TV HD w polskiej TK Multimedia

pepe1

New member
corass napisał:
jestem w trakcie zmiany lokum a wiec trzeba wybrać dostawcę kablówki. Padło na UPC - tv+net 6mbit, cena należała do rozsądnych. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że nie sięgają (w dzisiejszych czasach gdy walka o klienta tak ważna nie ma ich na 4 letnim osiedlu?). Pozostaje MM... zaczynam czytać ten wątek i moja mina zaczęła wyglądać tak:(. Nie dość, że muszę mieć pakiet analogowy konfort za 52,50 zł do tego muszę dołożyć 14zł za pakiet Basic. Fakt aktualnie jest promocja 'w pakiecie taniej', gdzie Basic + net6mbit=122zł przez pół roku.. ale po upływie tego czasu... nigdzie nie jest napisane, trochę bałagan mają z tymi promocjami wg mnie... Neta musze mie w miare szybkiego, moze uda mi sie zalatwic cos od innego operatora, wiec zastanawiam sie nad talerzem... co polecacie?


Ja tez dzwonilem niedawno do UPC w sprawie kablówki. W moim bloku jest tylko dostepna w jednej klatce ( blok 4 klatkowy). Tez bylem tym faktem bardzo zdziwiony. Pewnie jest to jakas nielegalna umowa miedzy operatorami. U mnie moge miec tylko MM. UPC ma niezla oferte i z tego co slyszalem malo awarii. Jak bedzie konczyc mi sie promocja w MM to popytam dokladnie co jest grane. Dodatkowej anteny nie chce zakladac.
Wczoraj wieczorem znowu mialem stop klatke na canal+hd film.
 

corass

New member
gdy byłem na rejsie darem młodzierzy część załogi była uwięziona w pułapce czerwonego kwadracika made by C+. UPC niezłe, ale jak nie chcą moich pieniędzy to poszedłem do konkurencji...
 

k0val

New member
corass napisał:
gdy byłem na rejsie darem młodzierzy część załogi była uwięziona w pułapce czerwonego kwadracika made by C+. UPC niezłe, ale jak nie chcą moich pieniędzy to poszedłem do konkurencji...
i bardzo dobrze... i na pewno jeszcze lepiej na tym wyszedłeś:hmm:
 

corass

New member
narazie nie wiem czy lepiej pod względem obrazu (zakładam, że tak) bo anteny nie mam założonej, ale finansowo mnie to taniej wyszło na pewno;)
 

cinek68

New member
A ja mam pytanie :
do jakiego gniazda monter podłącza dekoder w modemie?
Mam nadzieje ze nie do sieciowego bo ten mam zajęty przez router...

Pozdrawiam
 

masloww

New member
Bez reklam
z tymi modemami to następna porażka MM;
nie mają takiego modemu co ma dwa wyjścia; jeśli korzysta się z netu i dekodera to dostaje się dwa modemy i rozgałęźnik antenowy, no i wychodzi z tego niezły burdel z kabelkami
 

cinek68

New member
Dzisiaj mi zalożyli i wrażenia jak narazie bardzo pozytywne ;) Jakość meczy w HD jest piękna :D

BTW.
Myślicie że kabel Tech+Link 640202 (HDMI 1.2) będzie dobry czy lepiej dołożyć 20zł do Tech+link 690202 które jest zgodne z HDMI 1.3?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
cinek68 napisał:
Dzisiaj mi zalożyli i wrażenia jak narazie bardzo pozytywne ;) Jakość meczy w HD jest piękna :D

Pozdrawiam

o wreszcie jakiś pozytywny klient :grin:

byś mógł zapodać kilka fotek z tych meczy w hd był bym wdzięczny.
 

cinek68

New member
Ciekawe do kiedy pozytywny ;P
Ale narazie naprawde ogladalem tego troche i jeszcze nie doświadczyłem tego zacinania obrazu itp.
A co do fotek to tak nie bardzo bo aktualnie nie mam aparatu tylko z komórki a to nie odda tego obrazu ;)
Jeśli chodzi o kanały SD to na cyfrowym wydaje mi się że mają lepsze kolory i nie ma smużenia jak czasami zdarzało się to na analogu.
 

k0val

New member
cinek68 napisał:
Ciekawe do kiedy pozytywny ;P
Ale narazie naprawde ogladalem tego troche i jeszcze nie doświadczyłem tego zacinania obrazu itp.
A co do fotek to tak nie bardzo bo aktualnie nie mam aparatu tylko z komórki a to nie odda tego obrazu ;)
Jeśli chodzi o kanały SD to na cyfrowym wydaje mi się że mają lepsze kolory i nie ma smużenia jak czasami zdarzało się to na analogu.
Korzystasz z jakiejś promocji.Bo szukam jakiś fajnych ofert a w MM nic ciekawego nie widziałem.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam / odpukać/ u mnie ostatnio też jakoś bez zacięć na Canal +HD, Polsat Sport HD i NG HD też "trzymają poziom' obraz bardzo ładny. Nawet na Polsacie Sport HD coś się ruszyło i nie idą już same powtórki!
 

piotdz

New member
fakt, chyba ktoś to czyta, MI3 ostatnio na C+FilmHD poszło całe gładko bez zakłóceń, szok!!! :)

Pytanko do abonentów C+ :) wydaje mi się że kiedyś dawało się zmienić na filmach ścieżkę na oryginalną i włączyć napisy, ostatnio, na MI3 przynajmniej to nie działało... Ktoś może korzystał z tej funkcji wcześniej?

pozdr,

Piotr
 

pepe1

New member
marciniozo napisał:
Potwierdzam / odpukać/ u mnie ostatnio też jakoś bez zacięć na Canal +HD, Polsat Sport HD i NG HD też "trzymają poziom' obraz bardzo ładny. Nawet na Polsacie Sport HD coś się ruszyło i nie idą już same powtórki!


Wczoraj wieczorem po 22 ogladalem film na canal+ film hd i czasami mialem zaciecia obrazu. Podajcie w swoich statusach z jakich miast jestescie to mozna cos porownac. Rozne miasta maja rozna jakosc sygnalu.
 

k0val

New member
Dowiedziałem się czemu trzeba mieć równocześnie pakiet komfort do telewizji cyfrowej.Wczoraj przedstawiciel handlowy wyjaśnił mi że należy go mieć ponieważ w pakiecie komfort jest najsilniejszy sygnał nadający sie do telewizji cyfrowej.:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
kOval a ile Cię to wyniosło jeśli można wiedzieć? I czy ten Internet 2MB jest bez limitu bo jak byłem w BOK / Inowrocław/to mnie poinformowano, ze jest limit.... dlatego nadal mam 1MB + pakiet komfort i DTV z Canal+ HD.
 
Do góry