TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
U mnie w godzinach popołudniowych i wieczornych zamiast moich 12mb mam 8-9. Wcześniej tak nie było. Wczoraj 10 minut po 24 miałam 11.

Tak jak mówiłam, tną net bo ich łącza już nie wyrabiają a te niby nocne 20mb to ma być taka rekompensata.
 

masloww

New member
Bez reklam
http://www.pb.pl/a/2010/12/10/Reuters_Multimedia_planuja_dalszy_buyback_i_wyjscie_z?readcomment=1#comment
znaczy prędko zmiany nie nastąpią (czyt. sprzedaż sieci);
stopa zwrotu z inwestycji w akcje MM po 4 latach: minus 20%; żydki sprzedały akcje po 12zł a odkupią po 9,70 zł

http://www.parkiet.com/artykul/995619_Wlasciciele-Multimediow-chca-wycofac-je-z-gieldy.html
zmiany mogą też być prędzej a wtedy to już Vectra będzie wycofywała MM z giełdy;
20 grudnia ma być WZA MM na którym właściciele zdecydują o umorzeniu skupionych akcji; pewnie wtedy coś więcej dowiemy się od właścicieli
 
Ostatnia edycja:

rosiaktotti

New member
a ja się z Was śmieje mając tak przez cały czas za 60zł :D
1065110370.png
jeśli nie dadzą Polsat SPORT EXTRA FUTBOL do pakietu sport to będę myślał jak wybrnąć z tej pseudo telewizji
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dlaczego nie, w MM może też może pojawić się taka paczka kanałów*


*za dodatkową opłatą w promocji 69.99zł. (poza promocją 149.99zł)
 

rosiaktotti

New member
Dziś byłem u siebie w ich biurze dowiedzieć się o przedłużeniu umowy , aktualnie mam: ANALOG + BASIC + C+(z HD) + SPORT płacę 123zł. Zaproponowano mi: ANALOG + CYFROWY KOMFORT + C+(z HD)+ SPORT na rok za 111zł a dokładnie 49 + 20 + 29 +6 + 7. Co o tym myślicie ? ja osobiście myślałem, że będzie gorzej. Tak przy okazji zapytałem się o Polsat'y i podobno wszystkie oprócz FUTBOL mają być w cyfrowym komfort
 

bourbon

New member
Bez reklam
Mnie zaproponowali przy przedłużeniu umowy na 12 miesięcy cenę 64 zł za: analog, dtv komfort (w końcu!) + pakiet hd, do tego do końca lutego gratis pakiet kids, film oraz sport (po tym czasie trzeba będzie się zdecydowac na jeden z tych pakietów).... i sie skusiłem.

- pakiet canal+ mi proponowano za 19 zł, ale podziękowałem za niego.
 
Ostatnia edycja:

kamilg23

New member
Szczerze?Moim zdaniem szału nie ma.Ja podpisałem w zeszłym tygodniu na analog,cyfrowy komfort,canal +(oraz wersje hd)pakiet sportowy i internet 6 mb.Koszt 153 zl
 

kamilg23

New member
U mnie nie ma możliwości abym miał większą prędkość.Chociaż na początku zaproponowano mi 20 mb.Wtedy koszt byłby dokładnie jak u Ciebie 170 zl
 

Fenix01

New member
A wiadomo kiedy dokładnie (w styczniu) mają wrócić te kanały POLSATU?
Tuż po nowym roku cz dopiero może pod koniec stycznia lub w lutym?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

a w Gorzowie nadal jest tylko około 45 kanałów ( razem z wszystkimi premium ) ....
byłem dziś z ciekawości zapytać jak to wygląda czy jest komfort itp ... ( Cyfra + nie ma fajnej promocji, a ze w MM ma być "niby" Polsat, a ze mi zależy na Canal + i Polsacie to pomyślałem nad MM )

jednak szybko z tej myśli o MM zrezygnowałem ... w Gorzowie nawet C+Sport 2 jest nieosiągalne ...

CZY TO JEST JAKIŚ CYRK KUR** W TYM GORZOWIE ?! CO TA MM ODPIERDA** :evil: :?:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
A wiadomo kiedy dokładnie (w styczniu) mają wrócić te kanały POLSATU?
Tuż po nowym roku cz dopiero może pod koniec stycznia lub w lutym?

Ja rozwazam powrot do DTV, mecze ich co jakis czas pytaniami o promocje DTV i dzisiejsze info z partyline, Polsaty wracaja do DTV od 1.1.2011
Mila Pani przekazala mi ze dzisiaj otrzymali informacje co i jak.

Do pakietow beda dolaczone odpowiednio:
Polsat Cafe i Polsat Play - bedzie w Basic
Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Sport HD - wchodzi w sklad pakietu Sport
Polsat Jim Jam - dolaczy do pakietu Kids
TV Biznes - bedzie w Cyfrowym Komforcie
Polsat Film - poleci do pakietu Cyfrowy Film

od 1.03.2011 do analogu wejda: Polsat News, Polsat 2 i Polsat Sport

mam nadzieje ze dobrze zanotowalem.
Ceny zostaja te same co sa teraz, przynajmniej od stycznia zmian nie bedzie, pozniej ktoz to wie.
 
Do góry