TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
Prawdziwie polskie...Zawsze niezadowolony, same negatywy...:lol:

masloww znany jest z ogolnego niezadowolenia ;-)

Dla mnie to Pan Prezes moze sobie kupic wyspe, malo mnie to obchodzi :) Skoro Abramowicz ma jacht za 2mld dolarow to dlaczego ktos nie moze sobie kupic zamku :) Taki jest ten swiat.

Z nowych kanalow poki co w maju Kino Polska Muzyka i gdzies latem ten Viacom Blink tak?
 

flisu123

New member
W d...e mam ten ich Viacom Blink, powinni pomyśleć o TVP HD,TVP SPORT,POLSAT HD, a nie jakieś badziewie które nikt nie ogładą.
 

spider1978

New member
Bez reklam
U mnie sasiad pracuje w MM i ciagle sie smieje z niego ze tna na potege SD a nawet HD ale co do tego ostatniego to sie kloci skubany ze nie prawda:p. Dla mnie ogolnie to powinni tylko w miejscach gdzie mozliwosci techniczne pozwalaja rozwijac DTV i tyle. Zastanawiam sie po grzyba wykupuja te male sieci kablowe w ktorych infrastruktura na niewiele pozwala. UPC i Vectra nie bawia sie w takie drobnice tylko odrazu z grubej rury tak jak UPC z Aster.
 

masloww

New member
Bez reklam
muszą się wykazać przed akcjonariuszami na GPW że abonentów ich przybywa, bez tych przejęć kicha byłaby; no i przy okazji konkurencji się pozbywają;
w Tarnowie do niedawna były najniższe ceny neta w Polsce ale po wykupieniu przez MM 3 sieci (ostała się tylko 1 konkurencja) abonenci już dostają na rachunkach informacje o podwyżkach
http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t=914&start=300
 

spider1978

New member
Bez reklam
Najslabsza jakosc za najwyzsza cene tak powinna brzmiec ich kampania :p. Moze powinno sie zebrac i bojkot jakis zrobic tej ich DTV jak zamierzaja zrobic uzytkownicy TNK:p
 

kubus76k

New member
Najslabsza jakosc za najwyzsza cene tak powinna brzmiec ich kampania :p. Moze powinno sie zebrac i bojkot jakis zrobic tej ich DTV jak zamierzaja zrobic uzytkownicy TNK:p
Taaak i wyjdźmy na Krakowskie z transparentami i postawmy nowy krzyż !!! Niebiesko-pomarańczowy w barwach MM :) i trzeba zrobić listę kto będzie kiedy koczował pod krzyżem !! Nie dajmy się ! :p
:popcorn:
 

Snakeee

New member
Bez reklam

spider1978

New member
Bez reklam
A ktos jeszcze inny pisal do MM z zapytaniem o C+ HD? bo z tego co pamietam jedna osoba chyba pisala na ten temat. Teraz sam nie wiem czy to juz pewne bo jakos cicho nigdzie o tym nie pisza zadnej wzmianki medialnej
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja dostałem taką informację o Canal+HD od 17-go maja. Za kilka dni zobaczymy czy nie ściemniali.

Możecie napisać do MM. Zobaczymy co wam odpowiedzą.
 

topsy

New member
Właśnie sprawdziłem prędkość netu :)
Wykastrowali mi łącze z 20 na 2mb/s !!!
No nic, jeszcze miesiąc i pozbędę się tego ścierwa.
 
Do góry