TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
Spokojnie MM o tym wie;)
Co do VOD mozecie smialo wypozyczac..... rachuneczek dostaniecie, to tak nie dziala ze jak kanaly weszly to VOD tez za friko:cool:
 

cypis1

New member
u mnie też zaktualizowało się oprogramowanie w dekoderze, ale zmian w działaniu dekodera nie widzę - programy na oko wyglądają tak samo, "guide" wczytuje się i przełącza tak samo wolno, żadnych nowych funkcji czy pozycji menu raczej nie ma, ciekawe co to za aktualizacja i jaki jest jej cel ?

... swoją drogą, czy ktoś wie, czy są szanse na TVN HD i TVP HD w ofercie MM?
 
N

neox

Guest
cypis1 napisał:
u mnie też zaktualizowało się oprogramowanie w dekoderze, ale zmian w działaniu dekodera nie widzę - programy na oko wyglądają tak samo, "guide" wczytuje się i przełącza tak samo wolno, żadnych nowych funkcji czy pozycji menu raczej nie ma, ciekawe co to za aktualizacja i jaki jest jej cel ?

... swoją drogą, czy ktoś wie, czy są szanse na TVN HD i TVP HD w ofercie MM?

Nie dostaliscie nowego softu.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

u mnie w nocy tez cos bylo nie tak jak wlaczylem rano to musialem czekac az znajda sie kanaly i siec ;/ ale pakiety dalej mam odkodowane :D :grin:
 

zelek11

New member
Awaria

Witam! Muszę przyznać, że nigdy nie myślałem, że będę kiedyś zadowolony z awarii w MM:-D . U mnie (Wąbrzeźno) full pakiet śmiga aż miło.:-D
 

ptr3009

New member
Także jestem zadowolony z tej awarii. Nawet z tej radości zrobiłem zdjęcia wszystkim kanałom HD w moim telewizorze. Tak na pamiątkę, żeby było:-D.
Tak swoją drogą to myśle, że powinni kiedy zrobić taką oficjalną akcje typu "wszystkie kanały HD odkodowane na weekend np. 23-24.05" Byłoby miło:).
 
po tej zmianie softu wydaje mi sie że jakosc odbioru troche poprawila się chodzi mi o obraz nie jest taki ;mleczny' w olsztynie pakiet full nadal śmiga
 
N

neox

Guest
cinek68 napisał:
Może żeby wybrnąć z tej awarii teraz dadzą ogłoszenie że weekend promocja i wszyscy mają full pakiet ;P

Nie bardzo rozumiem, a jaka to awaria? Odbierasz kanaly za ktore placisz? Rozumiem ze tak, za to ze odbierasz kanaly dodatkowe maja robic promocje?:D LOL
 

DarekGdynia

New member
Full pakiet - koniec!

Z przykrością muszę poinformować że wszystko wróciło do normy - czyt. Koniec "promocji".
Mam już tylko te kanały/pakiety za jakie płace :).

Soft pozostał bez zmian, ten co do tej pory, jedyne zmiany kosmetyczne to brak EPG na kanale 1,2,11 i 12 ...
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
DarekGdynia napisał:
Z przykrością muszę poinformować że wszystko wróciło do normy - czyt. Koniec "promocji".
Mam już tylko te kanały/pakiety za jakie płace :).

Soft pozostał bez zmian, ten co do tej pory, jedyne zmiany kosmetyczne to brak EPG na kanale 1,2,11 i 12 ...

No przeciez pisalem ze nowy soft nie poszedl dla wszystkich, jest juz wersja poprawiona w Kaliszu i Koninie, dekodery podobno nie wieszaja sie, jak testy przejda prawidlowo to pojdzie na reszte.
 

TOMGDY

New member
DarekGdynia napisał:
Z przykrością muszę poinformować że wszystko wróciło do normy - czyt. Koniec "promocji".
Mam już tylko te kanały/pakiety za jakie płace :).

Soft pozostał bez zmian, ten co do tej pory, jedyne zmiany kosmetyczne to brak EPG na kanale 1,2,11 i 12 ...

No proszę a u mnie tuner pobrał soft o jeden numer wstecz tzn. miałem wersję 29 a teraz jest 28. Kanały ekstra płatne oczywiście poznikały.
Tuner mam z osobnym modemem i z tego co widzę pobiera on sobie inny soft niż ten ze zintegrowanym modemem.

Tomasz z Gdyni
 
mam problem zrobiłem reset dekodera i porestarcie nie może znależc kanałów wyskakuje wiadomosc ;prosze sprawdzić czy kabel antenowy jest podłączony' a podłaczenie mam w porzadku jaka moze być przyczyna?
 
Do góry