TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
no właśnie, tak to bywa w MM że wiadomo tylko nic
wiele się po tych żydkach można było spodziewać ale tego że będą robili podmianki w DTV to nawet ja się nie spodziewałem; w takim wypadku nie ma co się łudzić że w analogu będzie inaczej
 

topsy

New member
Nie chcę wracać do tematu,ale zapytam bo mnie to ciśnie:)
Jak u was wygląda prędkości po wprowadzeniu tych 20mb/s
U mnie od kilku dni ustabilizowała się na stałym poziomie 10mb/s.Pełną miałem tylko raz pierwszego dnia.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja mam tak

1073369778.png
 

Frauka

New member
Bez reklam
Z netem to mam tak że np teraz wyciągam max 10 gdzie powinnam mieć 12. To i tak sukces bo odkąd wprowadzili te kosmiczne prędkości nocne to miałam np 8mb w porywach.

Po 24 bywa że nie mam 20, właśnie wtedy mam te 12 które powinnam mieć stale. Rano jak odpalę komputer to mam 20 ale to też nie w każdym przypadku bo np na tym ich pliku testowym to mam góra 10 ale jak ściągam ze swojego shella to mam 20. Także wolna amerykanka.

Co do tv to bardzo bym się cieszyła gdyby faktycznie podnieśli mi cenę dtv ( nie licząc juz tego vatu) i mogłabym z czystym sumieniem kopnąć ich dekoder niech leci w kosmos.

Mam już dość przycinających się kanałów. Już poświęcę męza, niech wierci na bloku uchwyt na talerz Nki ;) Przynajmniej tam za małe pieniądze będę mieć naście kanałów HD za które nikt ode mnie już nie ściągnie kolejnych 15 zł.
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Pamiętacie jakiś czas temu akcję z odkodowaniem Canal+ ? Na media2 pisali wielokrotnie, że również w MM będzie otwarte okno, i co ? I Nic.
 

rosiaktotti

New member
znaczy ja pisałem do xolzok, ale Ty też możesz dać , prędkość nie ma nic do pingu. daj link ze speed testu na WARSZAWA


btw; ile Wam się ściąga , ja przykładowo dziś np ściągałem film 4 gb to 40 min, średnia prędkość 2,5 ( 2,4 -2,6 szło )
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Jeszcze nie jest tak żle :


@rosiaktotti
Przecież pod koniec testu masz dokładnie opisane ile czasu się sciąga :
mp3 file 5mb -3sec
video clip 35mb -20sec
movie 800mb -8min
 

rosiaktotti

New member
Jeszcze nie jest tak żle :


@rosiaktotti
Przecież pod koniec testu masz dokładnie opisane ile czasu się sciąga :
mp3 file 5mb -3sec
video clip 35mb -20sec
movie 800mb -8min
Zrozum, że to jest speed test a nie realia =P , i do 10 stycznia, tak macie, że możecie się bawić tym 20 mb??
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Właśnie dzwoniłem na infolinie,dezinformacja kompletna.Kobieta stwierdziła że te 20mb to jest tylko" promocja na czas określony" ale ona nie wie do kiedy,więc proszę korzystać póki jest.Na prośbę o sprawdzenie łącza natychmiast odpowiedziała że wszystko jest ok.
Ja nie wiem skąd oni biorą takich pół-debili do pracy,chyba z pod bramy urzędu pracy.Przecież to jest jakaś patologia umysłowa.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ja kiedyś zwiększyłam sobie net z 512 do 2mb a przez miesiąc miałam nadal 512 bo mnie tylko odsyłali od konsultanta do konsultanta. Za którymś razem już nie wytrzymałam. Gdy konsultantka po raz któryś spytała słodkim głosem " A czy restartowała Pani modem" jak jej wrzasnęłam do słuchawki że od tygodni nic nie robię tylko restartuję to przełączyła mnie do jakiegoś technika, któremu powiedziałam wprost, że ma mnie przepiąć na linię dla upierdliwych klientów, którzy wiedzą za co płacą a nie trzymać na przeciążonym łączu. Facet się roześmiał i za 30 minut miałam 2mb.

Co do tych 20mb to tak mi sięwydawało od samego początku że to tylko na Święta dali na zanętę, żeby Ci co mają 2,6 mb zobaczyli jaki to szał mieć 20. Ja mam 12 i mnie to starcza :p
 

spider1978

New member
Bez reklam
Czy ktos mi moze powiedziec jak wreszcie bedzie wygladal podzial na pakiety tych polsatow? bo ja dzisiaj dzwonilem z zapytaniem o polsat sport hd to mi odpowiedzieli ze nie wiedza jeszcze dokladnie w jakie pakiety jakie programy. Ja juz zglupialem sam media2 informuje o podziale na pakiety co gdzie i jak a oni gadaja ze nie wiedza lol
 

xolzok

New member
Bez reklam
Jak ja dzwoniłem to pani miała rozpiskę. Może sobie wydrukowała z Media2 ;)
... chyba jednak nie z Media2 bo nie miała Polsat Sport HD na wykazie :p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A diabełek twierdzi, że jednak będzie! (w sumie to diabeł może przecież mieć dobre info bo to przecież upadły anioł!!!) :razz:
 
Do góry