TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
też mnie śmieszy to przyspieszenie na noc;
od ponad dwóch lat mam internet w MM; w tym czasie nie było żadnej obniżki cen lub całodobowego przyspieszenia jak to miało miejsce u konkurencji; oni dawno odjechali MM pod tym względem, nawet zawsze najdroższa na rynku Tepsa jest teraz tańsza od MM;
a te żydki zamiast zaproponować klientom coś konkretnego to łaskawie „bez dodatkowych opłat” dają nam super prędkość w czasie snu;
jawna kpina; teraz o jakichkolwiek normalnych zmianach możemy zapomnieć, przecież mamy już 20 Mb/s to co jeszcze chcemy
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ja się na neo nie skuszę bo nie mam telefonu stacjonarnego i nie będę bulić dodatkowo 29 zł za utrzymanie linii.

Także masloww czy Tepsa tańsza to zalezy czy masz u nich tel :)

Nie wiadomo jaki net nie jest mi potrzebny bo i tak już rzeczy na hdd upycham nogą.

Administruję kilkoma serwerami gier i sama grywam na sieci. Co by nie powiedzieć o MM to kablówka zapewnia mi dobry ping ok 30. W ciągu 6 lat dzwoniłam do nich 2x że mam za wysokie pingi. Pół godziny po telefonie już miałam przekierowanie.
I dla mnie to jest ważne a nie tylko prędkość.
 
Ostatnia edycja:

rosiaktotti

New member
Administruję kilkoma serwerami gier i sama grywam na sieci. Co by nie powiedzieć o MM to kablówka zapewnia mi dobry ping ok 30. W ciągu 6 lat dzwoniłam do nich 2x że mam za wysokie pingi. Pół godziny po telefonie już miałam przekierowanie.
I dla mnie to jest ważne a nie tylko prędkość.
Też "trochę gram" w Coda4 prawie 2000 godzin :hihi: I przez 5 lat miałem tylko raz (przez 3 dni ping 100+ bo remontowali centrale) i tam kiedyś zmieniło mi się ze 2 razy kodowanie portu, ale również po telefonie było okej,a co chodzi o pingi do wawy do sprawa wygląda tak
29893361.png
do niemiec ok 40.
 

Frauka

New member
Bez reklam
rosiaktotti to musisz mieć po prostu szczęście. Miałam kumpla w Tepsie to np mi odradzał neo ze względu na jakość akurat w moim regionie.

Możliwe że i z MM jest tak samo. Zależy gdzie komp leży ;)
Ja widzę po serwerach ktróe prowadzę jak ładnie nagle 8 osób z neo jednocześnie ma ping 150 :)
 

masloww

New member
Bez reklam
wczorajsze Walne Zgromadzenie Multimedia Polska S.A. zdołało tylko uchwalić porządek obrad i zrobiło przerwę do 19 stycznia;
przykład szybkości podejmowania decyzji w MM idzie z samej góry;


oficjalnej informacji o zmianach programowych też ciągle brak
 

tolesi

New member
oficjalnej informacji o zmianach programowych też ciągle brak
Na grudniowym rachunku mini litereczkami jest info :
Informujemy , że z dniem 1 lutego 2011 zmianie ulegaoferta programowa .... tv cyfrowej..........w miejsce ESPN America i ESPN clasic wprowadza się ....Polsat Cafe i Polsat Play........"
dalej napisane , że w związku z tym można rozwiązywać bez konsekwencji umowy ale nie ma info czy tylko na DTV czy na całość usługi kablowej.
O reszcie zmian cisza
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
Dziwne ze nie dorzucają tych polszitów dodatkowo a wywalają ESPNy dając ludziom mozliwosc rezygnacji. Podejrzane. Gdzie tkwi haczyk?

PS. Właśnie wyjęłam ze skrzynki rachunek. Informacja o tym, że można zrezygnować z dtv bez roszczenia odszkodowawczego jest napisana tak małym drukiem, że musiałam okulary meża założyć, żeby to odczytać ( żart). I chyba to jest ten haczyk, że nie każdy zwróci uwagę na ten tekst. Faktycznie, gdybym nie wiedziała, że będzie taki zapis to by mi się to w oczy nie rzuciło.

Cieszę się bardzo, że tak szybko będę mogła pozbyć się tego shitu ( mam dtv od 4 listopada). Alleluja! (ups to nie te święta :p )

Spider na rachunku pisze, że oferta programowa zmienia się od 1 lutego.
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
Wiesz, żeby sie uwolnić od multi badziewia to ja już bym zapłaciła z góry za ten canal do marca. To przecież nie rok :) mnie na polszitach nie zależy. Nie oglądam badziewiarskich seriali typu Pierwsza Miłość ani pseudo mega hitów (5x w roku ten sam film)

Tobie zależy na sporcie, więc może Ci akurat to odpowiada. My z mężem oglądamy jedynie jakieś Mistrzostwa czy Igrzyska a do tego Polsat nie jest potrzebny.

I tak muszę po Świętach ruszyć 4 litery do BOK i dowiedzieć się jak to z tymi promocjami i aneksami jest. Zeby to nie bylo tak ze z dtv zrezygnuję a analog mi zostawią na rok :) Chociaż przy analogu pisze ze umowa na czas nieoznaczony więc myślę ze z wypowiedzeniem problemu nie będzie. Nie wiecie jaki jest okres wypowiedzenia, miesiąc czy trzy?
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
W rachunku dostałem takie oto info :

W związku ze zmianami,jakie zostały wprowadzone przez usługodawcę etc...
przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy Abonenckiej o świadczenie usług telekomunikacyjnych,w najbliższym terminie wypowiedzenia,z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia,ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego,poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej.

I takie małe ostrzeżenie ze strony MM :

W razie skorzystania przez Państwa z prawa do wypowiedzenia Umowy przed upływem terminu , na jaki Umowa została zawarta, dostawcy usług będzie przysługiwać roszczenie odszkodowawcze,a także zwrot ulgi.

W moim przypadku doliczyli by mi wyrównanie za promocję całego pakietu.

btw :
"Nie oglądam badziewiarskich seriali typu Pierwsza Miłość ani pseudo mega hitów (5x w roku ten sam film)"
Gdzie byłaś jak szukałem żony :bober:
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
za małą czcionkę i straszenie karą to MM powinna dostać karę od UOKIK-u tak jak dostał ją dzisiaj Polkomtel
http://telepolis.pl/news.php?id=20227
„Do UOKiK napływały wówczas liczne skargi od konsumentów na sposób informowania o możliwości rozwiązania umowy. Skarżący zwracali uwagę na małą czcionkę regulaminu, której nie można przeczytać bez lupy oraz na utrudnianie wypowiedzenia kontraktu.”
„Urząd ustalił, że operator, przesyłając ważne informacje swoim klientom, zastosował zarówno wielkość jak i kolor czcionki, które uniemożliwiły zapoznanie się z treścią korespondencji - w szczególności z prawami i obowiązkami klientów chcących wypowiedzieć umowę. „
 
Do góry