TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
dziadzius4 napisał:
mam problem zrobiłem reset dekodera i porestarcie nie może znależc kanałów wyskakuje wiadomosc ;prosze sprawdzić czy kabel antenowy jest podłączony' a podłaczenie mam w porzadku jaka moze być przyczyna?

Dzwoniac na infolinie jest komunikat ze jest awaria. Z tego co wiem moga byc problemy z odbiorem niektorych kanalow.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ej co jest dzis w nocy pobralo mi soft tylko ze nie 30 a .... 29 :hmm: :confused: i pobralo go dzis bo pisze 16.05.09 3;15:19 :hmm: co jest ?:roll:
 
N

neox

Guest
pattro napisał:
ej co jest dzis w nocy pobralo mi soft tylko ze nie 30 a .... 29 :hmm: :confused: i pobralo go dzis bo pisze 16.05.09 3;15:19 :hmm: co jest ?:roll:

Napisz to jeszcze raz...............nowy soft jest w Kaliszu i Koninie - poki co nie widac zeby dekoder sie wieszal, przypuszczam ze w przyszlym tygodniu pojdzie na inne miasta.
Mozliwe ze zmienil sie wam numer oprogramowania ale to caly czas dotychczasowy soft.
 
N

neox

Guest
Masz caly czas ten sam soft, w tym przypadku nie sugeruj sie numerem, nic sie u Ciebie nie zmienilo.
Najnowszy soft, ktory jest w Kaliszu i Koninie to 31.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

aha a jest jakas zmiana w obrazie w tym nowym sofcie co jest gdzie niegdzie ? i czy to prawda ze ten kanal multimedia co bd te ankiety itp bd w HD ?
 

bourbon

New member
Bez reklam
Po tych zawirowaniach z pakietami brak u mnie jedynie 4funtv i tv silesia.

Dziwna sprawa jest z BBC, bo niby ma być BBC Entertainment, a jest BBC Knowledge. BBC Entertainment jest zakodowane.
 
N

neox

Guest
pattro napisał:
aha a jest jakas zmiana w obrazie w tym nowym sofcie co jest gdzie niegdzie ? i czy to prawda ze ten kanal multimedia co bd te ankiety itp bd w HD ?

Dla mnie obraz jest taki sam, kanaly HD odbieraja jak najbardziej ok - to sie dla mnie liczy:cool:
Tak niby ma to byc w HD ale nie robie sobie nadzieji, ND HD to to nie bedzie hehe;)
 

ptr3009

New member
U mnie dzisiaj pobrało najnowszy soft o numerze 31. Jest tam kanał MM tv z napisem "emisja testowa" i czarny ekran.
 
N

neox

Guest
A no wlasnie zapomnialem ze jeszcze Ełk:grin:
Na chwile obecna dekodery nie wieszaja sie, przypuszczam ze jutro nastepne miasta.
 

cinek68

New member
Nie denerwują was te pojawiające się co jakiś czas na ekranie reklamy VOD? Czasami jest to dość irytujące :/
 

Dru

Moderator
mnie też to irytuje, ale widocznie Multimedia uważa, że za udostępnianie ekstra jakości sygnału ;) użytkownicy muszą w zamian być zarzucani swoistym rodzajem bannerów :confused:
 

DarekGdynia

New member
bourbon napisał:
Po tych zawirowaniach z pakietami brak u mnie jedynie 4funtv i tv silesia.

Dziwna sprawa jest z BBC, bo niby ma być BBC Entertainment, a jest BBC Knowledge. BBC Entertainment jest zakodowane.
bourbon - U mnie to samo !

Do tego dodal bym jeszcze 2,3 kanaly platne ekstra ktore teraz tez sa niedostepne
 
Ostatnia edycja:

cypis1

New member
cinek68 napisał:
Nie denerwują was te pojawiające się co jakiś czas na ekranie reklamy VOD?
reklamy VOD są akurat - moim zdaniem - zbyteczne. Natomiast myślę, że wcale niegłupim pomysłem byłyby tego typu (chwilowe) reklamy typowo komercyjne o ile mogłoby to przełożyć się na wzbogacenie oferty i jakości telewizji cyfrowej MM bez podnoszenia opłat:rolleyes:
 

DarekGdynia

New member
Vod

cypis1 napisał:
reklamy VOD są akurat - moim zdaniem - zbyteczne. Natomiast myślę, że wcale niegłupim pomysłem byłyby tego typu (chwilowe) reklamy typowo komercyjne o ile mogłoby to przełożyć się na wzbogacenie oferty i jakości telewizji cyfrowej MM bez podnoszenia opłat:rolleyes:
Faktycznie byloby to rozwiazanie. VOD w MM w tej postaci aktualnie jest zenujace - powod - Pojawiajace sie jak widmo filmy "lansowane" jako nowosci / premiery, po 9 pln a po miesiacu lub nawet KILKU dniach znikaja, zamiast powiekszac videoteke i wzbogacac ja o kolejne pozycje (przesuniecie to odpwiedniej tematyki np. komedia, akcja i obnizenie na nich ceny).
I niech nikt nie mowi ze im na dyskach braknie miejsca bo nawet jesli jest to glowna przyczyna takiej praktyki to proponuje usunac DEMO gdzie filmy sa w jakosci VHS i to z ostro "zajezdzonych" tasm skopiowane .. ;)



neox Oki, zmieniajac temat, jak tam ma sie wdrazanie nowego softu bo cos cicho ostatnimi dniami na forum na ten temat ? Chodza te dokodery stabilnie , jakis bledy juz udalo sie wylapac ?
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
zastanawiam się czemu MM nadaje jeszcze w analogu programy C+ i HBO; większość z abonetów C+ posiada już DTV a pozostałym warto darmo dać dekodery z pakietem mini basic by zwolnić częstotliwości, w zamian można zmieścić w dtv sporo kanałów i zmniejszyć kompresję obecnych;
finansowo na tym też nie powinni stracić; cześć osób które radzą sobie z C+ przy pomocy moretv lub innych wynalazków z braku laku wykupiło by abonament;
ale te cieńkie bolki z MM jakieś takie nie kumate
 
N

neox

Guest
Poki co dekodery dzialaja ok, testuja teraz ten soft pod katem interaktywnym.

Co do wywalenia C+ i HBO z analogu to taka sytuacja ma miejsce, jest powoli wycofywany, w Kaliszu zniknal C+ jakos w zeszlym roku, teraz od 1.06 chyba kolejne miasto albo miasta.
 

masloww

New member
Bez reklam
neox napisał:
...w Kaliszu zniknal C+ jakos w zeszlym roku...
to może dlatego masz neox lepszą jakość dtv u siebie bo jest więcej miejsca dla lepszej jakości sygnału;
no właśnie, czy sygnał tv dtv jest obrabiany w Gdyni i leci taki sam na inne miejscowości, czy w poszczególnych miejscowościach jest obrabiany przed wpuszczeniem go do kabla?
 

TOMGDY

New member
[........czy sygnał tv dtv jest obrabiany w Gdyni i leci taki sam na inne miejscowości, czy w poszczególnych miejscowościach jest obrabiany przed wpuszczeniem go do kabla?[/quote]

dobre pytanie jak właściwie jest z tym sygnałem który dociera do naszych gniazdek ??
 
Do góry