TV HD w polskiej TK Multimedia

kubus76k

New member
ty człowieczku nie masz zielonego pojęcia co mam na ścianach, jaki jestem i jakie mam życie;
to że jadę na dziadów z MM na tym wątku to dlatego że na szambo mówię szambo a nie płyn o nieco innym zapachu, a tych co zachwycają się tym szambem jak ty nazywam lizidupami i tyle
Ale Ty masz chyba jakiś problem sam ze sobą, chyba mama Cie nie przytulała jak byłeś dzieckiem. Moim zdaniem forum jest do jakiś konstruktywnych wypowiedzi, a nie do ciągłego narzekania...
Kup sobie magnez łykaj co rano może stosunek do świata Ci się zmieni.. Pozdrawiam wszyskich pozytywnie nastawionych :-D Miłego piątku 13-go :-D
 

spider1978

New member
Bez reklam
Dla zainteresowanych odnośnie C+ HD słabo to widzę:) postanowiłem zapytać się u źródła czyli w dziale dystrybucji kanałów C+ w sieciach kablowych i taka odpowiedź padła

Witam,
rozmowy są prowadzone z firmą Multimedia Polska aby wprowadzić Canal+ HD, termin nie został ustalony.

Tak więc nie wiem skąd już rozsyłali z kabla takie info że już ma być i to z konkretną datą:)
 

Fruciak

New member
ty człowieczku nie masz zielonego pojęcia co mam na ścianach, jaki jestem i jakie mam życie;
to że jadę na dziadów z MM na tym wątku to dlatego że na szambo mówię szambo a nie płyn o nieco innym zapachu, a tych co zachwycają się tym szambem jak ty nazywam lizidupami i tyle
Skoro masz takie mniemanie o sobie czego ty nie masz , jakie ty masz życie oh ah, a jesteś w MM ? dlaczego nie zmieniasz dostawcy usług ? za drogo ? bo nic innego tutaj nie wnosisz jak wieczne niezadowolenia żenada.. hehe
 

masloww

New member
Bez reklam
no nie mogło zabraknąć czołowego lizidupy; ktoś może jeszcze z Kalisza się dołączy? neox, Thomy, maciekkalisz ...czy oni już zwolnieni?
 

topsy

New member
Odnoszę wrażenie że ludzie z Kalisza to pracownicy MM niższego szczebla :)
Dorabiacie sobie po godzinach na forum, czy kierownik kazał :)
 

Fruciak

New member
no nie mogło zabraknąć czołowego lizidupy; ktoś może jeszcze z Kalisza się dołączy? neox, Thomy, maciekkalisz ...czy oni już zwolnieni?

popatrz na siebie frajerze i twoje posty, a później możesz komentować cokolwiek pod warunkiem że znasz ludzi, na ta chwilę jesteś żenujący, a po drugie jesteś tak pusty jak dno wiaderka i nic mądrego tutaj nie wnosisz na tym forum, więc szkoda nerw na dodatkowe komentowanie Ciebie i twoich postów.
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
no nie mogło zabraknąć czołowego lizidupy; ktoś może jeszcze z Kalisza się dołączy? neox, Thomy, maciekkalisz ...czy oni już zwolnieni?

Na zlosc tobie zostali kierownikami a niektorzy dyrektorami.

Wracajac do tematu, bo to co wypoci masloww nie ma nic wspolnego z uslugami od MM, spider1978 pojawil sie juz obraz na tych kanalach testowych? Pisales ze sa 4, poki co wiadomo ze ma byc KPM i Rebel TV a te pozostale 2?
 

kubus76k

New member
Odnoszę wrażenie że ludzie z Kalisza to pracownicy MM niższego szczebla :)
Dorabiacie sobie po godzinach na forum, czy kierownik kazał :)

Jak widać ludzie z Kalisza poprostu chcą konstruktywnych wypowiedzi i chcą poczytać o czymś ciekawym na forum a nie zaglądać i czytać jedynie narzekania ludzi z Wrocławia (nie obrażając wszystkich) Zaczyna się weekend i miejmy nadzieję że coś w nowym tygodniu pojawi się ciekawego w ofercie :) Pozdro @ll :grin:
 

Fruciak

New member
Na zlosc tobie zostali kierownikami a niektorzy dyrektorami.

Wracajac do tematu, bo to co wypoci masloww nie ma nic wspolnego z uslugami od MM, spider1978 pojawil sie juz obraz na tych kanalach testowych? Pisales ze sa 4, poki co wiadomo ze ma byc KPM i Rebel TV a te pozostale 2?


Czarny Ekran na pasku informacja o kanałach Test_1 do Test_5
 

spider1978

New member
Bez reklam
Snakeee nadal testy, ale na bank cos juz jest tam nadawane tyle, ze sygnal kodowany. Ciekawi mnie co pojawi sie na kanalach 224 i 5. 224 teoretycznie powinien byc kanal dokumentalny. 5? Moze TVP HD? ale to tylko pewnie marzenie hehe. Dodatkowo na 562 pojawil sie Test_5. 562 i 563 na pewno Rebel.TV i Kino Polska Muzyka przynajmniej logicznie tak powinno wygladac.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Może to tylko jakieś lokalne testy które wcale nie oznaczają nowych kanałów nie raz tak bywało potem testy znikały u mnie(Chełm)żadnych testów nie ma np:takie Polsaty wprowadzili bez żadnych testów. Teoretycznie nawet jak coś na tych testowych kanałach się pojawi to ciekawy jest kanał 5 o którym pisze spider1978 na kanale 224 może to byc np:Viasat Explorer który jest dostępny w ofercie IPTV multimedi a kanały 562 i 563 to na bank KPM i Rebel tv.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Przed wprowadzeniem Polsatow bylo identycznie Test1 - 9. Testy byly tez juz przypisane danym nr kanalow na dekoderze. Patrzalem pojawily sie kolejne kanal 564 Test_8 565 Test_6. Moze jednak Eska TV?. Kanal 260 Test_7. W sumie zobaczymy po weekendzie
 
Ostatnia edycja:

flisu123

New member
Pewnie tylko dodadzą KPM i Rebel tv tak jak zapowiadali bo więcej już się nie zmieści w kablu , musieli by zrobić większą kompresję a to znaczy jeszcze gorsza jakość. Jeden kanał analogowy zajmuje tyle miejsca ile zajmuje osiem cyfrowych, wiec jak w 2013 roku zlikwidują analog a takie są plany to wtedy będzie można poszaleć z nowymi kanałami.
 

zenon20

New member
Przed wprowadzeniem Polsatow bylo identycznie Test1 - 9. Testy byly tez juz przypisane danym nr kanalow na dekoderze. Patrzalem pojawily sie kolejne kanal 564 Test_8 565 Test_6. Moze jednak Eska TV?. Kanal 260 Test_7. W sumie zobaczymy po weekendzie

Możliwe u mnie Polsaty pojawiły się bez żadnych testów kilka min po północy w sylwestra jeśli chodzi o obecne testy to ciekawe czego nie ma ich w całej sieci tylko na wybranym obszarze dodam że w Chełmie nie ma nawet Polsatu Sport HD ani tego ruskiego PTP Planeta więc nowe kanały nie szybko tu wprowadzą.
 

spider1978

New member
Bez reklam
zenon20 jak wprowadzali polsaty to testy pojawily sie tydzien wczesniej dlatego uwazam ze bedzie wiecej niz 2 nowe programsy:).
 

Fruciak

New member
Pewnie tylko dodadzą KPM i Rebel tv tak jak zapowiadali bo więcej już się nie zmieści w kablu , musieli by zrobić większą kompresję a to znaczy jeszcze gorsza jakość. Jeden kanał analogowy zajmuje tyle miejsca ile zajmuje osiem cyfrowych, wiec jak w 2013 roku zlikwidują analog a takie są plany to wtedy będzie można poszaleć z nowymi kanałami.

Zawsze mnie zastanawiało, skąd Wy bierzecie takie informację, "bo więcej się w kablu nie zmieści" monitorujesz to przyrządem pomiarówym ? Że masz takie dane ? Bo mnie by się nawet nie chciało, Chyba to nie nam oceniać czy mają miejsce czy też nie posiadaja, nie uważasz ? Mają wprowadzać nowe kanały aby oferta była bogatsza. Czyli chcesz mi powiedzieć że ciągle będą kompresować i jeszcze raz kompresować ? Jak coś nowego wprowadzają ? Bzdura
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Niektorych kanalow SD to chyba juz sie nie da bardziej skompresowac :p
Jakby dali Polsat HD i TVP HD to byloby cos.
 
Do góry