TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
No własnie nie wiem czym sie roznią 2100 - wyglądaja tak samo, opis mają ten sam

Sk uter

Zawsze bedzie i wyjdzie TV ktory bedzie lepszy ;)

Takie czasy ze nowości co chwila wychodzą, ale kazdy nastepny TV coraz lepszy :)
( choć są odstepstwa od reguły )
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
jtd, zrobi sie zrobi, tylko musze miec chwilę wolnego kurcze :(

A tu ciagle praca a w wolnych chwilach kalibracja, hehe
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
saper

No jak to jakie, model 2100 - ja juz zamówiłem :) niepotrzebuje na akumulatorki, moga byc na baterie :)
 

saper_1981

New member
HDTV_Fan

ja bardzo cie prosze o przetestowanie tych okularow bo wczoraj zamowilem C8000 i jeszcze sie zastanawiam nad okularami ktore wybrac.
A pobrales najnowszego softa z samsunga do ulepszenia 3d ???:lol:
 

saper_1981

New member
HDTV_Fan

i jeszcze jedno :

ja przepraszam ze tak na skróty ide, ale jak bys mógł doradzic jakie parametry w tym TV ustawic aby obraz byl na maxa wyzylowany, to bym byl wdzieczny :D
pzdr
 

saper_1981

New member
To mi przywaliłes kabelkiem :lol: 6-ścio krotnie droższym :D
Głównie mi chodzi aby nie było widocznego śnieżenia na filmie blu-ray,
wiesz o co mi chodzi...
pzdr
 

Pabloos

New member
Siemka!Mam dzis troche czasu i napisze cos od siebie(po zapoznaniu sie z testem wkleionym od rakimm).NIE zgadzam sie z tym testem,wydaje mi sie ze robiono go albo na starym sofcie,albo na innym modelu!bo mam calkowicie odmienne odczucia co do tego tv.Ten Lcd swieci naprawde wspaniale tylko trzeba go odpowiednio ustawic,a podana kalibracja z tej stronki to niszczenie tego co ten lcd potrafi(z ciekawosci zastosowalem te ustawienia),wiec jezeli ktos ustawia telewizor full hd w taki sposob,to moze lepiej niech nie wydaje pieniedzy na nowy TV.Co do czerni w tym samsungu to wklejam jeszcze dwa zdiecia(jutro wiecej)i powiem ze nie wiem jak oni mogli uzyskac tak slabe wyniki?!!Pozdro
 

Attachments

  • 21052010664.jpg
    21052010664.jpg
    235,6 KB · Wyś: 144
  • 21052010662.jpg
    21052010662.jpg
    325,7 KB · Wyś: 112

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,a widzisz kolego jak nie raz nie dwa pisalem,ze te ich ustawienia nijak sie maja do rzeczywistosci to lecialy na mnie gromy.Co innego wylaczenie wszystkiego do testow,a co innego do codziennego ogladania.Nie bede wymienial ale sa strony,gdzie preferuja tylko plazmy,a gdzie inndziej tylko LCD i obojetnie jaki to bedzie model pisza tak jak im placa.U nas tez niestety tak bywa,trudno pisac zle jak wspolpracuje sie z ta czy inna firma?dobrze, ze sie tego nie ukrywa(konkurencyjne forum)Tak,ze wlasne oczy i rozum powinny ostatecznie decydowac.A w koncu to tylko Tv latwiej zmienic niz żone.pozdr.
 
Do góry