TV HD w polskiej TK Multimedia

topsy

New member
laaval

Tak bardzo się nie ciesz. Poczekamy jak tobie ograniczą z 20 do tej którą masz w umowie i to przez 24/h.
Jestem świeżo po rozmowie z technikiem.
Za miesiąc składam wypowiedzenie i koniec z tym dziadostwem.
 

laaval

New member
laaval

Tak bardzo się nie ciesz. Poczekamy jak tobie ograniczą z 20 do tej którą masz w umowie i to przez 24/h.
Jestem świeżo po rozmowie z technikiem.
Za miesiąc składam wypowiedzenie i koniec z tym dziadostwem.

to ogranicza, a pozniej przywroca. myslisz, ze jak zmienisz operatora to bedzie miod, malina i orzeszki. Kiedys cos pieprznelo w upc i telewizji i internetu nie mialem prawie 2 dni i co mialem zrobic? od razu skladac wypowiedzenie i marudzic jakie to upc jest be? Jak to sie mowi, wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma. Nie raz i nie dwa przekonalem sie o tym, czy to zmieniajac siec komorkowa, czy operatora tv, czy nawet prace
 

kubus76k

New member
to ogranicza, a pozniej przywroca. myslisz, ze jak zmienisz operatora to bedzie miod, malina i orzeszki. Kiedys cos pieprznelo w upc i telewizji i internetu nie mialem prawie 2 dni i co mialem zrobic? od razu skladac wypowiedzenie i marudzic jakie to upc jest be? Jak to sie mowi, wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma. Nie raz i nie dwa przekonalem sie o tym, czy to zmieniajac siec komorkowa, czy operatora tv, czy nawet prace
Dokładnie jak piszesz... Normalnie wszyscy chcięli by wszystko za free, a jak komuś się noga powinie to psy na nim wieszają ! Szkoda gadać. :roll:
 

masloww

New member
Bez reklam
oj biedna MM, nóżka jej się podwinęła i trzeba jej współczuć, oj jak mi przykro :lol:; wg mnie ona ma ciągle podwinięte dwie nogi;
raczej gorzej niż w MM to nie ma nigdzie; pokażcie mi takie opinie osób które przeszły do konkurencji i teraz żałują; odwrotnych opinii nawet na tym wątku jest od groma
 

kubus76k

New member
oj biedna MM, nóżka jej się podwinęła i trzeba jej współczuć, oj jak mi przykro :lol:; wg mnie ona ma ciągle podwinięte dwie nogi;
raczej gorzej niż w MM to nie ma nigdzie; pokażcie mi takie opinie osób które przeszły do konkurencji i teraz żałują; odwrotnych opinii nawet na tym wątku jest od groma
Akurat mam koleżankę która przestrzegała mnie jeśli chodzi o net przed Netią i Telekompromitacją, miała obydwie i jak tylko miała możliwość to wróciła do MM bo wcześniej też tak cwaniakowała i narzekała jak TY :???:
 

Frauka

New member
Bez reklam
Z netem czasem są wianki ale w miarę sprawnie mozna to załatwić rozmową z technikiem.
Mój brat ma net z UPC i ciągle jest coś nie tak. Drugi ma gdzie indziej i twierdzi ze ma torrenty poblokowane.
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
W czerwcu przedłużę z mm net bo nie mam lepszej alternatywy.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Ja tam mam Netie z laczem 20Mb/s i nie narzekam a wlasnie wczesniej mialem z MM i wcale nie mam zamiaru wracac do nich ;)
 

rosiaktotti

New member
Mam neo od 5 lat, miałem 3x problem (na początku, jeszcze czasy przeciążeń itp).. teraz od ponad pół roku mam 20 mb i zero problemów :D oczywiście pełne.

a co chodzi o MM... Poniedziałkowe mecze będą w Eurosporcie 2... którego oczywiście nie mamy...
 

spider1978

New member
Bez reklam
Może tak, ale nie mam miłych wspomnień jeśli chodzi o net z MM. Może po częśsci dlatego, że miałem go od początku kiedy wprowadzili i nie było ciekawie, ale nie wątpię, że wiele się od tamtych czasów zmieniło;). A propo ktoś wysłał jeszcze maila w sprawie C+? bo ja coś nie otrzymałem odpowiedzi na ten temat:). ES2 pewnie nigdy się nie doczekamy
 

topsy

New member
Ja kilka dni temu robiłem zakupy i szanowna niekompetentna firma odłączyła neta !
Do sfinalizowania oczywiście nie doszło z mojej winy.Miałem przeprawę ze sprzedawcą, musiałem osobiście jechać do banku wyjaśniać sprawę z przelewami.
Mi się nie podoba i rezygnuję.Mało mnie obchodzi czy komuś innemu wszystko działa pięknie, sprawnie.
Na szczęście mam pod ręką wszystkie większe kablówki i mogę sobie testować następne.
Jeszcze ta dzisiejsza bezczelna rozmowa z jakimś szczeniakiem z info.
Ode mnie mają bana na moją kasę i tyle w tym całym temacie.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Z netem czasem są wianki ale w miarę sprawnie mozna to załatwić rozmową z technikiem.
Mój brat ma net z UPC i ciągle jest coś nie tak. Drugi ma gdzie indziej i twierdzi ze ma torrenty poblokowane.

Dla maslowwa to za malo, on ma na scianie namalowane "Multimedia=zło" :lol:
 

spider1978

New member
Bez reklam
MM zaczęła testy nowych programsów.

K. 5 Test_2
K. 224 Test_3
K. 563 Test_4
K. 888 Test_1

ciekawi mnie 224 bo pozycja wskazywała by na jakiś kanalik dokumentalny
 

zenon20

New member
U mnie nie ma żadnych testów(Chełm)tu nawet niema Polsatu Sport HD ani tego ruskiego kanału co niedawno doszedł i nadal jest stary soft z przed roku pewnie wiec nowe kanały nie prędko się tu pojawią.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
mi bynajmniej jądra rogowskiego nie zachodzą na oczy jak tobie podczas obowiązków służbowych

Hahahahaha czlowieku ty nie masz zielonego pojecia w jakiej firmie pracuje a potrafisz wlasnie tylko tak biadolic i nic wiecej. Masz chyba przykre zycie ze wyszukujesz co pan prezes sobie kupuje lub siedzisz i placzesz non stop na forum.
Mam dobrego znajomego z Wroclawia i to mega pogodny gosc w przeciwienstwie do Ciebie.
 

masloww

New member
Bez reklam
Hahahahaha czlowieku ty nie masz zielonego pojecia w jakiej firmie pracuje a potrafisz wlasnie tylko tak biadolic i nic wiecej. Masz chyba przykre zycie ze wyszukujesz co pan prezes sobie kupuje lub siedzisz i placzesz non stop na forum.
Mam dobrego znajomego z Wroclawia i to mega pogodny gosc w przeciwienstwie do Ciebie.
ty człowieczku nie masz zielonego pojęcia co mam na ścianach, jaki jestem i jakie mam życie;
to że jadę na dziadów z MM na tym wątku to dlatego że na szambo mówię szambo a nie płyn o nieco innym zapachu, a tych co zachwycają się tym szambem jak ty nazywam lizidupami i tyle
 
Do góry