TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,kabel HDMI 1,4 obowiazkowo najlepiej pod kolor TV.A czytanie instrukcji na stare lata wnukom,przyda sie moze oni skorzystaja.pozdr.
 

bluray

Banned
Zawsze ciekawiło mnie jak finansuje się spmerów typu [nik son-y].
To ten gość co rozpisał się o kątach w C8000.
To co robicie (czarny PR) jest obrzydliwe !

Dodam, że w USA, gdzie raczej zasobny naród z cenami nie ma problemów, SAMSUNG sprzedaje dwa razy więcej TV niż Sony.
 

artwroclaw

New member
musicie kliknac przycisk 3d i wlaczyc druga opcje A|B i wtedy te 2 obrazy on polaczy w jedno

Właśnie problem polega na tym, że nie ma innego trybu do wyboru. Z innego źródła nie ma z tym problemu, a z dekodera nie widzi side-by-side. Właśnie do głowy przychodzi mi ten kabel HDMI. Jade do sklepu :) Z USB za każdym razem gdy plik jest SBS - moge wybrać trzy tryby 3D - dwa z nich to SBS *pion i poziom.
 

artwroclaw

New member
U mnie jakość sygnału ponad 90% i to samo, czyli brak zescalenia obrazów side by side i tylko możliwość konwersji z 2D do 3D. Zna ktoś rozwiązanie, czy to lipa jakaś ze strony n-ki? A może jest tu wymagany kabel hdmi 1.4 żeby telewizor rozpoznał sygnał 3D?

Znalazłem rozwiązanie - 1080i (HDMI). Na dekoderze miałem ustawione RES 720p :) i 3D nie działało. Jak przełączysz (trzeba dwa razy wcisnąć "RES") przejdziesz do 1080i i powinno ruszyć.

Pozdrawiam.
 

rob777

New member
Witam,kabel HDMI 1,4 obowiazkowo najlepiej pod kolor TV.A czytanie instrukcji na stare lata wnukom,przyda sie moze oni skorzystaja.pozdr.
Zastanawiam się skąd się takie pustaki biorą? Nie wnosząc nic konstruktywnego do rozmowy za wszelką cenę nabijają sobie ilość postów, bo to dla nich najważniejsze. Żal
 

rob777

New member
Znalazłem rozwiązanie - 1080i (HDMI). Na dekoderze miałem ustawione RES 720p :) i 3D nie działało. Jak przełączysz (trzeba dwa razy wcisnąć "RES") przejdziesz do 1080i i powinno ruszyć.

Pozdrawiam.
Dzięki Artwroclaw. U mnie też śmiga po przełączeniu na 1080i. I nie trzeba było kabla pod kolor telewizora kupować:smile:
 

anikin

New member
Witam

zakupiłem wczoraj 46 C8000 i ogólnie jestem szczęśliwy wygląd TV poraża , ale mam parę pytań oglądam wszystko z "n'ki" i jak oglądam obrazy w HD np:HBO HD lub każdy inny program i nacisnę na pilocie samsunga info wyświetla mi się że sygnał jest 50hz czy tak powinno być nie miało być 200hz (nie zabijcie mnie jak gadam głupoty)? druga sprawa jest taka jak oglądam jakieś Hd to mam takie dziwne wrażanie że film jest jakby nakręcony w starym stylu seriali nie wiem jak to określić ale niema tej takiej hollywoodzkiej mgiełki :) da się jakoś to zmodyfikować ? trzecie pytanie czasem płynność obrazu HD dziwnie zwalnia tak jak by brakowało jej płynności przy szybkich ruchach , reszta jest perfect , ale prosił bym o jakieś opinie i pomoc w tych 3 problemach !

z uszanowaniem

Michał
 

makis

New member
Witam

zakupiłem wczoraj 46 C8000 i ogólnie jestem szczęśliwy wygląd TV poraża , ale mam parę pytań oglądam wszystko z "n'ki" i jak oglądam obrazy w HD np:HBO HD lub każdy inny program i nacisnę na pilocie samsunga info wyświetla mi się że sygnał jest 50hz czy tak powinno być nie miało być 200hz (nie zabijcie mnie jak gadam głupoty)? druga sprawa jest taka jak oglądam jakieś Hd to mam takie dziwne wrażanie że film jest jakby nakręcony w starym stylu seriali nie wiem jak to określić ale niema tej takiej hollywoodzkiej mgiełki :) da się jakoś to zmodyfikować ? trzecie pytanie czasem płynność obrazu HD dziwnie zwalnia tak jak by brakowało jej płynności przy szybkich ruchach , reszta jest perfect , ale prosił bym o jakieś opinie i pomoc w tych 3 problemach !

z uszanowaniem

Michał

Info pokazuje parametry sygnału z zewnętrznego żródła 50hz to wartość sygnału z N-ki a nie parametr TV wszystko jest OK,co do ustawień chyba na stronie 45 podałem pewne ustawienia spróbuj je zastosować / dotyczą obrazu jak i ruchu/,i mam radę poczytaj forum od pierwszej strony dowiesz się naprawdę dużo bo te same pytania powtarzają się co jakiś czas i ciężko jest w kółko udzielać tych samych porad nowym użytkownikom.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
moze mi ktos powiedziec co oznacza wskaznik po prawej str jak kilkam INFO?

To wskaznik poboru pradu czy co? Jesli tak to jak mozna z tego odczytac ile pradu bierze?
 

OJDAN

New member
Witam

Kupilem w sobote UE46C8000 a jestem zupelnie zielony jezeli chodzi o ustawienia kalibracji wiec bardzo prosze o ich wyslanie na pw

Ogolnie co w nim ustawiac ??

Mam podlaczone kino plus PS3 , kino z jednym hdmi , N pierwszy dekoder - zwykle kable hdmi , kupione jakies 2 lata temu czy musze je wymienic na nowsze ??

N podlaczone do Tv hdmi

PS3 - hdmi

Ps3-kino optycznym

Dekoder-kino scartem

Cos zmienic zeby to lepiej smigalo ??

:cry:
 

pestek

New member
Ja jeszcze z jednym pytankiem:
Czy jest możliwość podłączenia dwóch sygnałów antenowych, konkretnie to chciałbym kablowówkę z aster - analogową i antene naziemną bo tam kilka kanałów cyfrowych? Po podłączeniu przez trójnik te dwa źródła się zakłócają a w TV tylko jedno wejście antenowe. Kiedyś były magnetowidy z wejściem antenowy i można było przez nie puścić sygnał :) , a teraz w moim DVD nie ma takiej opcji :?
 
Do góry