TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Neox, co z tą awarią? Bo u mnie też piękna czerń na DTV.....:(

Awaria w wiekszosci lokalizacji zostala usunieta wczoraj, dzisiaj od rana dalej beda naprawiac, DTV nie ma jeszcze kilka miast.
 

kamilb

Member
Potwierdzam że awaria już usunięta chociaż muszę przyznać że za każdym razem gdy owa awaria występuje to ja akurat nie oglądam tv i się o tym stąd dowiaduje :D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
awaria

Faktycznie awaria usunięta. Przy okazji ma ktoś może informacje na temat kanału TVP HD i Eurosport HD w MM?
 

masloww

New member
Bez reklam
możecie nic nie wspominać o Eurosporcie, bo mnie żółć zalewa jak o tym myśle; jakbym dorawał tego chója co ustala liste programów to bym go zajebał na miejscu
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
nowe kanały HD

Masloww nie tak ostro.... po co te nerwy. Eurosport faktycznie fajny program, ale żeby zaraz z "łaciną" wyjeżdżać.... Przecież wiadomo, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze!!!
 

wskalski

New member
awaria i przemyślenia

w Rzeszowie awaria była krótka... przy okazji - mam DTV od kilku tygodni, nie nastawiałem sie na wiele i tak najlepiej, wiem że to są początki, z czasem przybędzie filmów i programów... jeżeli chodzi o VOD to na razie też badziewie, chyba że ktoś lubi erotyczne po 9zł/sztukę... pocieszam się jak oglądam NG w HD, czasem naprawdę czuję że nie wyrzuciłem niepotrzebnie kasy na sprzęt
 

piotdz

New member
Rezygnacja z PS HD przez infolinię

Witam,
Próbował ktoś rezygnować z rocznego PSHD przez telefon? Mnie odstrzelili do BOKu, ale nie mam zamiaru tam stać, szczególnie że konsultant mnie zapewniał że da się zrezygnować przez infolinię. Narazie złożyłem reklamację i czekam... mają odsłuchać rozmowy. Ciekawe czy dadzą radę ;)
 

rudzik65

New member
Dzisiaj poraz kolejny dzwoniła miła pani z centrum obsługi z ofertą zamówienia kolejnych pakietów na próbę tj. na jeden miesiąc. Poza tym nie miała nie miała żadnej orientacji o nowych programach lub ich zapowiedziach.;) Co na to szefowie MM?
 

pepe1

New member
Wieczorem znowu byly problemy z kanałami hd. Nie wiem czemu oni tam maja wieczne problemy. Czy u was tez bylo to samo (zaciecia obrazu a potem stop klatka). Cale szczescie mam tylko telewizje u nich bo moze z reszta uslug jest tak samo.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
awaria

U mnie też wczoraj była stop klatka na canal film HD.

Przy okazji otrzymałem dzisiaj odpowiedź na mojego meila z zapytaniem odnośnie kanału TVP HD. Odpowiedź była taka, że kanał ten był udostepniony bezpłatnie na czas Igrzysk / to akurat wszyscy wiemy!!!!/.

Jeżeli ten kanał pojawi się w ofercie to abonenci sie o tym dowiedzą. Bardzo interesujące..... I odkrywcze, że jak się pojawi to go zobaczymy.
 

lukashik

New member
Ja mam już dosyć usług MM!Cały czas problemy DTV i VOD.Oferta programowa TRAGICZNA.Brak Eurosportu to rzecz niedopuszczalna.Czekamy już ponad 6 miesięcy!Kablówka bez ES to jak Ferrari bez silnika.
Zadzwoniłem do BOK-u i zapytałem ES dostałem odpowiedź:"Aktualnie nie posiadamy informacji odnośnie powrotu kanału ES do naszej oferty.Przypominamy, że kanał ES został wycofany z oferty MMP z powodu wygaśnięcia umowy między MMP a nadawcą"
To jest szacunek do klienta.Od 1/2 roku to samo!

Eurosport kosztuje 1zł od gniazdka?Nie ma sprawy dowalcie mi tą złotówkę do abonamentu.
 

masloww

New member
Bez reklam
bo to nie jest telewizja cyfrowa, to poligon doświadczalny, a my jesteśmy ich królikami, którzy nabrani na super ofertę sponsorujemy ten prototyp;
prędzej czy później kablówki muszą przejść z analogu na cyfrę, a oni tak to sobie wykombinowali, że nie dość że nie poniosą żadnych kosztów z tym związanych, to jeszcze na tym zarobią
 

cinek68

New member
Aż tak tragiczne jest DTV w multimedi?
mam tv lcd i jakość analogowej kablówki jest marna, miałem nadzieje że zamówie sobie DTV i bede ogladał w lepszej.
Czy DTV posiada dużo lepszą jakość na lcd od analogowej kablówki (pytam o kanały SD)?

Pozdrawiam
 

masloww

New member
Bez reklam
cinek68
do LCD tylko sygnał wysokiej rozdzielczości się nadaje (najlepiej aby sygnał miał dokładnie taką samą rozdzielczość jaką ma ekran) a takich programów MM ma niewiele, w dodatku lecą na nich same powtórki (mam na myśli polsat sport i NG);
sygnał skalowany w lcd-ekach nie wychodzi najlepiej;
pół biedy jeśli pozostałe stacje zechciałyby nadawać programy w formacie 16:9 anamorficznym, ale niestety w DTV tylko C+ tak nadaje;
pozostałe programy są nadawanę w formacie 4:3 lub 4:3 LB, co oznacza że w pierwszym przypadku oglądasz pasy po bokach lub rozciągnięte gęby; w drugim możesz sobie obraz powięszyć, ale jakość obrazu wtedy będzie taka jakbyś oglądał tv na rubinie;
DTV MM u mnie ma lepszą jakość obrazu od analogu, ale nie dużo lepszą;
musisz jeszcze zwrócić uwagę na skromną ofertę programową DTV MM i w przypadku chęci skorzystania z szerszej oferty analogowej na zabawę z pilotami (z tego względu ostatnio rzadko włączam DTV)
 

pepe1

New member
Niestety MM to nie najlepszy operator telewizji cyfrowej. Mało kanalów cyfrowych i jakość tez niska. Brak wyboru dekoderów jesli ktos by chcial z nagrywarką, a oferowane dekodery też słabe. Przewodnik po programach też kiepskiej jakości. Może cena w miare przystępna ale wole zapłacić troche drożej za lepszą oferte i jakość. Niestety nie mam dużego wyboru a dodatkowej anteny nie chce montowac. Chyba, ze bedzie to konieczne jak MM nic nie poprawi albo bede mial dostep do innej kablowki.
 

jazyl

New member
Witam

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie dźwięk DD 5.1 oraz wybór ścieżki dzwiekowej na canal+ HD w MM???

Z góry dzieki za odpowiedź
 

k0val

New member
Witam mam pytanie czy z dekoderem dostaje się kabel hdmi?

i czy ten obraz z dekodera multimedi jest o wiele lepszy od ich analogowego?warto go brać? do telewizora full hd bo jak na razie mam analogowy

jaki pakiet najbardziej polecacie(cena/jakość/ilość) ?

a może w na terenie Ełku dostane lepszą telewizję cyfrową od multimedi?
 
Ostatnia edycja:

ptr3009

New member
Z dekoderem jest kabel scart więc lepiej kupić sobie hdmi. Też jestem z Ełku i żeby u nas mieć coś lepszego to albo platformy satelitarne (Nka, cyfra), albo nasza kochana Multimedia.
Jakość ich cyfrówki jest troche lepsza od sygnału analogowego, ale i tak najlepsze są kanały HD. Fakt, niewiele ich jest, ale zawsze coś. Kanały SD powtarzam: tylko troche lepsze jakość od analogu.
 
Do góry