość, bo mnie "osłabiło" to zaniebieszczenie, które jak widać można zlikwidować.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Dokładnie zgadzam sie z kolegami, test jest wogole robiony przez jakiegos nieudacznika chyba

TV swieci naprawde pieknie - oczywiscie odpowiednio skalibrowany

U mnie smart led właczony i super sie sprawdza a do tego dla jasnego obrazu wystarczy ustawione podswietlenie na 12 a w nocy nawet 8
 

saper_1981

New member
Witam,
Od dwóch dni mam 40C8000 i jestem zajebiście z niego zadowolony.
Czerń to jest czerń - biel to jest perłowa biel :D
Jedynie co mnie w kurza to dwie sprawy:
1. Odbija na czarnych kolorach moje kochane słoneczko za oknem
2. Nie ma Wi-fi !!! - Myślałem że ma jak C7000 :x
Ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego w jednym.
pzdr
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
saper

Dokupujesz sticka WiFi i masz WiFi :)

A co do odbijania swiatła, uwierz ze odblasków jest duzo mniej niz w ostatnio modnych TV z szybą ;)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
to nie wiedzialem, bo na samsung PL nic o tym nie pisze, tylko, ze wspiera wi-fi adapter, a ktore modele maja dvb-s?? bo na konferencji samsunga w Polsce pokazywali jak mozna podlaczyc normalnie C+/CP do gniazda CI
 

saper_1981

New member
Sk_uter

może i masz racje, mogłem zle skojarzyć ( WiFi Adaptor Support )

Jeżeli tak jest to przepraszam za wprowadzenie w bład :eek:k:

Z drugiej strony to patrzyłem na oryginalny adapter samsunga WIS09ABGN2 i jest drogi 210zł w

allegro. Czy jest możliwość zakupu zamiennika i czy ona zadziała ???

pzdr
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
gdzies czytalem (chyba nawet na tym forum), ze jest 1 zamiennik, ale ciezko go dostac, ale jest tani, nie moge znalesc jaki to byl model, moze ktos inny go zna to poda.. :)
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
hej, okulary przyjechaly, po małych testach juz jestem:)
Jestem w szoku jakie efekty :)
nawet 2D konwertowane na 3D wyglada calkiem fajnie
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
witam to prosze napiszcie czy c7000 i c 8000 jest to WiFi czy nie ma (i czy wifi Adaptor Support ) jest jednoznaczne z tym ze oba te modele wlasnie maja wifi czy cos trzeba dokupic zeby bylo wifi ? Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.
Lolek
ps Wiem ze na poprzedniej stronie jest napisane ze niby c 7000 ma wifi a c 8000 nie ma ale chcialbym naprawde konkretnie sie dowiedziec i co to jest to wifi Adaptor Support ? i jesli tego sticka wifi sie kupi to rozumiem ze wtedy juz jest wifi w tv i czy sie orientujecie ile kosztuje taki stick?
 
Ostatnia edycja:

Pabloos

New member
Siemka!Chcialem podzielic sie informacja z Samsung uk bo moze ktos jeszcze nie wie ale samsung rozdaje okulary3D.Wystarczy wypelnic dane na stronce samsunga i podac nr.serii waszego 3d ready tv(ilosc ograniczona).Ja moje okularki otrzymalem po 3dniach,jest to model na baterie,ale jest darmowy wiec nie jest zle.Bawilem sie nimi doslownie 20-30min.I powiem tak ogladanie filmow w okularach raczej nie daje relaksu i przyjemnosci zwlaszcza podczas zmiany obrazu 2d na 3d(spodziewalem sie czegos wiecej),choc musze powiedziec ze demo ktore od niedawna jest puszczane na nowym programie SKY3D wyglada o niebo lepiej(ale dalej jest meczace).Wiec na tym etapie ciesze sie ze nie musialem wywalic swojej kasy na okularki,bo bez blu-ray 3D albo programu nadawanego w 3d to strata kasy.Choc moze samsung zacznie rozdawac blu-ray3d gratis:p to napisze cos wiecej!Pozdro
 
Do góry