TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

to ciekawe czemu w gorzowie wlkp nie ma :confused: wogole w gorzowie M maja slaba oferte w analogu jest okolo 5 czarnych plansz po usunietych kanalach a w DTV dalej nie ma plakietu z HD <wiecie mtv discowery itp ;/ > chyba bedzie trzeba zrezygnowac z M bo za 2 miesiace koniec umowy :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mi pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale jak tak dalej będzie to też się chyba na "N" przerzucę. Tam znacznie taniej..... Oczywiście za Full pakiet.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ciekawe czy to prawda co pewien uzytkownik pisal wczesniej ze multimedia nie maja juz mozliwosci technicznych na dodanie do DTV kanalow z analogu np Polsat 2 TVN7 Polsat Sport Exstra Animal Planet Tvn Style itp :( czy to jest prawda ze juz oni nie maja mozliwosci technicznych na wiecej kanalow :)?
 

kokolokol

New member
Gorzów biała plama

Gorzów to multimedia innej kategorii niż reszta Polski ani pakietu hd ani sportklubu ponadto w analogu pełno dziur i żadnej wieści o poprawie tego stanu rzeczy w q...rwia mnie to już!
 

pepe1

New member
Ja tez niedlugo koncze umowe. Dzwonilem do MM. Ofert rzadnych nie maja. Takze podskoczy mi oplata o okolo 14 zl. Rozgladam sie za konkurencja. Jedyny problem to, ze jak podlacze np N-ke to musze zalozyc antene a podlaczenie mam tylko do jednego telewizora. Szukam innej kablowki ale narazie MM w moim miejscu nie ma konkurencji. Moze niedlugo wejdzie z DTV moj dostawca internetu to cos sie ruszy. Inni operatorzy maja lepsza oferte za te samo albo mniejsze pieniadze. W MM nic sie nie dzieje aby poprawic oferte.
 

bourbon

New member
Bez reklam
piotreksuchy napisał:
Co jest z TVP Sport ?? macie u siebie TVP Sport.

U mnie jest.

Może zróbmy mała listę programów, które chętnie by się zobaczyło w cyfrówce (czyli co są tylko w analogu, a brak w dtv), ja proponuje:

TVP Polonia
TVP Sport
TVP Kultura
TVP Info razem z pasmem regionalnym
TV4
Ale Kino
Kino Polska
TVN Style
TVN 7
Polsat 2
Comedy Central
Zone Europe
 

k0val

New member
bourbon napisał:
U mnie jest.

Może zróbmy mała listę programów, które chętnie by się zobaczyło w cyfrówce (czyli co są tylko w analogu, a brak w dtv), ja proponuje:

TVP Polonia
TVP Sport
TVP Kultura
TVP Info razem z pasmem regionalnym
TV4
Ale Kino
Kino Polska
TVN Style
TVN 7
Polsat 2
Comedy Central
Zone Europe
heh tak się składa że na przykład ja jak miałem tylko analog to żadnego z nich nie oglądałem:eek:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Moc konkurencji !!!

Na moim osiedlu od marca tego roku rusza druga sieć kablowa.

http://www.serv-net.pl/index.html

I nagle niemożliwe staje się możliwe.... Multimedia obniża ceny!!!

Ciekawe czy ma na to wpływ cała masa ludzi w BOK, którzy chcą podziękować MM za usługi...

Podchodzę do tego spokojnie, zobaczymy jak to będzie jak ta nowa sieć ruszy, ale cenami przebijają MM na max!!!;) A Internet to już bajka 4Mbs/1Mb/s za 34zł w godz.23.00-11.00 - 8Mb/s.

Konkurencja piękna rzecz....
 
Ostatnia edycja:

pepe1

New member
Ja tez czekam na jakas konkurencje na moim osiedlu ,ale tez moze cos ruszy za 2 miesiace. MM nic nie robi aby poprawic oferte i zatrzymac klientow.
 

semezy

New member
Potwierdzam w 100%. Mam pakiet Basic i pakiet HD i nic więcej, także się da na pewno, chyba że nie ma u Ciebie w mieście tego pakietu (z tego co mi się obiło o oko, to chyba w Gorzowie nie było).
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie działa, tak dalej MM.....

Już nowa siec kablowa przystąpiła do montażu instalacji, cenami bije na głowę MM i ma 8 kanałów HD.... jest też tam Eurosport.
Takimi posunięciami MM tylko przybliża mnie do podjęcia decyzji o zmianie operatora.
 
N

neox

Guest
A od kiedy to Luxe TV HD jest w Basicu co??? Nie wymyslajcie juz, ten kanal od poczatku wszedl do pakietu HD, to ze byl w niektorych miastach dostepny nie oznaczalo ze juz tak zostanie. U mnie Luxe TV HD wylaczony zostal zaraz po zakonczeniu testow, w innych miastach dzialal dłuzej.
Pakiet HD: Discovery HD, Polsat Sport HD, MTV HD, Luxe TV HD - ten ostatni nigdy nie mial byc w Basicu.
 
Do góry