TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

siema :p jestem tu nowy wiec tak cyfrowa tv mulitmedi mam od samego jej początku czyli od listopada czy jakoś tak 2007 roku :) <gorzów wlkp> wiec teraz powie tak fajna jest ta telewizja ale brakuje kanałów takich jak : Eurosport (1 i 2 ) Canal + Sport2 NSport Disney Chanell Jetix Jetix Play ;/ czy ktoś wie czy one kiedy będą ? tak samo w VOD brakuje filmów typu Harry Potter Shrek Madagascar itp dlaczego ich nie ma :)?
 
N

neox

Guest
michael_s napisał:
bedzie Eurosport? :)

Nie mam żadnych konkretów, moge tylko napisać..... że jest światełko w tunelu:cool: tylko proszę bez ochow i achow, to nic pewnego..... ale światełko jest;-)

Wejscie analoga calego do DTV tez powinno byc w najblizszym czasie.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

brakuje kanałów takich jak : Eurosport (1 i 2 ) Canal + Sport2 NSport Disney Chanell Jetix Jetix Play ;/ czy ktoś się może orientuje dla czego ich nie ma i czy będa w najblizszym czasie :)? czekam na odp < pilne :) >
 
N

neox

Guest
pattro napisał:
brakuje kanałów takich jak : Eurosport (1 i 2 ) Canal + Sport2 NSport Disney Chanell Jetix Jetix Play ;/ czy ktoś się może orientuje dla czego ich nie ma i czy będa w najblizszym czasie :)? czekam na odp < pilne :) >

Beda zmiany programowe, szczegolow nie znam, glowny nacisk idzie na DTV.
 
N

neox

Guest
Tylko tak jak pisalem, prosze poki co bez ocho i achow ;) Dat zadnych nie posiadam na chwile obecna.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

hehe ja licze na Disney Chanel Eurosport i Canal + Sport2 :) i zeby wkoncu wszystkie kanaly z analogu byly juz cyfrowe :)
 

stogdy

New member
Ktoś, kiedyś napisał.
neox napisał:
Z tym time shift to sie zagalopowales, nie bedzie wszystko nagrywane i watpie zeby kiedykolwiek bylo wszystko - beda nagrywane na serwerze wybrane pozycje (najprawdopodobniej te najpopularniejsze stacje ale tez nie 24h) - ile dni beda trzymane na serwerze niewiadomo.
...
Najblizszy plan to time shift, o ktorym pisalem i tv interaktywna - chociaz to ostatnie to malo mnie interesuje ;)
A ja czekam - na Timeshift.
Ale chyba się nie doczekam.
Ciekawe co w tym temacie.
 

kamilb

Member
neox napisał:
Wejscie analoga calego do DTV tez powinno byc w najblizszym czasie.

Długo kazali sobie czekać na to ;d szczególnie Polsat Sport Extra i Sportklub mi tam brakowało. A ciekawe jak będzie z TVP Info czy będzie Warszawka czy normalnie Lublin jak mam teraz w analogu.

Co do Eurosportu to te światełko oby świeciło coraz mocniej bo Eurosport będzie pokazywał Bundesligę od przyszłego sezonu i dzięki temu stanie się jeszcze lepszy :)

Tam ktoś pytał o Canal+Sport 2 i czy MM coś o tym kanale myślała ?
 

kamilb

Member
Msmichal napisał:
Kto kupi prawa do kanału ktory nadaje tylko w weekendy i to po pare godzin?

To nie ma nic do rzeczy. Skoro oferują pakiet Canal+ to ten kanał się powinien tam znaleźć. Np. Toya ma ten kanał w swojej ofercie i wcale nie jest droższy.
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Ja pytalem sie ostatnio o C+ Sport zielony. Oczywiscie, spotkal mnie brak jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi ze strony ludzikow z call center. Ciekawe, ile z tych osob zdaje sobie sprawe o istnieniu tegoz programu...?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

no własnie Canal + Sport2 powinien być :) ale to jest bardzo dziwne mają wszystkie Canal + nawet te HD a Sport2 nie mają :(
 
N

neox

Guest
Ktos tu jest z Wrocka o ile pamietam.
W nocy ma isc sofcik do dekoderow, oby tym razem bez problemow;)
 
N

neox

Guest
Na pierwszy ogien prawd. Wrocław, zawsze tak jest, nigdy nie jest puszczony na cala Polske, wybieraja jedno miasto - nic nowego nie zobaczycie, to ten sam soft co byl.... mam nadzieje ze tym razem ADB sie postaralo i bedzie stabilny jak skala;)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

czy da sie jakos na tym dekoderze nagrywac filmy i seriale czy jest wogole jakis sposob :)? a i co da ten nowy soft :)?
 
N

neox

Guest
Na tym co masz nic nie nagrasz, nie ma HDD, jak podlaczysz sobie nagrywarke to nie widze problemu;)
Nowy (stary;)) soft...nie chce mi sie szukac, ile stron temu pisalem o tym, generalnie dla mnie liczy sie tylko to ze EPG jest w HD i generalnie to chyba szybkosc dzialania STB byla lepsza - oby ADB wyciagnelo wnioski po ostatniej wersji softu.
 
Do góry