TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście, że idą w dobrym kierunku!! Tak trzymać.

Ja właśnie z córką obejrzałem sobie dla odmiany z płyty Blu-Ray film Opowieści z Narnii - Książę Kaspian.
Super wydanie, obraz pierwsza klasa, dźwięk.... rewelacja!!
Film wypożyczony z Wideo World wydanie dwupłytowe za 8.90zł do zwrotu za tydzień ...Tyle jeżeli chodzi o cenę....
 

DarekGdynia

New member
marciniozo napisał:
Oczywiście, że idą w dobrym kierunku!! Tak trzymać.


Film wypożyczony z Wideo World wydanie dwupłytowe za 8.90zł do zwrotu za tydzień ...Tyle jeżeli chodzi o cenę....


Heh....no coz..tutaj bez komentarza pozostawiam ten fakt
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

no to ja juz jestem po :) i tak film ciekawy nie powiem ze nie :} :eek:k: i wyglada to tak na moim tv LG 47LH5000 film prezentował się dobrze czasami bardzo dobrze ale nie bylo to prawdziwe HD ze wzgdledu na rozdzielczosc jaka pozwala maksymalnie ustawic dekoder i gdyby jeszcze nie te zawieszki VOD to by bylo ok ;] moja ocena to 4+ ;] naprawde sie chlopaki postarali :)
 

DarekGdynia

New member
Poczekajcie, już nie wieszajmy takich psow na nich /;p Film jest w HD, myśle że takim samym jak, oglądanie DISCOVERY HD czy Neo HD.

W dziesiejszych czasach pełne full HD może zapewnieć w nasyzm kaju jedynie Blue Ray wypożyczony z osiedlowej wypożyczalni.
 

k0val

New member
Mało kto widzi różnice pomiędzy 720p ,a 1080p.Jednak na stronie pisze że film jest w FULL HD ,widać jacy są tam spece.:D Może film jest downscaling z 1080p.
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

koval mozliwe :} a teraz ponawiam swoje pytanie wczesniejsze :) ostatnio przeskakuje po kanałach w DTV i patrze na Religia.TV i co widze leci Eska.TV xD ja takie zdziwienie i nie wiem o co chodzi ale ogladam bylo z 5 minut potem zrobil sie czarny ekran wyskoczył jakiś bląd 404 ze brak kanału i juz jest normalnie Religia.TV . Co ta miało znaczyć ? może jakiś nowy kanał i co dziwnie z analogu zniknelo u mnie Zone Europa i ten ruski kanał co byl może coś się zaczyna dziać bo to by się kalkulowalo bo 2 kanały z analogu wywalone czyli 6 miejsc dla kanałów w DTV czyli te 5 co jest na oficjlanej i Eska.tv ma ktoś jakieś info na ten temat ? :hmm:
 

masloww

New member
Bez reklam
i bardzo dobrze, że odejmują ten badziewny kanał, jeszcze discovery travel&living mogliby zabrać;
wiecej miejsca na dtv będzie;
no i jeszcze ciągle w analogu leci niepotrzebnie paczka C+ i HBO
 

k0val

New member
Mniej powodów do zadowolenia mogą mieć abonenci telewizji kablowej Multimedia Polska, bo wkrótce z oferty analogowej tego operatora zniknie Discovery World. Na razie nie wiadomo jakim kanałem zostanie zastąpiony, ale przypomnijmy, że w tym przypadku klientom, którzy nie akceptują zmian przysługuje prawo do bezkarnego rozwiązania umów.
Ludzie macie nie powtarzalną szanse na uwolnienie się od umowy z Multimediami !!!:) Zerwę umowę z analogiem podając ten powód i nie nałożą na mnie kary po co płacić mam 56 zł za coś czego nie oglądam zostanie tylko dtv za 20 zł , ciekawe czy wtedy będą mogli mi odłączyć cyfrę :eek:
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
z DTV nie chcę rezygnować :) jeśli rezygnując z analoga bez kar ,mając do tego prawo a nie z DTV to nie wiem jak za cyfrę mają mi naliczyć kary niech zostawią ją i niech się bujają :D Nie można łączyć aż tak dwóch usług ,przykładem może być telekomunikacja polska z telefonem i Neostradą.Sprawa trafiła do sądu i tp musiało płacić olbrzymie kary za powiązania tych dwóch usług!
 

masloww

New member
Bez reklam
k0val napisał:
... Nie można łączyć aż tak dwóch usług...
no właśnie że można i tak jest w umowie; masz dtv pod warunkiem, że opłacasz komfort;
można się z nimi kopać; ale raczej tylko z interwencją uokik-u możesz coś ugrać; polskie prawo nie opiera sie na precedensach

p.s
dużo jest takich kablowek co stosuje metody takie jak MM, np. Aster;
UOKiK badał nie raz kablówki i jakoś tego problemu nie wychwycił, z tego co czytałem to raczej skupiał się na internecie; a mógłby się przyczepić bo niekiedy za mniejsze pierdoły się czepia; co do zawiłości umów to była by duża szansa na wygraną;
najprościej ma Vectra, abonent płaci za cyfrówkę a analog ma gratis, więc mogą sobie wyłączać programy analogowe jak im pasuje i wyłącząją; metoda ta jest skuteczna bo penetracja dtv w sieci jest największa ze wszystkich wielkich kablówek
 
Ostatnia edycja:

cypis1

New member
u nas od rana młyn w DTV, część kanałów jest, części (np. TVN, TVN24, Discovery HD itd.) nie ma - wyskakuje okienko "program jest niedostępny" :confused:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

takie małe porównanie :D Analog + DTV + wszystkie inee pakiety w tym HD = 200 zł ! Cyfra + = Pakiet Prestiżowy HD + Dekoder ( wynajem miesieczny ) = 168,90 mięsiecznie :) więc powiedzcie mi co lepiej :)? xD Cyfra + to kazdy wie ze lepiej wkoncu udalo mi sie ojca przekonac na Cyfre + :D czyli bd EuroSpotr i Canal+Sport 2 :D baj baj MM już w sierpniu koniec menki z MM :D :grin:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kolego pattro cieszę się razem z Tobą!!!

Ale żeby być obiektywnym, właśnie podliczyłem i u mnie w tej chwili full pakiet w MM wychodzi 161zł. Do tego można jeszcze wziąć pakiet xxx za 25zł to wyjdzie 186zł.

Dodatkowo za internet będę płacił od sierpnia 29zł za 2MB / teraz płace 18zł za 1 MB/, co na moim lokalnym rynku jest dobrą ceną za stałe łącze.

Także cena w MM zależy od lokalizacji i promocji w danym mieście. Cyfrę też kiedyś miałem, także mam odniesienie.

Najlepiej sprawdzi się tu przysłowie wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma!!!

I nie jestem żadnym obrońcą MM / poczytaj moje wcześniejsze narzekania /.
 
Do góry