TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Mam dobre zrodlo ;)

xolzok, z informacji jakie mam na dzisiaj nie bedzie ich ale byc moze jeszcze cos beda zmieniac, nie wiadomo. Podzial narazie ustalony zostal taki jak napisano wyzej.

wiesz oni mnie już od roku zapewniają ze do Gorzowa wejdzie pakiet Komfort i do dziś go nie ma .. i jakoś w to nie wierzę .. a od kiedy niby on będzie ? :razz:
 

Frauka

New member
Bez reklam
Czyli będzie tak jak wiadome było od początku. Poupychają w pakiety i potem kliencie jak chcesz oglądać to płać i płacz.

Ten pakiet hd to o kant tyłka. Jedyny dobry kanał to Animal Planet HD. Po co mi jakieś Luksusy czy kolejne durne MTV ( żadnej wersji MTV nie jestem w stanie oglądać od 10 lat). W MM chyba siedzi jakiś mongoł i układa te pakiety. Dobrze, że dla mnie TV to nie koniec świata, jakoś wytrzymam te parę miesięcy i potem ciao bambina.
 
Ostatnia edycja:

sochcio

New member
czyli zeby ogladac te polsaty co dodadza zaplacimy za pakiet sport i film 17 zl :p hehehehe dobre
w moim przypadku 49 zl za analog i dtv + pakiety sport i film 17 zl = 67 zl :p hehehe

Taniej wyjdzie brac polsat cyfrowy z dodatkowymi pakietami hehehe
Multimedia z dnia na dzien rozwala mi konstrukcje swoimi decyzjami hehehehe
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
Promocje takie se, najlepiej jak się podpisze cyrograf na 3 lata. Ja nie wiem czy za 3 lata jeszcze będę żyła :p

Niech się łączą, będzie okazja zrezygnować :)
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
Widziałam, widziałam. Czytałam cenniki.
Jakby nie patrzeć to np Nka bardziej się kalkuluje. Że też mnie na mm podkusiło :razz:
 

rosiaktotti

New member
Ciekawe czy te Polsat\y wejdą do analogu jako nowe czy za jakieś inne programy. Ale nie ma co gadać jak by MM miało eurosport2 HD to by posiadało najlepszą ofertę sportową w Polsce :) no brakuje jeszcze C+GOL

Dla mnie to super, a Polsat/ów na prawdę należy się cieszyć bo duża szansa że Polska Liga będzie od następnego roku w C+ & Polsacie
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Napisałem do MM zapytałem o pakiet Komfort w Gorzowie oraz o PVR, Polsaty i Multiroom oto odp :

Witamy,

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.
W odpowiedzi na maila z dn. 14 grudnia 2010 r informujemy, iż posiadamy
pakiet Komfort w Telewizji Analogowej, jeśli chodzi o Cyfrowy Komfort w
Telewizji Cyfrowej DTV jest on w trakcie testowania.
Odnosząc się do kwestii usługi PVR informujemy, iż istnieje
możliwość skorzystania z oferty na warunkach promocyjnych.

W ofercie Multimedia nie posiadamy usługi Multiroom, jednakże istnieje
możliwość zawarcia umowy na drugi dekoder.

Poniżej podajemy rozkład kanałów z oferty Polsatu:

Telewizja Analogowa: Polsat Sport, Polsat News, Polsat 2 (od 01.03.2011)
Cyfrowy Komfort: TV Biznes (od 01.01.2011)
Cyfrowy Basic: Polsat Play i Polsat Cafe (od 01.01.2011)
Cyfrowy Sport: Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Sport HD (od
01.01.2011)
Cyfrowy Film: Polsat Film (od 01.01.2011)
Cyfrowy Kids: Polsat JimJam (od 01.01.2011)

Mamy nadzieję, że powyższe informację spełniły Państwa oczekiwania.
Dziękujemy za wiadomość.
Zapraszamy do ponownego kontaktu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta
pod numerem 244 244 244.


napisałem do nich jeszcze raz z pytaniem czy jest osiągalny pakiet Cyfrowy Komfort w Gorzowie gdyż na nim mi zależy. I czekam na odp bo tutaj nie odpowiedzieli konkretnie :-?
 

masloww

New member
Bez reklam
pakiet Basic wchodzi w skład pakietu Komfort więc będzie w nim Play i Cafe;

mnie ciekawi czy Polsat Sport, Polsat News, Polsat 2 wejdą w ogóle do DTV i jakie programy one zastąpią w analogu? TVP Sport wydaje się pewniakiem do wylotu, pytanie tylko co jeszcze?
no i czy to już wszystkie zmiany jakie mają być w 2011 roku?
na początku tego roku też zamieszali z programami a potem już tylko błogie nic
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za info.
Co do dalszej Twojej wypowiedzi to słusznie prawisz, dodam tylko jeszcze od siebie, że pewnie ceny podniosą jak dodadzą te kilka kanałów....
 

Frauka

New member
Bez reklam
Wydaje mi się że Komfort jako wersja wyższa powinien mieć te kanały.

Widzę ze będę mieć Polsat Film, przejrzałam na szybko program i stwierdzam że to kanał z jakimś badziewiem i powinien być w standardzie.

A niech podnoszą ceny to i im zrobię papapa
 

rosiaktotti

New member
1 dobra decyzja MM od 122 lat po pchać Polsat Sport SD do DTV jak jest HD :] ;p

To fajnie, że za 7zł mam POLSAT SPORT HD N SPORT HD EUROSPORT HD no + futbol ,extra i sportklub+ . 3 Na prawdę dobre kanały HD no może oprócz N ( wtedy kiedy nie gra LM ) wygląda na to , że co chodzi o HD bardziej opłaca się to niż ten ich cały pakiecik który ma "tylko" AnimalA :p Pozdrawiam
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

z nieoficjalnych informacji wynika ze MM zostanie sprzedane UPC !!! na 98 %.

jak by tak było to by było świetnie :D UPC ma masę fajnych kanałów itp :bober:
 
Do góry