TV HD w polskiej TK Multimedia

semezy

New member
W naszych dekoderach do niczego ta klapka nie służy.
Producent dekoderów firma ADB, dostarcza dekodery również N-ce.
Dekodery są sprzętowo prawie takie same jak nasze, inna jest głowica (u nas DVB-C, a w N DVB-S) no i właśnie tą klapką pod którą w dekoderach N jest slot na kartę dostępową.
 

semezy

New member
Po zmianach kolejności programów pojawiło się u mnie (Szczecin) w końcu info na programach Discovery HD, Polsat Sport HD, MTVN HD. Chociaż po informacji z ostatnią fakturą spodziewałem się układu menu jak w N'ce. A tu tylko sorta zrobili. Po najmniejszej lini oporu jak zwykle.
Miał być też w pakiecie BASIC kanał dla dzieci Nickelodeon, a u mnie ciemność, a jak u Was ???
Jetix oczywiście zniknął z listy.
 

piotreksuchy

New member
Dla mnie polityka Multimedii w ostatnim czasie to żyrowanie na kliencie. Oferta cyfrowa jest stosunkowo słaba, 30 kanałów w pakiecie Basic w tym jeden w hd. Przy ofercie konkurencji - Toya 100 kanałów w pakiecie podstawowym.

Oferta analogowa także jest coraz słabsza, przykład zamiana dwóch kanałów dziecięcych na jeden Jetixy - Nickoldeon. Luki w pakietach po programach m.in Polsacie Zdrowie i Uroda.

Brak Eurosportu to jest jakieś nieporozumienie, kpina.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam zmiana według mnie polegała na pomieszaniu kanałów. Co to dało nie mam pojęcia. Ja i tak mam swoją listę kanałów. Zniknął Jetix z DTV, ten nowy kanał o dziwnej nazwie się nie pojawił....

W ulotce można wyczytać, że te zmiany / tylko jakie? pomieszanie kanałów?/ to niby na życzenie abonentów.... Abonenci to by chcieli np. Eurosport!!!!!
 

k0val

New member
a w ogóle co to za astronomiczne liczby 506!!!Jest może 50 kanałów a oni ich numery w setkach liczą to jakieś chore chcą zrobić wrażenie że niby jest dużo :confused:
 

aramento

New member
Ta multimedia to na serio w kulki leci jakieś 2 tygodnie temu podpisałem umowę na przedłużenie pakietu komfort telewizje cyfrową i internet 1 mega profit do tej telewizji miałem dostać 1 miesiąc gratis Cyfrowy film no i 3 miesiące gratis wszystkie kanały HD dostałem tylko Cyfrowy film no i nie wiem co mam później zrobić bo po tych 3 miesiącach miałem zadzwonic do nich i zrezygnowac z tego pakietu HD wiec dzwonic czy nie bo jak nie żadzwonie to pewnie będe płacił za pakiet którego nie dostałem.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Czy przyspieszony internet w godzinach 23-11 zostaje na stałe? Nie ma już informacji, że tylko do końca karnawału. Może ktoś z Was coś wie na ten temat?
 

aramento

New member
Mam też jeszcze jeden problem nie wiem gdzie to napisać więc napisze to tu no więc gdy chce sprawdzić jaki został mi jeszcze limit do wykorzystania z tego internetu 1 mega profit to tam muszę zarejestrować konto pocztowe gdy wszystko wypełniłem wpisałem Numer Klienta i HFC MAC lub login (DSL, WiFi) klikam załóż to wyskakuje mi "Błąd. Nie ma powiązania między numerem klienta a HFC MAC. Sprawdź czy numer klienta i HFC MAC zostały poprawnie wpisane." wszystko sprawdzałem kilka razy i ciągle ten sam błąd co mam zrobić by sprawdzić swój limit?
 
Do góry