TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
masloww napisał:
wczoraj zaczeły mi znikać niektóre programy, pojawiał sie dziwny komuniakat o braku sygnału; zadzwoniłem do bok-u i poinformowali mnie że mają wiele takich zgłoszeń i wina jest po stronie oprogramowania, na dniach ma pojawić się nowy soft kótry weliminuje te błędy oraz poprawi jakość odbioru programów; tak więc czekam z niecierpliwością;
dziwnym trafem w n-ce też pojawiły się takie problemy
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40295

Wrocek nie dostal softu nowego, mi tez wczoraj ciely kanaly, to byl jakis wiekszy problem.
 
N

neox

Guest
Nom ale usuwaja juz ten problem, cieszmy sie chwila.... tak szybko odchodza :D
 
N

neox

Guest
dziadzius4 napisał:
podtwierdzam w olsztynie też puścili ful pakiet aż milo popatrzeć na kanały HD ciekawe jak długo? milego oglądania

Przeciez to nie oficjalna czasowa promocja:D tylko chwilowy problem;) Pewnie do konca dnia sie z tym uporaja.
 

Blaszak

New member
Potwierdzam odblokowane wszystkie kanały/pakiety w Gdyni. Nic tylko się cieszyć chwilą i nakarmić wzrok kanałami HD ;)
 

maciekalisz

New member
Panowie w całej Posce chwilowo jest "promocja". Nie ma sensu potwierdzac miast.:cool: Narazie korzystać bo za chwile może sie skończyć :mrgreen:
 

bourbon

New member
Bez reklam
Trochę mnie zdziwiło, że na filmowych kanach HD (C+Film, HBO, FilmBox) nie można zmienić wersji języka czy napisów. W zwykłych wersjach tych kanałów te funkcje działają.
A tak poza tym to fantastyczna niespodzianka z tym odkodowaniem pakietów :cool:
 
Ostatnia edycja:

cygan

Member
Mam nadzieję, że potrwa to cały weekend! :D
Może siedźmy tu cicho... Bo jakieś szpicle siedzą tu z MM i zaraz wróci wszystko do szarej (czyt.bez HD) rzeczywistości... :???:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

nie było by jaj ;] np wypozyczyl bys w czasie awari film za 0,00 a np on kosztuje 9 zl to by ci doliczyli 9 zl ;] proste :D:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak tak chwilo trwaj.....:D:D:D

Ale żeby nie było tak różowo co niektóre pakiety odkodowane, ale / przynajmniej u mnie / wielu kanałów nie ma - tych, które mam!!:(
 
Do góry