TV HD w polskiej TK Multimedia

stogdy

New member
maciekalisz napisał:
Dziwne że ja o tym nie wiem - a wiedziałbym pierwszy :) Nie pytajcie skąd.
Panie w BOK w Gdyni to wogóle wynalazki i nie zabardzo wiedzą o co chodzi. Sprzedaja usługi których jeszcze nie ma - jak mogą sprzedawać skoro softu do nowych dekoderów nie ma jeszcze na sieci NIGDZIE w Polsce. ehhhh - najwcześmniej przed świętami coś może sie zacznie.

Panowie najnowsze wieści - Eurosport zaraz wraca w analog i Z HD w DTV upakują. Na 95% już pewne :)
To był akurat pan.
Mogłem wyjść, z podpisaną nową umową na ten dekoder. Być może samo podłączenie odbyłoby się w bliżej nieokreślonej przyszłośći. Wątpię, żeby sobie robił jaja. Propozycja padła po pytaniu, czy i kiedy będą w MM dekodery z HDD. Na to dostałem odpowiedź, że już są wraz z podanymi cenami.
Co do Eurosportu. Klient przedemną był bardzo marudny i jemu ten sam pan mówił, że Eurosport wraca od stycznia.
Swoją drogą sama procedura zwrotu dekodera jest upierdliwa. Najpierw trzeba wymówić umowę z miesięcznym wypowiedzeniem osobiście w BOK, a następnie w terminie 3 dni po upływie umowy samemu zdemontować ustrojstwo i zanieść do BOK, oczywiście odstając znowu swoje w kolejce.
 

ptr3009

New member
xolzok napisał:
A możesz sprawdzić np. teraz lub po południu?

Jak widać po południu też prędkość w porządku.


Od grudnia nie jestem już posiadaczem DTV - został mi jeszcze analog. Przy oddawaniu sprzętu sporo trzeba było stać w kolejce, bo wielu ludzi rezygnowało z DTV i przynosiło sprzęt.
 

maciekalisz

New member
Ted1 napisał:
Witam.
Muszę przyznać, że nie lubię takich wpisów. Skąd te wieści? Może jakieś źródło podasz?. Eurosport wraca "zaraz", czyli kiedy? Albo coś jest pewne, albo prawdopodobieństwo wynosi 95%. To spora różnica. Co oznacza "najprawdopodobniej"? Jakie jest podobieństwo do prawdy tej tezy o pozostaniu w ofercie programowej Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra? Na razie wiadomo, że nic nie wiadomo i to akurat wszyscy wiemy...
Pozdrawiam.

Wiadomośc z pewnego źródła - infolinia MM. Wejdzie na bank tylko to 95% to nie wiadomo czy przed świetami czy wna poczatku stycznia. NIe warto byc takim sceptykiem.
 

maciekalisz

New member
white216 napisał:
P.S. Mój dekoder MM jest dość powolny (mam porównanie z CP i z N), ale przynajmniej nie gubi sygnału czy kanałów, nie musiałem go jeszcze restartować - używam od kilku miesięcy. Internet działa prawie bez zarzutu. Największym minusem w MM są dla mnie późno dostarczane rachunki, czasem nawet po terminie wpłaty i od razu z ponagleniem w oddzielnej kopercie... Póki nie odetną sygnału to jest to nawet zabawne;)

white

Odnośnie wolnego stb - błąd w sofcie z wyjścia z trybu standby - wtedy to najbardziej stb muli - zaraz bedzie nowy soft i poprawia to.

wite odnośnie rachunków wal na infolinie i mów że rachunki idą z opóźnieniem to kolporter dostanie po 4 literkach i bedzie szybciej biegał :)
 

Domer

New member
dark99 napisał:
Do maciekkalisz. Niestety nie mogę zmienić- podpisywałem umowę na Cyfrowy Basic w promocji z TV analog i internetem i okazuje się, że w tej sytuacji nie mogę zmienić na większy pakiet i płacić więcej txn. Cyfrowy Komfort. Prowadziłem w tej sprawie korespondecję z moim lokalny BOK, a także z BOK przez internet i infolinię i nie ma takich możliwości obecnie i nie zamierzają ich stworzyć. Smutne- jest oferta, klient chce więcej płacić, a oni nie chcą pieniędzy. Gdy ktoś mi taką sytację opisał, to bym mu nie uwierzył.


Ja sie dowiadywalem i powiedziemi, ze mozna przejsc ale strace promocje wszystkie. Zalezy to pewnie od rejonu albo oni sami nie wiedza.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

maciekalisz napisał:
Wiadomośc z pewnego źródła - infolinia MM. Wejdzie na bank tylko to 95% to nie wiadomo czy przed świetami czy wna poczatku stycznia. NIe warto byc takim sceptykiem.

proszę cię :p też mi źródło :D
mi na Party Line mówili że nowe kanały w Gorzowie pojawią się na dniach ( dzwoniłem w październiku ) i jakoś te na dniach bardzo długo leci :? może chodziło im że wejdą w przeciągu kilku lat :-| Party Line to tylko hmmm 10% wiarygodności ...
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ptr3009 ok. 15-tej mogło być lepiej u ciebie.

U mnie na chwilę obecną:

648613373.png


Plik testowy test.tmp z Multimedia idzie max. 300-400 KB/s.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Domer

Chyba jednak sami nie wiedzą....Ja zmieniłem pakiet - promocji nie straciłem, nawet Komfort dostałem w promocji....
Także chyba zależy w jakim mieście....
( no u mnie rozwija się konkurencyjna sieć kablowa - chwała im za to !!!)
 

Ted1

New member
maciekalisz napisał:
Wiadomośc z pewnego źródła - infolinia MM. Wejdzie na bank tylko to 95% to nie wiadomo czy przed świetami czy wna poczatku stycznia. NIe warto byc takim sceptykiem.
No cóż, oczywiście chciałbym, żeby Twoje zapowiedzi odnośnie Eurosportu, a zwłaszcza sportowych Polsatów były prawdziwe. Ale jeżeli infolinia MM to pewne źródło informacji, to Eurosport powrócił już dawno do oferty, tylko ja jakoś znaleźć tego kanału nie mogę (zapowiedź o 90% szansie na ponowne włączenie sygnału tej stacji usłyszałem na infolinii... w sierpniu 2008.
Właśnie zadzwoniłem tam przed chwilą i pani powiedziała, że nic nie wiedzą i najwcześniej dowiemy się o zmianach przed świętami, a może nawet po. Na pytanie co ewentualnie wskoczy do oferty po wyłączeniu Polsatów usłyszałem, że być może Eurosport, albo nSport, a może Sport Klub (choć ten ostatni ponoć jest dostępny w niektórych miastach, w Rzeszowie go nie ma). Chcąc nie chcąc zostanę abonentem Cyfrowego Polsatu i Cyfry+. Przy obecnych promocjach średnia opłata abonamentowa (pakiet Familijny i Relax Mix Cyfrowego Polsatu oraz Podstawowy+ z Canal+ w Cyfrze+) wyniesie 75 zł. Z punktu widzenia kibica sportu, to dość dobra oferta - 8 kanałów sportowych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport, Canal+Sport, Canal+Sport 2).
 

maciekalisz

New member
Panowie źródła są pewne - nawet jeżeli mówie że przez infolinie wiem to napewno nie przez rozmowe telefoniczną z tą infolinią. Troche pomyśleć - dla mniej kumatych zoreintujcie sie gdzie jest infolinia a ja powiem tylko ze miasto mam w nicku. ehhh. Infolinia jest podzielona na 3 dzialy - sprzedaz (malo kumaci), obsługa posprzedazowa (troche bardziej kumaci), pomoc techniczna (ci wiedza wszystko). Dzwonic do tych ostatnich najwiecej wiedza - Panie wiedza - jak co najwyzej fakture sprawdzic. Rozmowa z facetem jak juz i to z pomocy technicznej na takie tematy. Panowie - myślicie że taki potentat jak MM napisal by sobie w rachunkach ze bedzie Eurosport a pozniej tego nie wprowadzi - najwyzsze gromy bogów na siebie ściągnął by taką akcją.

Domer - dzis sie dowiedzialem - jak sie uprzesz ze chcesz komfort to maja promocje (dotyczy wszystkich miast) na zmiane z basic na komfort bez utraty jakichkolwiek promocji - Panowie czy to infolinia czy BOK - CISNĄĆ !!!!! :) i nie popuscic to zmienia hehe.
 
Ostatnia edycja:

krzylosiak

New member
A co z miastami gdzie nie ma komfortu?Juz wczoraj wybieralem sie do sklepu po patelnie polsatu....ale Twoj post odnosnie eurosportu i polsatow spowodowal,ze od tego odstapilem.Boje sie tylko zeby przelom roku nie okazal sie wielkim kopnieciem mnie w dupe!!!
 

masloww

New member
Bez reklam
maciekalisz napisał:
Panowie - myślicie że taki potentat jak MM napisal by sobie w rachunkach ze bedzie Eurosport a pozniej tego nie wprowadzi - najwyzsze gromy bogów na siebie ściągnął by taką akcją.
ten potentat napisał już raz na kopertach z rachunkami że będzie pakiet z największą ilością kanałów HD w Polsce i co ...
 

dark99

New member
maciekalisz napisał:
Panowie źródła są pewne - nawet jeżeli mówie że przez infolinie wiem to napewno nie przez rozmowe telefoniczną z tą infolinią. Troche pomyśleć - dla mniej kumatych zoreintujcie sie gdzie jest infolinia a ja powiem tylko ze miasto mam w nicku. ehhh. Infolinia jest podzielona na 3 dzialy - sprzedaz (malo kumaci), obsługa posprzedazowa (troche bardziej kumaci), pomoc techniczna (ci wiedza wszystko). Dzwonic do tych ostatnich najwiecej wiedza - Panie wiedza - jak co najwyzej fakture sprawdzic. Rozmowa z facetem jak juz i to z pomocy technicznej na takie tematy. Panowie - myślicie że taki potentat jak MM napisal by sobie w rachunkach ze bedzie Eurosport a pozniej tego nie wprowadzi - najwyzsze gromy bogów na siebie ściągnął by taką akcją.

Domer - dzis sie dowiedzialem - jak sie uprzesz ze chcesz komfort to maja promocje (dotyczy wszystkich miast) na zmiane z basic na komfort bez utraty jakichkolwiek promocji - Panowie czy to infolinia czy BOK - CISNĄĆ !!!!! :) i nie popuscic to zmienia hehe.

Czy dobrze zrozumiałem, że na rachunkach jest informacja, że pojawi się Eurosport? W takim razie co z Polsatami? Jest jakieś info, czy nie? Bo jeśli nie, to należy zrozumieć, że znikają zgodnie z zapowiedzią napisaną na poprzednim rachunku?/ tą małym druczkiem z możliwością rezygnacji/
 

xolzok

New member
Bez reklam
maciekalisz napisał:
Narazie nic nie znika a bedzie dochodzilo......zwiekszaja caly czas pasmo aby dokoptowac dodatkowe programy :)
Pasmo do DTV to może zwiększają ale chyba kosztem internetu :confused:
Wczoraj do 23-ciej miałem max. 2,5 Mb/s

Dobra informacja dla abonentów sieci Multimedia Polska, trzeciego w Polsce operatora telewizji kablowej pod względem liczby abonentów. Jest szansa, ze do oferty powróci Eurosport.

Kanały Eurosportu mogą powrócić do sieci kablowej Multimedia Polska - dowiedział się Presserwis. Stacje Grupy Eurosport (Eurosport, Eurosport 2, Eurosport HD, Eurosport 2 HD) miałyby zastąpić sportowe kanały Polsatu, które mają zniknąć z oferty operatora na początku 2010 roku. Przypomnijmy, że kanały Eurosportu z oferty sieci Multimedia Polska zostały usunięte prawie dwa lata temu, z powodu braku porozumienia z nadawcą.

Jak już informowaliśmy wcześniej, w styczniu 2010 roku oferta programowa sieci Multimedia Polska zostanie uszczuplona o sportowe kanały Polsatu. Operator zapewnia jednak, ze cały czas prowadzi z rozmowy
z nadawcą w sprawie przedłużenia umowy. O usunięciu sportowych kanałów Polsatu z oferty informuje także sieć Vectra.

info:media2.pl
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Polsaty sportowe "może" polecą - a "może" zostaną.
Eurosport "może" wejdzie - jak Polsaty "może" polecą.

O kant du** z takimi informacjami... Najlepsze, że kończy mi się umowa na tv basic pod koniec grudnia i za cholerę nie wiem co robić :x
 

Ted1

New member
Maciekalisz to chyba ma umowę z Multimedia i dla nich pracuje ;). Może jest nawet z działu technicznego infolinii?...
Skoro nic nie znika z oferty, a abonentów przed miesiącem poinformowano oficjalnie mikrodruczkiem, że znika (od 1 stycznia), to każda normalna firma starałaby się natychmiast sprostować tę informację, aby zahamować składanie wypowiedzeń. Sam złożyłem wypowiedzenie dwa tygodnie temu. Pani z Biura Obsługi Abonenta poprosiła o mój numer telefonu komórkowego i w momencie, gdyby jednak negocjacje z Polsatem zakończyły się powodzeniem miała mnie niezwłocznie poinformować (bo mógłbym to wypowiedzenie wycofać). Na tę informację czeka połowa abonentów mojego osiedla, którzy bądź to wypowiedzenia złożyli, bądź złożą w momencie ostatecznej decyzji o wycofaniu tych kanałów. Niektórzy nawet odwiedzają regularnie BOA i zawsze jest to samo: nie wiemy, negocjacje trwają, może Eurosport, może nSport itd. Skoro na grudniowych fakturach ma być informacja o Eurosporcie, a faktury te są wystawiane w pierwszej dekadzie miesiąca, to one już zostały wydrukowane i są w drodze do abonentów. Więc po co te tajemnice? Zgodnie z sugestią maciekalisza zadzwoniłem do "kumatych" z pomocy technicznej i pan konsultant przedstawił mi dyżurną śpiewkę, że nic nie wiadomo. Tak więc wybacz Drogi Forumowiczu o nicku maciekalisz, ale jakoś Ci ni wierzę...
 

maciekalisz

New member
Wiec panowie trudno jak nie chcecie moich wypowiedzi...trudno - poczytam sobie tylko - pozdrawiam.

A i ostatnia moja najnowsz informacja - CC nie sprzedaje jeszcze PVR - tylko bok obecnie od teraz może - aktywacvja z komfortem 99 PLN i 20 zł m-c dostęp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry