TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
Jesli jeszcze nie wiesz to zostal wycofany z oferty z poczatkiem lutego (mial zniknac od stycznia). Na chwile obecna brak informacji na temat powrotu.
 

masloww

New member
Bez reklam
pattro ty leniu jeden, może być w końcu zaczął przestrzegać regulamin forum i przed zadaniem pytania zechciał sprawdzić czy czasem już nie było odpowiedzi na nie;
wystarczy jakbyś leniu przeczytał wątek na którym piszesz to będziesz znał odpowiedzi na wszystkie swoje lamerskie pytanie i przestałbyś co chwilę męczyć innych
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
mam nowy soft o numerze 29; jak na razie STB działa poprawnie, nie zawiesza się; rożnic w jakości obrazu do wczorajszej wersji oprogramowania nie stwierdziłem
 

k0val

New member
masloww napisał:
pattro ty leniu jeden, może być w końcu zaczął przestrzegać regulamin forum i przed zadaniem pytania zechciał sprawdzić czy czasem już nie było odpowiedzi na nie;
wystarczy jakbyś leniu przeczytał wątek na którym piszesz to będziesz znał odpowiedzi na wszystkie swoje lamerskie pytanie i przestałbyś co chwilę męczyć innych
just relax :eek:k:;)


A może coś wiadomo nowego o filmach w hd w VOD ?A tak a odnośnie VOD to zaczęli ostro je reklamować :eek:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

kowal z tego co ja wiem on znajomego technika to niby trwaja rozomwy z warner bros ale co z tego wyjdzie nie wie nikt :) a ja tez bym wlasnie chcial pogladac w VOD takie filmy jak sa w N'ce :( bo w VOD multimedi to tylko opowiesci z narni , wall-e to sa z tych takich nowosci co w kinach byly :) a i jeszcze mama mija czy jakos tak :) pzdr
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pewnie, że można podłączyć. Tylko po co?
Miałeś już odpowiedź - nic to nie da. To gniazdo w tej chwili jest nie aktywne w tym tunerze.
 
N

neox

Guest
Ja z gniazda USB intensywnie korzystam:cool: Mam tam podlaczony kabelek, przez ktory ładuje pada od PS3, nie musze miec wlaczonej konsoli:D

Nowy soft: Kalisz i Łódź tym razem:cool:
 
Do góry