TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
UPC kupiło Astera, wątpię żeby teraz rzucili się na MM. Może to tylko pobożne życzenie konsultanta infolinii.

Tak jak napisałam - uwierzę jak zobaczę. Co nie zmienia faktu że choćby z uwagi na net byłabym zainteresowana taką fuzją.
 

pattro

New member
Bez reklam
UPC kupiło Astera, wątpię żeby teraz rzucili się na MM. Może to tylko pobożne życzenie konsultanta infolinii.

Tak jak napisałam - uwierzę jak zobaczę. Co nie zmienia faktu że choćby z uwagi na net byłabym zainteresowana taką fuzją.

uwierz mi że ja też uwierzę jak zobaczę :D
Pakiet Komfort wchodzi do Gorzowa już rok i jakoś nie może wejść ... ciekawe którymi drzwiami wchodzi ...

CAŁA NASZA KOCHANA MM<3 ! :oops:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
z nieoficjalnych informacji wynika ze MM zostanie sprzedane UPC !!! na 98 %.

jak by tak było to by było świetnie :D UPC ma masę fajnych kanałów itp :bober:

do 1 kwietnia jeszcze bardzo daleko.
Informacja od konsultanta hahaha koles chyba byl ostatni dzien w pracy i mial olewke na wszystko hahaha
Czytam wywiady prezesa Rogowskiego (czesto masloww je wkleja) i pamietam ze byla mowa o polaczeniu sie np. Vectry i MM ale to bylo tylko gdybanie, ze dla rynku niby korzystne itd.
Jak UPC wykupi wszystkich i wszystko to ja sie wypisuje z tego, powstanie drugie TPSA, ktore to po dlugich latach kiedy to ludzie masowo odchodzili w koncu zaczeli zjezdzac z cenami, molochy tak maja ze trudniej im konkurowac z malymi operatorami, wydatki maja wieksze. Obecnie UPC, MM, Vectra to tez sa juz takie male molochy, nie wyobrazam sobie tego jakby zostala jedna kablowka.
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Dzwoniłem dzisiaj do MM.
Przed świętami będzie oficjalna informacja o nowych kanałach.
Oczywiście będzie zmiana ceny pakietu Sport.
 

Frauka

New member
Bez reklam
No chyba nie mozna tak sobie z dnia na dzień kombinować. Ja ostatnio ze spółdzielni mieszkaniowej dostałam info że od marca będzie wzrost opłat i napisali przy tym ze muszą informować 3mce wcześniej. To taka kablówka powinna choć z miesięcznym wyprzedzeniem dać znać. Ciekawe że rezygnować nie możemy z dnia na dzień :p
 

masloww

New member
Bez reklam
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/85cd4ea9c344411b722e868b2716386c

Operator zastrzega sobie prawo zmian Cennika, a także Oferty Usług Operatora. Operator doręcza Abonentowi na piśmie oraz podaje do publicznej wiadomości treść każdej zmiany w Cenniku, z wyprzedzeniem co najmniej jednego Okresu Rozliczeniowego przed wprowadzeniem tych zmian. Abonent ma prawo wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w przypadku braku akceptacji zmiany w Cenniku. W razie skorzystania z tego prawa w przypadku braku akceptacji podwyższenia cen przez Operatora, Operatorowi nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze, a także zwrot ulgi przyznanej Abonentowi, z wyjątkiem przypadku, gdy konieczność wprowadzenia zmiany w Cenniku następuje na skutek zmiany przepisów prawa. „

znaczy podwyżka nie może ruszyć od 01.01.2011
 

xolzok

New member
Bez reklam
Zamówiłem sobie dzisiaj pakiet Sport. Skorzystam póki nie ma podwyżki.
Pani z BOK powiedziała, że mają już listę Polsatów jednak w pakiecie Sport nie ma Polsat Sport HD :shock:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
W pełni się z Tobą zgadzam. Też mogę płacić, byle było za co!
Ale z nie dołączeniem kanału sportowego Polsat Sport HD - do pakietu sportowego to jest przegięcie!!!
 

Powerr

New member
Poczekajcie aż dostaniecie rachunek z multimediów, ja dziś dostałem i troszkę się pośmiałem. No zdradzę wam co mi dziś oficjalnie na Fakturce napisali. :)

" Informujemy, że z dniem 1 lutego 2011r. zmianie ulegnie oferta programowa Usługi Radia i Telewizji Kablowej (cyfrowej). W miejsce programów ESPN AMERICA oraz ESPN CLASIC wprowadzone zostaną odpowiednio Polsat Cafe i Polsat Play."

Oczywiście jest stosowne pouczenie o możliwości rozwiązania umowy bez płacenia kary umownej w związku ze zmianą oferty programowej.


Czyli będą zamieniać w DTV kanały a nie dodawać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry