TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
super promocja:) co do N to predzej czy pozniej beda zmuszeni podniesc ceny nie beda w nieskonczonosc poszerzac oferte bo koszta im rosna bagatela :)
 

flisu123

New member
Kiedy doczekamy sie nowych programow w MM, wszyscy na wiosne cos dodaja a MM nic, TVP HD,,POLSAT HD to jest moja podpowiedz jezeli nie mozecie sie domyśleć. I bierzcie sie do roboty nad jakoscia waszej cyfrówki bo niczym nie rozni sie od analogu.
 

mirekwr1

Member
Nie wiem, jak w innych punktach w Polsce, ale w Kaliszu jakość DTV w tej sieci jest kiepska. Pomijam kwestię ciągle wieszających się dekoderów, ale jakość programów SD jest wyraźnie gorsza od tychże programów emitowanych z Mikstatu w DVB-T. Porównywałem jakość w czasie meczów Ligi Mistrzów Real Madryt-Barcelona, oraz Manchester Utd- Schalke 04. Mecze transmitowała telewizja nSport i Polsat. Bezsprzecznie najlepszą jakość miał Polsat z DVB-T, co jest irytujące, bo dobrze retransmitowany sygnał cyfrowy nie powinien być gorszy w Multimediach, a jest. Wydaje mi się, że za te pieniądze, jakie biorą od nas Multimedia Polska, powinni oferować nam więcej kanałów (w tym HD) i w naprawdę dobrej jakości. Jak tak dalej pójdzie, to z końcem roku podziękuję MMP za współpracę i zrezygnuję z "cyfrówki", której jakość jest porażająco niska.
 

masloww

New member
Bez reklam
Nie wiem, jak w innych punktach w Polsce, ale w Kaliszu jakość DTV w tej sieci jest kiepska.
w Kaliszu zła jakość? :lol: :lol: widać że nie śledziłeś tego wątku;
musisz to pokazać decydentom w Kaliszu z działu technicznego, oni twierdzą że mają kosmiczną jakość i że nikt im nie zgłasza żadnych problemów z jakością;
lepsza jakość to większe pasmo a pasmo to kasa, w MM liczy się tylko kasa
 

bourbon

New member
Bez reklam
MM powinna się określić co do TVP HD, w końcu za rok "euro" i ludzie by chcieli wiedzieć czy mają sobie szukać nowego operatora by sobie mecze na mistrzostwach pooglądać w HD (BTW - w MM nie ma nawet tvp sport w wersji "cyfrowej" :eek:)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Cały problem w tym, że niezadowolonych jest garstka.....Dziesiątki tysięcy abonentów w MM akceptuje jakość sygnału i według nich jest OK".
Włodarze tej sieci o tym wiedzą i w skali kraju promil malkontentów nie robi na nich żadnego wrażenia.....
 

flisu123

New member
Wyslalem dzisiaj zapytanie do MM w sprawie regulacji glosu przez HDMI i dostalem taka odpowiedz:

W odpowiedzi na Państwa maila informujemy, że problem z regulacją głośności przy połączeniu przez kabel HDMI jest nam znany, jest to błąd oprogramowania, czas rozwiązania tego błędu nie jest nam znany, jednak zaznaczamy że ten błąd nie przeszkadza w korzystaniu z telewizji cyfrowej.


Wzieli by sie wreszczie do roboty bo konkurencja dawno jest z przodu. Jezeli chodzi o nowe kanaly to moze i dodali by ale juz nie maja miejsca,musieli by jeszcze bardziej skompresowac sygnal i wtedy jakosc byla by juz calkiem makabryczna. Jeden z technikow powiedzial ze jakosc sie polepszy dopier wtedy gdy zmienia sie dekodery, bo te ktore sa obecnie to jest jedna wielka kicha.
 

masloww

New member
Bez reklam
dekodery są kichowate bez dwóch zdań, w Vectrze też mają podobne objawy
http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy-cyfrowe/25665-telewizja-vectra-w-hd-41.html
gdzieś wyczytałem, że ten mleczny obraz jest wynikiem niedopasowania zakresu luminancji (przestrzeni barw); ograniczonego zakresu 16-235 z pełnym zakresem 0-255; winny albo jest sposób kompresji albo dekoder nie potrafiący się dostosować; skoro w Vectrze jest podobnie to raczej to drugie
 

Frauka

New member
Bez reklam
Zmykajcie kto może z tej multimedii bo szkoda na nich nerwów. Cenowo tragedia, jakościowo też tragedia.
 

zenon20

New member
Ja w mm płace za analog 60zł+DTV komfort 20zł poszedłem do BOK złożyc rezygnację bo kończy mi się umowa na TV zaoferowali mi od 1 czerwca za analog+DTV komfort+pakiet film 58zł czyli analog-28zł DTV-30zł umowa na rok i jednak skorzystałem z tej oferty.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Kino Polska Muzyka na pewno pojawi sie w Multimedia Polska to nam uatrakcyjnia oferte:p a to Canal+ HD to niby od kiedy ma byc?:)
 

kubus76k

New member
dekodery są kichowate bez dwóch zdań, w Vectrze też mają podobne objawy
http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy-cyfrowe/25665-telewizja-vectra-w-hd-41.html
gdzieś wyczytałem, że ten mleczny obraz jest wynikiem niedopasowania zakresu luminancji (przestrzeni barw); ograniczonego zakresu 16-235 z pełnym zakresem 0-255; winny albo jest sposób kompresji albo dekoder nie potrafiący się dostosować; skoro w Vectrze jest podobnie to raczej to drugie

Mam znajomego w UPC i ma dekoder Thomson Dci62upc to jest dopiero tragedia :roll: Jak odpaliłem swój po korzystaniu z Thomsona to ADB jest demonem prędkości ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry