TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

no to tak wracam sobie dzis z urlopu ( po tygodniu ) z nadzieja na jakies nowosci i co zastaje ? jak zawsze nic ;/ gdzie jest ta tv interaktywna! mamy 15 lipca i co !? i nic ! dno dno dno ....:confused:
 

k0val

New member
i wodorosty....

u mnie to samo ,żenująca jest ta cyfra od nich

ciągle mi się wiesz dekoder i programy godzinę się lądują
 

masloww

New member
Bez reklam
k0val napisał:
ciągle mi się wiesz dekoder i programy godzinę się lądują
mam to samo, co jakiś czas muszę stb z prądu wyłączać, żeby zechciał ruszyć
tyle czasu testowali chłopaki nowego softa i taką kaszane wypuścili; programu interaktywnego dla debili im się zachciało, ktorego i tak nie ma; a te programy które my chcemy mają głęboko w dupie
 

Domer

New member
Pewnie juz ktos pytal. Jezeli tak to niech ktos wklei o co chodzi. Od niedawna na kanale playboy tv wyskakuje ramka z napisalem zebym wybral profil i podane sa cyfry od 0 do 9 oraz back. Naciskam po kolei kazdy i nic sie nie dzieje. Wiecie co z tym zrobic?
 

DarekGdynia

New member
Domer napisał:
Pewnie juz ktos pytal. Jezeli tak to niech ktos wklei o co chodzi. Od niedawna na kanale playboy tv wyskakuje ramka z napisalem zebym wybral profil i podane sa cyfry od 0 do 9 oraz back. Naciskam po kolei kazdy i nic sie nie dzieje. Wiecie co z tym zrobic?

1234 lub 4321
 

masloww

New member
Bez reklam
raczej Domerowi nie chodziło o kod dostępu a o okno wyboru profilu użytkownika, które pojawia się po naciśnięciu żółtego przycisku gdy aktywne jest info; działa na każdym programie ale Domer chiba tylko playboya ogląda :D
pewnie będzie to miało coś wspólnego z kanałem interaktywnym, aby każdy użytkownik domu mógł grać na swoje konto
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

:eek: wczoraj przeskakuje po kanałach w DTV i patrze na Religia.TV i co widze leci Eska.TV xD ja takie zdziwienie i nie wiem o co chodzi ale ogladam bylo z 5 minut potem zrobil sie czarny ekran wyskoczył jakiś bląd 404 ze brak kanału i juz jest normalnie Religia.TV . Co ta miało znaczyć :D ? może jakiś nowy kanał i co dziwnie z analogu zniknelo u mnie Zone Europa i ten ruski kanał co byl :D może coś się zaczyna dziać :D bo to by się kalkulowalo bo 2 kanały z analogu wywalone czyli 6 miejsc dla kanałów w DTV czyli te 5 co jest na oficjlanej i Eska.tv :) ma ktoś jakieś info na ten temat :) ?
 

Rogal-55

New member
Witam

Jestem tutaj nowy i prosiłbym o odpowiedź kogoś doswiadczonego.

Chodzi mi o podłączenie nagrywarki stacjonarnej do dekodera MM.
Nagrywarka to Samsung HR-757.
Nagrywarka - TV - kabel HDMI
Dekoder MM - TV - kabel HDMI
Nagrywarka - Dekoder - Kabel EURO

Po takim podłączeniu nagrywarka nagrywa, ale obraz nagrany jest
CZARNO - BIAŁY!!!
Dlaczego? I czy jest jakis sposób , aby to zmienić?
 

k0val

New member
nie wiem czy ktoś to wcześniej pisał

Pierwszy film w VOD W HD! - TRANSPORTER 3

MM twierdzi że w full hd ale przecież w dekoderze nie można wybrać 1080p jest tylko 720p albo 1080i ,heh...:p
 
Ostatnia edycja:

Domer

New member
Nie ogladam Playboy tv :) Zmienialem kanaly i zauwazylem, ze tylko na tym sie pojawia to okno z profilami. Wczesniej tego nie bylo.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pattro koniecznie "zdaj relację" z seansu. Pytałem wcześniej, ale nikt nie odpisał.
Sam bym zobaczył ten film w VoD, ale dopiero co oglądałem z płyty...i film wypadł bardzo dobrze!!!

Czekam na Twoją ocenę Transportera 3 w HD w wydaniu MM....!?
 

DarekGdynia

New member
marciniozo napisał:
Pattro koniecznie "zdaj relację" z seansu. Pytałem wcześniej, ale nikt nie odpisał.
Sam bym zobaczył ten film w VoD, ale dopiero co oglądałem z płyty...i film wypadł bardzo dobrze!!!

Czekam na Twoją ocenę Transportera 3 w HD w wydaniu MM....!?


Sadzac po trailerze jakos rzeczywiscie jak na warunki MM i VOD bardzo dobra, ale fakt poczekamy na recenzje pattro

Jak dla mnie to troche przesadzona jest cena ale coz... Dobrze ze ida w tym kierunku :)
 
Do góry