TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
....oglądając dziś na Polsacie Sport HD mecz siatkówki polskiej reprezentacji
No akurat graly nasze dwie reprezentacje, trzeba bylo pisac szczegolowo.
To nawet lepiej, absolutnie zadnej kompresji nie widzialem, turniej chlopow jakosciowo jest SUPER. Tragicznie wypadl turniej pań.
 

cypis1

New member
a ja właśnie na turnieju panów w meczu Polska-Słowacja zauważyłem to, co opisałem (pojawiało się to incydentalnie, ale jednak). Do tego niskie wartości sygnału MM :(. Wczoraj na meczu z Francją było lepiej (tzn. po prostu okej)... I przy okazji - bo w pośpiechu nie odniosłem się do twojego wcześniejszego postu - neox daruj sobie sugestie, że ktoś nie myśli.
 
N

neox

Guest
No sory ale jak czytam cos co nie ma poparcia w rzeczywistosci to mnie nerwica bierze;) (nie napisales szczegolowo a ja odnosilem sie do turnieju w Chinach).
Do kanalow HD nie mam zadnych zastrzezen, no moze po za tym, ze na dwoch z nich notorycznie obraz zatrzymuje sie - stopklatka (kazdy weekend hehe) oraz rozjezdza sie fonia z wizja:-D
 

masloww

New member
Bez reklam
u mnie w analogu cd dziwnych ruchów; dziś brak superstacji, visat history a zamiast tvp sport biełsat leci; specjanlnie goniłem z pracy na MŚ a tu dupa blada;
żeby ich sprzęt szlag trafił raz a porządnie, byłby spokój
 

djh

New member
masloww napisał:
u mnie w analogu cd dziwnych ruchów; dziś brak superstacji, visat history a zamiast tvp sport biełsat leci; specjanlnie goniłem z pracy na MŚ a tu dupa blada;
żeby ich sprzęt szlag trafił raz a porządnie, byłby spokój
U mnie to samo , jestem z Sępolna, widać ze kolejny strzał w kolano dla tej sieci, ciekawe kiedy wycofają polsaty sportowe
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
to regionalne stacje czołowe zajmują się nadawaniem telewizji analogowej; widno wszędzie zaczęli coś mieszać; możliwe że robią miejsce pod nowe programy HD lub niewypał interaktywny i nie wszędzie to sprawnie idzie
 

piotdz

New member
Kolejna podwyżka

Hurrraaa ;)
MM przysłała rachunek z reklamówką: już niedługo największa oferta kanałów HD oraz super interaktywne quizy itp.
Oczywiście nic za darmo, za te durne quizy zapłacimy my wszyscy, podwyżka 'opłaty za dostęp' z 5 do 10zł, automatycznie cena katalogowa komfortu wzrasta z 19 do 24. Niby niewiele, jednak patrząc na jakość i prędkość działania tego złomu do DTV można się załamać. Mogli by popracować na głupim guide żeby działał zawsze dobrze i info się ładowało. Ale nie, oni wolą super-dodatki typu quizy i konkursy z których potencjalnie będzie kasa.
Dali też coś na osłodę: dla każdego 1 film VOD gratis miesięcznie. Ciekawe z czy też nowości czy powstanie specjalny katalog...

pozdr,
Piotr
 

masloww

New member
Bez reklam
piotdz napisał:
Hurrraaa ;)
MM przysłała rachunek z reklamówką: już niedługo największa oferta kanałów HD oraz super interaktywne quizy itp.
Oczywiście nic za darmo, za te durne quizy zapłacimy my wszyscy, podwyżka 'opłaty za dostęp' z 5 do 10zł, automatycznie cena katalogowa komfortu wzrasta z 19 do 24...
znaczy się jeśli nowa oferta kanałów HD nie będzie atrakcyjna to będzie okazja do zerwania umowy bez kary umownej
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dostałem nowy rachunek za MM. I tam jest informacja, że dla dobra i w trosce o klienta mam płacić 10zł za dostęp do usługi VOD..... no super!!!:(
To ja dziękuję za taką troskę!!

Napisali także, że w VOD dostępny jest film transporter 3 w full HD 1080p, ciekawe jak mam go obejrzeć, skoro tuner podaje maksymalnie 1080i

Jest także informacja, że już wkrótce nowy pakiet kanałów HD, których ma być full...... ciekawe tylko jakich i za ile :D
 

bourbon

New member
Bez reklam
Coś szybko dostajecie rachunki...
Czy w takim razie z VOD będzie można zrezygnować, bo dlaczego mam płacić za coś z czego nie korzystam ?
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mam nadzieję, że tak.
Bo nie dość, że trzeba płacić za obejrzenie filmu to mam jeszcze płacić za to, żebym mógł płacić?!:D:D:D:D

To ja już wolę iść do wypożyczalni i wypożyczyć film w lepszej jakości obrazu i dźwięku... bez dodatkowych opłat!!!
 

xolzok

New member
Bez reklam
bourbon napisał:
Coś szybko dostajecie rachunki...
Czy w takim razie z VOD będzie można zrezygnować, bo dlaczego mam płacić za coś z czego nie korzystam ?
Chyba nie zrezygnować a co najwyżej zamówić. Ja nie podpisywałem umowy na płatny dostęp do VOD i nie będę rezygnował z czegoś na co nie podpisałem umowy.
 
N

neox

Guest
Hmmm przepraszam a gdzie wy wydzicie na tej ulotce informacje ze podnosza oplate za VOD:hmm:

Podnosza oplate za DOSTĘP DO PAKIETÓW PROGRAMOWYCH TV CYFROWEJ DTV. W cenniku to sie nazywa oplata za dostep do DTV, obecnie bylo 5zl, teraz podnosza do 10zl. Ceny pakietow programowych bez mian, czyli oplata za dostep 10zl + 14zł za np. Basic = 24zł (+ inne kwoty za pakiety jakie kto tam posiada).

Z VOD zawsze mozna zrezygnowac, nie bedziecie miec dostepu nawet zeby wejsc zobaczyc jakie sa filmy ale cena jaka bulicie za DTV wam sie nie zmniejszy.
 
Do góry