TV HD w polskiej TK Multimedia

Fruciak

New member
Nie wiem czy zauważyliście od czasu do czasu pojawia się komunikat od mm, że przepraszają za jakość niektórych kanałów ale jest to niezależne od nich, a od nadawcy tychże kanałów...


Tak potwierdzam też miałem taki komunikat jak oglądałem HBO HD i wtedy rzeczywiście były problemy z tym kanałem piksele, lub " no signal"
 

Bartek_PLRZ

New member
U mnie też piksele na niektórych kanałach. Co ciekawe zauważyłem, ze coś oni lub nadawca (na niektórych programach) zmienia poprawia. Chodzi o format nadawania. Wcześniej np. na Nickielodeon czy Mini Mini miałem panoramę, teraz bez czarnych pasków, no i obraz o niebo lepszy niż parę dni temu. Czasem przy przejściach obrazów pikseloza, ale to zdzierżę. Czekam teraz na jakieś nowinki w MM. Żałuję, że nie umożliwiają zakupu pakietów przed dekoder, choć przy okazji meczu Wisły z Apoelem reklamowali pakiet Sport HD i zakup przez dekoder. Mogliby z innymi kanałami tak zrobić, no i zwiększyć interaktywność ogólnie.
 

Stupa

New member
Niestety nie mam filmowych w HD bo mnie nie interesują szkoda, że tam jest również TVP HD... mam pytanie bo ktoś wcześniej pisał, że podczas trwania umowy konsultant go odwiedził i podpisał mu nową na korzystniejszych warunkach czy tak się da??? Bo widziałem teraz ofertę, że biorąc internet telefon jest w cenie, a mi on jest tylko potrzebny do odbierania :p wiec wolałbym za niego nie płacić i telewizje mieć za mniejszy hajs. Powiedzcie mi czym się różni DTV od IPTV bo cena nie dużo pomiędzy pakietami... IPTV jest analogowa SD?
 

spider1978

New member
Bez reklam
Nowosci bede w grudniu popoludniu hehe:) napisali w newsie przy okazji wprowadzania viacom blink ze wkrotce kolejne nowosci ale nie wierze jakos w to. za to konkurencja szykuje ofensywe UPC doda 8 nowych w HD dobijajac do 30 i z czym Multishit do ludu. Vectra tez doda kolejne od wrzesnia. U nas jedyna nadzieja ze dadza cos w zamian za Nat Geo Music ktory konczy nadawanie. Moze jeszcze jest szansa na Nickelodeon HD jesienia ale to pewnie i tak wrzuca w pakiet dodatkowo platny.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Alleluja!
MM wymieniła router brzegowy w Giżycku i jest w końcu normalnie. I po co było robić z klientów idiotów i wciskać im kit, że to wirusy, albo że w umowie jest "do" 12mb. Tak tylko stracili w moich oczach .
 

masloww

New member
Bez reklam
z jakością kanałów jest tak samo, to nie ich wina tylko nadawców;

@Stupa
IPTV idzie po linii telefonicznej, DTV po sieci kablowej
a odnośnie szybszego podpisania umowy to nie wiem o co ci chodzi
 

kkzk

New member
Chyba chodzi o walkę Adamek z Kliczko w ppv .Czytałem ,że ma być 40zł w SD i 48 w HD ale czy w MM będzie tak samo to się okaże,wątpię aby było taniej.W Multikinie chyba ma walka kosztować 39zł.
 

Bucek

Banned
Multimedia to sa nie złe pajace :p

pisalem do nich z zapytaniem o mozliwosc podlaczenia calego bloku (66 mieszkań) do ich instalacji i ani widu ani slychu odpowiedzi :p

widac maja w dupie kase z 66 potencjalnych uzytkowników :p

mogli by chociaż odpisać, ze nie sa zainteresowani a jak widac nawet tego sie im nie chce zrobic ....
 

spider1978

New member
Bez reklam
marciniozo pewnie masz racje:) 1 września nowości w UPC i Vectrze a w MM pewnie podwyzki i ubytki programow przynajmniej na pewno Nat Geo Music
 

kkzk

New member
Jeśli faktycznie chodzi o telefonie to wcale mnie to nie interesuje,niech będzie taniej jak nigdy dotąd i tak się nie zdecyduje.Nie potrzebuje tel stacjonarnego ,który będzie się kurzyć.
 
Do góry