TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
Na razie można tylko gdybać:p według pozycji na których są testy można tylko przypuszczać że będzie jakiś dla dzieci, dokumentalny, muzyczne i ogólny. Ale co tutaj się podniecać hehe jak przyszłość to kanały HD a w MM ich jak na lekarstwo:)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie nie ma żadnych testów....
A jak tam Twoje zdjęcia te które obiecałeś dawno temu zamieścić? No chyba, że je przegapiłem?!
 

spider1978

New member
Bez reklam
Jeszcze nic ale z tego co mi wiadomo bedzie Viasat Nature ale w wersji SD czy HD tego juz nie wiem:p ale chyba HD nie zapeszam i nie gadam wiecej:D

Ogolnie dzialaja szybko nawet nie pojawily sie te o ktorych trabiono od kilku dni czyli Rebel TV i Kino Polska Muzyka :)
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
jeszcze będzie beka jak dziś nie dodadzą tych dwóch obiecanych :p

No tak ale sprawdzilem strone Multimedi i nie ma nigdzie infomacji o tym ze beda nowe kanaly, wiec slowo obiecali jest nie na miejscu. Rozne media informuja o kanale Kino Polska Muzyka ale sama Multimedia cisza :D
 

spider1978

New member
Bez reklam
Jak inne media pisza to musza miec informacje z samego zrodla czyli pewnie od rzecznika prasowego MM inaczej by nie podawali. Mialo byc 16 Rebel TV i Kino Polska Muzyka i powinni udostepnic i tyle:). MM na swojej stronie zazwyczaj to pisza tylko o zyskach i skupach akcji tak wiec akurat brak informacji takich jak nowosci programowe to mnie nie dziwi.
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

Jak inne media pisza to musza miec informacje z samego zrodla czyli pewnie od rzecznika prasowego MM inaczej by nie podawali. Mialo byc 16 Rebel TV i Kino Polska Muzyka i powinni udostepnic i tyle:). MM na swojej stronie zazwyczaj to pisza tylko o zyskach i skupach akcji tak wiec akurat brak informacji takich jak nowosci programowe to mnie nie dziwi.

to jakie masz testy konkretnie i ile? na jakich pozycjach obok czego?
 

pingpok

New member
Ja w Stargardzie Szczecińskim , jak sama nazwa wskazuje blisko Szczecina do dziś nie mam nawet żadnych testów......zapewne będzie jak z Polsat Sport HD co niektórzy mieli od początku stycznia a u nas od 1 marca ^^ dobrze że jeszcze tylko dwa i pół miesiąca i telewizja od nich wypad :D
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja w Stargardzie Szczecińskim , jak sama nazwa wskazuje blisko Szczecina do dziś nie mam nawet żadnych testów......zapewne będzie jak z Polsat Sport HD co niektórzy mieli od początku stycznia a u nas od 1 marca ^^ dobrze że jeszcze tylko dwa i pół miesiąca i telewizja od nich wypad :D
W Szczecinie również ani śladu jakichkolwiek testów a tym bardziej udostępnionych kanałów.
 

zenon20

New member
Ja w Stargardzie Szczecińskim , jak sama nazwa wskazuje blisko Szczecina do dziś nie mam nawet żadnych testów......zapewne będzie jak z Polsat Sport HD co niektórzy mieli od początku stycznia a u nas od 1 marca ^^ dobrze że jeszcze tylko dwa i pół miesiąca i telewizja od nich wypad :D

U mnie(Chełm) do dzisiaj niema Polsatu Sport HD testów też żadnych nie ma i na nowe kanały nawet nie liczę.
 

flisu123

New member
Gdzie te nowe kanały!!!!!!!!! czy nikt z MM nie czyta ty postów???,może łaskawie ktoś powinien czytać to czego oczekują ich abonenci..
 
Do góry