TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo wiem wiem :) ale wiesz MM słaba jakoś brak EuroSportu i CanalSport 2 :} a w tym 168,90 już mam wszystko kanaly HD i Canal + HBO itp :) wiec wiesz ja z ojcem to głównie na sport :) a mama na filmy,informacje i muzyke :) wiec wiesz :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
OK' :) Każdy kupuje co mu pasuje! Ja to oczywiście rozumiem...
Ja na razie pozostanę z MM, ale konkurencyjna kablówka już się intensywnie rozwija.... jak będą mieli cyfrę i kanaly HD....., ale to jeszcze trochę potrwa.

Życzę miłego odbioru.....!!!!
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dostałem fakturę a z nią info:

"Z dniem 1 września 2009r. zmianie ulegnie oferta programowa telewizji Multimedia Polska S.A. (m.in. pakiety KOMFORT, Cyfrowy DOM i Cyfrowy Komfort) - w miejsce programu Discovery World wprowadzony zostanie inny, atrakcyjny program tematyczny (szczegóły wkrótce).
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo no mam nadzieje ze bd dobry odbior :) ale co mi sie podoba to w Cyfra + mozna po miesiacu zrezygnowac :D i ponosi się koszt z 120 zł tylko montaż jak się nie spodoba dlatego umowa jest na 13 a nie 12 miesiecy :) w MM zostawiam tylko internet i telefon :} hymm ciekawe co to bd za kanał :D moze cos z DTV wezma jakis NG :]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie i Panie oczywiście, prawda jest taka, że jeżeli ktoś chciałby mieć duży wybór programów w dobrej jakości to musiałby kupić Cyfrę Plus, Polsat i "N" i do tego mieć pewnie jeszcze kablówkę....

Wtedy można by wybierać do woli w programach...

Operatorzy to tylko w reklamie twierdzą, że przejmują się dobrem klienta a prawda jest taka, że dbają o swoje przychody.

Przykład pierwszy z brzegu. Moja mama ma cyfrę. Ma ją już bardzo długo a że osoba już starsza i zmian raczej nie lubi tym bardziej sprawy techniczne delikatnie mówiąc to nie jej konik.
Narzekała ostatnio, że dużo płaci, że żadnych nowych kanałów. No to dzwonię do cyfry i tam się dowiaduje, że bez problemów może zmienić pakiet, płacić mniej i mieć więcej kanałów!!!!

Mama zdziwiona jak to czemu nikt jej nie poinformował.... Oczywiście cieszy się, że ma więcej za mniej, ale...

No właśnie ja jej tłumaczę sama musisz się troszczyć o swoje, firma to dba, ale o siebie i swoje przychody...

Taka jest polska rzeczywistość....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo masz racje :) ale wiesz moim zdaniem warto te 168 zl i w tym jeszcze masz np HBO HD Canal + HD EuroSport HD itp ;] i tez masz VOD :) prawda jest taka ludzie wolą kablowki bo nie trzeba miec talerza :] ale powiem no swoim przykladzie ze na moim osiedlu z tygodnia na tydzien przybywa tych talerzy na balkonach ;] wiec ja na moim osiedlu daje MM z taka TV maxs pół roku i tu nikt praktycznie nie bd miał MM :] bo ja mieszkam na nowym osiedlu gdzie 99% to mlodzi ludzie :)
 

masloww

New member
Bez reklam
już kiedyś pisałem o tym ale się powtórzę;
kablówki mają nad platformami zdecydowaną przewagę, mogą mieć wszystkie polskojęzyczne programy i mogą odpowiednio czerpać z nich korzyści dając wybór klientom;
zachodzę w głowę jak kablówki mogą takiej szanasy nie wykorzystywać i pozwalać aby klienci uciekali do platform satelitarnych

pattro
spróbuj jak marciniozo zagrać konkurencją (o ile masz jakąś) to może dadzą i tobie dobre ceny;

na Cyfrze będziesz musiał obejść się bez Polsatu Sport -Extra a tam liga Europejska, boks, siatkówka, formuła 1 ...., też nieciekawie
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww wiesz LM i LE to nie problem gdyż mam telewizje na karte u siebie i mam N sport :) a reszty nie ogladam za bardzo :} dla mnie podstawa to Liga Polska, Angielska i BundesLiga :) a co do konkurrencji to właśnie nie ma żadnej i w tym problem ;/ cale miasto to z kablowek tylko MM ;/ i obecnie nie mam zadnej promocji net 1 mb za 49 zl tv (analog + dtv + canal + ) ponad 100 zl ( w tym dtv nie pelne tylko z pakietem film ) no i telefon 59 zl wiec jak widzisz nie ma zadnych znizek i w tym problem :eek:
 
rozwiązanie umowy

witam napiszcie prosze ale tak dokładnie jak to jest z tym rozwiazaniem umowy ja posiadam wszystkie usługi i chciałbym zrezygnować z telefonu i kablówki i dtv? internet zostawiam
 

masloww

New member
Bez reklam
dziadzius4 napisał:
witam napiszcie prosze ale tak dokładnie jak to jest z tym rozwiazaniem umowy ja posiadam wszystkie usługi i chciałbym zrezygnować z telefonu i kablówki i dtv? internet zostawiam
jak brałeś promocje to dokładnie wszystko masz w umowach napisane, wystarczy przeczytać co się podpisywało; jak nie masz promocji to zgodnie z regulaminem obowiązuje jedno miesięczny termin wypowiedzenia -pisemnie
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ej czy uwas tez nie bylo internetu od wczoraj gdzies od 19 do dzis tez do 19 ? :hmm: umnie nie bylo ;/ na modemie swiecily sie dwie pierwsze lampki trzecia migala i koniec ;/ co to mialo byc ? modem od cyfry to samo ;/
 

mil999

New member
Witam
Od kilku dni mam telewizję cyfrową w Multimedii więc postanowiłem dołączyć do tego forum.
Mam jedno pytanie o podłączenie dekodera. Chciałbym go podłączyć przez kabel HDMI - DVI do monitora 22 cale, ale pojawia się błąd braku HDCP. Przełączyłem dekoder w tryb DVI ale to nic nie dało, ciągle jest ten komunikat. Jak można uzyskać takie połączenie?

Co do samej platformy to pierwsze spostrzezenia są takie że obraz jest bez zakłóceń ale jest jakby rozmyty w porównaniu z telewizją analogową. Są 2 kanały HD ale to trochę za mało jak na 19zł. Sam dekoder jest powolny, słabo reaguje na wciskanie przycisków w pilocie, grzeje się i pobiera prąd (min. 18W) bez przerwy, nawet gdy jest wyłączony. Przez to do tych 19zł nalezy doliczyc ok 7zł co miesiąc do rachunku za prąd :)
Cyfrówkę dostałem w promocji z internetem więc i tak mnie wyszło taniej.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No to witaj w klubie....

Powiadasz 2 kanału HD to mało za 19zl...no pewnie!!!, ale cisz się, że masz dwa. Za luksus trzeba płacić!:D:D:D

Rozmyty obraz..... i od razu to zauważyłeś, a niektórzy na tym forum twierdzą, że to tylko kilku maruderów / w tym ja :D / to widzi!

Z tego co "wróble ćwierkają" to specjaliści od oprogramowania pracują nad tym, a że pracują już bardzo długo i z mizernym efektem to inna sprawa...
 

xolzok

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
xolzok czy mógłbyś rozwinąć to info?!
No przeca wcześniej pisałem, ale jakoś nikt nie zwrócił uwagi.

Dostałem fakturę a z nią info:

"Z dniem 1 września 2009r. zmianie ulegnie oferta programowa telewizji Multimedia Polska S.A. (m.in. pakiety KOMFORT, Cyfrowy DOM i Cyfrowy Komfort) - w miejsce programu Discovery World wprowadzony zostanie inny, atrakcyjny program tematyczny (szczegóły wkrótce).

PS. Widać, że będzie jakiś Cyfrowy DOM.
 
Do góry