TV HD w polskiej TK Multimedia

krzyjak

New member
maciekalisz napisał:
Wiec panowie trudno jak nie chcecie moich wypowiedzi...trudno - poczytam sobie tylko - pozdrawiam.

Nie obrażaj się na nas :smile: - ale z naszą ukochaną MM to nic nie jest pewne - wiele już pisali, mówili, obiecywali .... liczy się dla nich tylko kasa i jak złowić "na kolejne promocje" nowych naiwnych.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

maciekalisz napisał:
Wiec panowie trudno jak nie chcecie moich wypowiedzi...trudno - poczytam sobie tylko - pozdrawiam.

nie że nie chcemy :) tylko chcemy wiarygodne info ;] bo takie może to może tamto nie bawi nikogo ;]
a wgl jeżeli wszedł by nawet ten EuroSport to nieźle DTV dostanie znowu po dupie .... ( za przeproszeniem ) ponieważ jak mają wejść 4 kanały w tym 2 HD to pewnie wszystkie SD stracą na jakości ...
 

dark99

New member
maciekalisz napisał:
Wiec panowie trudno jak nie chcecie moich wypowiedzi...trudno - poczytam sobie tylko - pozdrawiam.
Nie denerwuj się- fajnie ,że masz dużo infrmacji chcesz się z nami nimi podzielić, ale trzeba rozgraniczać fakty od przypuszczeń. Fakt- informacja małym druczkiem na rachunku o wycofaniu polsatu. Przypuszczenia- czy naprawdę znikną i co w zamian.Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
maciekakisz
Dokładnie nie masz się co obrażać, po prostu MM sama prowadzi taką politykę informacyjną, że My abonenci jesteśmy wprowadzani delikatnie mówiąc w błąd...
Na infolinii w BOK, albo nic nie wiedzą, albo co chwila podają sprzeczne informacje....
A My płacimy, płacimy.... czas płynie, jakość się nie poprawia, kanały nowe są tylko obiecywane.....

A wiarygodne informacje ( zwłaszcza takie jakie Podajesz) są mile widziane, problem tylko w tym, żeby faktycznie były one wiarygodne!
 

maciekalisz

New member
Panowie ja sie nie obrażam - pisze co wiem. Nie pewnych info nie pisze. Nie moge napisac skad wiem o eurosporcie ale wiem ze wejdzie - bedzie dodatkowy pakiet prawdopodobnie spoert na dtv z pakietem programow sportowych - jak widzicie ju zpotwierdzaja to niektore portale.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
pattro napisał:
nie że nie chcemy :) tylko chcemy wiarygodne info ;] bo takie może to może tamto nie bawi nikogo ;]
a wgl jeżeli wszedł by nawet ten EuroSport to nieźle DTV dostanie znowu po dupie .... ( za przeproszeniem ) ponieważ jak mają wejść 4 kanały w tym 2 HD to pewnie wszystkie SD stracą na jakości ...

pattro wiemy ze u Ciebie w Gorzowie jest kiszka i jestes wkurzony to raz, nic nie dostanie po dupie, obecnie maja luzniej dzieki przejsciu na modulacje inna to dwa, przeciez i tak zrezygnowales to o co chodzi to trzy:p
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Snakeee napisał:
pattro wiemy ze u Ciebie w Gorzowie jest kiszka i jestes wkurzony to raz, nic nie dostanie po dupie, obecnie maja luzniej dzieki przejsciu na modulacje inna to dwa, przeciez i tak zrezygnowales to o co chodzi to trzy:p

tak tylko jeżeli dojdzie EuroSport poprawią dekoder i wejdzie HDD to zostanę :) będą dzwonili po święta i powiedzą co z Polsatem :) bo jeżeli wejdą jakieś nowe kanał i się choć trochę jakość zmieni to zostanę :) ale jak na razie na 99% odejdę ;]
a co do kiszki w Gorzowie to masz rację w 100% :) zero totalne zero ;( wy już macie i nowe kanały i pakiet komfort a u mnie ani tego ani tego :(
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Nie odbiera lepiej, jest tak samo jak bylo.

Jesli dzisiaj na TVN HD Batman i Siedem kochana stacja pusci w 4:3 to...... chyba napisze do nich maila, bo to juz nawet nie bedzie smieszne. Matrix wtedy rozbawil mnie nie powiem.
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
maciekalisz napisał:
Ale to raczej mail do tvn - bo to oni tak nadaja - co ma MM do sygnału jaki daje nadawca - sprawdz tak samo jest na N, vectrze i innych polsatach :p
No a co ja napisalem???????????

Snakeee napisał:
Nie odbiera lepiej, jest tak samo jak bylo.

Jesli dzisiaj na TVN HD Batman i Siedem kochana stacja pusci w 4:3 to...... chyba napisze do nich maila, bo to juz nawet nie bedzie smieszne. Matrix wtedy rozbawil mnie nie powiem.

TVN HD to na chwile obecna takie pseudo HD i mnie to wkurza, szczyca sie tlyko znaczkiem, materialu HD maja poki co bardzo malo albo odwalaja taka kaszanke ze leci film w 4:3.
 

masloww

New member
Bez reklam
maciekalisz napisał:
Bo jakby go zaczeli skalowac to by bya dopiero tandeta i gorzej by wyglądał jakw SD :)
raczej byłoby dużo lepiej niż w SD; na Eurosporcie HD część programów leci w skalowanym HD a część w Native HD; te skalowane programy wyglądają całkiem dobrze; na Polsacie Sport HD leciała skalowana Formuła 1 i też wyglądała dużo lepiej od SD
 

Snakeee

New member
Bez reklam
nSport fajnie ze bedzie wiadomo Liga Mistrzow ale..... nic innego na tym kanale nie ma, bieda straszna, druga sprawa komentatorzy tej stacji to jest PORAŻKA!
Dla mnie Polsaty Sport moga wyleciec na zbity pysk jesli okaze sie straca prawa do PLS.
Eurosport no wiadomo fajnie jakby wrocil, ahhhh Australian Open w HD byloby przecudnie!!! biore od razu ten pakiecik sportowy a najlepiej to tylko kanaly w HD bym wzial :) oczywiscie trzeba bedzie miec zwykly kanal Eurosport zeby wziasc HD, strasznie mnie to wkurw...... chcesz HBO HD? Musisz miec zwykle HBO to jest skandal ze inaczej nie mozna i z tego co sie dowiedzialem to nadawcy kanalow tak sobie zycza!! Skur..... !
 
Ostatnia edycja:

dark99

New member
Snakeee ma świętą rację. Polsat sport bardzo straci na atrakcyjności gdy utaci prawa do transmisji siatkówki. Ja wypowiedziałem umowę w Multimedii iczekam teraz do końca stycznia na rozstrzygnięcie prawa do transmisji PLS. Jeśli będzie to Polsat to nie sprawy- to biorę Cyfrowy Polsat, a jak ktoś inny, to będzie kłopot. Prośba- jeśli ktoś trafi na jakieś informacje odonśnie praw do transmisji Polskiej Ligi Siatkówki to proszę o informację. Przetarg ma być na kolejne 3 lata.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Snakeee napisał:
nSport fajnie ze bedzie wiadomo Liga Mistrzow ale..... nic innego na tym kanale nie ma, bieda straszna, druga sprawa komentatorzy tej stacji to jest PORAŻKA!
Dla mnie Polsaty Sport moga wyleciec na zbity pysk jesli okaze sie straca prawa do PLS.
Eurosport no wiadomo fajnie jakby wrocil, ahhhh Australian Open w HD byloby przecudnie!!! biore od razu ten pakiecik sportowy a najlepiej to tylko kanaly w HD bym wzial :) oczywiscie trzeba bedzie miec zwykly kanal Eurosport zeby wziasc HD, strasznie mnie to wkurw...... chcesz HBO HD? Musisz miec zwykle HBO to jest skandal ze inaczej nie mozna i z tego co sie dowiedzialem to nadawcy kanalow tak sobie zycza!! Skur..... !


tak tylko pamiętaj że w MM będzie główny nSport :) i tylko 2 mecze w kolejce LM :) a powiem wan szczerze że gdy nie ma LM nie ma nic ciekawego na tym kanale, chyba ze ktoś lubi różnego typu debaty i programy publicystyczne ;] ogólnie w MM najbardziej brakuje Canal + Sport 2 niestety ....
 
Do góry