TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
http://www.dvbnews.pl/news/3534/polsat_film_i_polsat_futbol_wchodza_do_kabla

Obudzili sie.
Mnie juz Polsat wkurw...... lada dzien zrobia Polsat ping pong, Polsat golf, Polsat tenis, Polsat kregle itd. Kanaly tematyczne w ich przypadku sa absurdem, po cholere stworzyli tyle kanalow jak tam ciagle powtorki sa?
Ich obecne prawa jakie maja spokojnie upchaliby w Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD, maja jeszcze Polsat i TV4 przeciez.
 

dark99

New member
Snakeee napisał:
http://www.dvbnews.pl/news/3534/polsat_film_i_polsat_futbol_wchodza_do_kabla

Obudzili sie.
Mnie juz Polsat wkurw...... lada dzien zrobia Polsat ping pong, Polsat golf, Polsat tenis, Polsat kregle itd. Kanaly tematyczne w ich przypadku sa absurdem, po cholere stworzyli tyle kanalow jak tam ciagle powtorki sa?
Ich obecne prawa jakie maja spokojnie upchaliby w Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD, maja jeszcze Polsat i TV4 przeciez.
Myślę, że najbardziej interesujący kanał to byłby Polsat Szachy.:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie, kategorycznie się nie zgadzam!!!
Najlepszy będzie Polsat Sport brydż HD ( jeszcze lepiej w rozdzielczości 4K ), wtedy będziemy mogli dokładnie karty obejrzeć...

Ale tak poważnie, my tu sobie gadu gadu a dalej nic nie wiadomo. MM też sobie w kulki leci.... rozmowy trwają ble ble ble....:(
 

Ted1

New member
Snakeee napisał:
Dla mnie Polsaty Sport moga wyleciec na zbity pysk jesli okaze sie straca prawa do PLS.
Ja jestem jakoś dziwnie spokojny, że przez kolejne sezony ligowa siatkówka nadal będzie w Polsacie Sport. Trudno wyobrazić sobie tę stację bez siatkówki, i trudno też wyobrazić sobie transmisje lig siatkarskich w innej stacji. Te przepychanki i brak zgody co do ceny za prawa do transmisji, to zapewne tylko badanie ile można maksymalnie wyciągnąć (przez PZPS i PLPS) i ile trzeba wyłożyć (Polsat). No bo jeśli nie w Polsacie, to gdzie? TVP Sport ledwie dyszy, jak i cała TVP, Orange Sport odpada, bo to przecież PLUS Liga, Canal+ raczej od siatkówki stroni (nie licząc epizodu w postaci transmisji Ligi Światowej w sezonie 1999), bo nigdy do rywalizacji o prawa do pokazywania PLS czy PLS Kobiet a nawet reprezentacji nie stanął, a na "wynalazki" typu nSport, czy Sport Klub nikt nie liczy. Ale to tylko takie moje wolne wnioski, albowiem są na tym świecie rzeczy, o których się nawet fizjologom nie śniło, jak zwykł mawiać Ferdynand Kiepski...
 

dark99

New member
Ted1 napisał:
Ja jestem jakoś dziwnie spokojny, że przez kolejne sezony ligowa siatkówka nadal będzie w Polsacie Sport. Trudno wyobrazić sobie tę stację bez siatkówki, i trudno też wyobrazić sobie transmisje lig siatkarskich w innej stacji. Te przepychanki i brak zgody co do ceny za prawa do transmisji, to zapewne tylko badanie ile można maksymalnie wyciągnąć (przez PZPS i PLPS) i ile trzeba wyłożyć (Polsat). No bo jeśli nie w Polsacie, to gdzie? TVP Sport ledwie dyszy, jak i cała TVP, Orange Sport odpada, bo to przecież PLUS Liga, Canal+ raczej od siatkówki stroni (nie licząc epizodu w postaci transmisji Ligi Światowej w sezonie 1999), bo nigdy do rywalizacji o prawa do pokazywania PLS czy PLS Kobiet a nawet reprezentacji nie stanął, a na "wynalazki" typu nSport, czy Sport Klub nikt nie liczy. Ale to tylko takie moje wolne wnioski, albowiem są na tym świecie rzeczy, o których się nawet fizjologom nie śniło, jak zwykł mawiać Ferdynand Kiepski...
Masz 100% odośnie profesjonalizmu Polsatu w transmisjach z siatkówki. Po pierwsze posiadają super wozy transmisyjne i super wyposażone studio, a po drugie wiele lat doświadczenia. Kazdy inny ich pozom osiągnie za długi czas, nie ustrzegając się błędów. Trzeba miećwięc nadzieję, że negocjacje to tylko próba sił, a PLS i Polsat są na siebie "skazane".
 

Powerr

New member
Witam wszystkich forumowiczów i abonentów Multimedia problem :)
Wczoraj w Giżycku pojawiły się programy pakietu "Cyfrowy Komfort".
Wielu z was ma dylemat- wypowiedzieć umowę czy nie? Ja rozwiązałem ten problem tak: Wypowiedziałem umowę na analog i DTV Basic, jednocześnie proponując operatorowi, że nadal pozostanę ich abonentem- jeśli dadzą mi 30% upustu przez 12 miesięcy na analog, bez dodatkowych kosztów pozwolą mi przejść z Basic-u na Cyfrowy Komfort i zagwarantują mi roczną opłatę za ten pakiet w cenie 10 zł/miesięcznie ( oczywiście zwalniając mnie z opłaty aktywacyjnej za aktywację Cyfrowego Komfortu). Odpowiedź mam pozytywną- a więc może i wy tak spróbujcie?
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Powerr napisał:
Witam wszystkich forumowiczów i abonentów Multimedia problem :)
Wczoraj w Giżycku pojawiły się programy pakietu "Cyfrowy Komfort".
Wielu z was ma dylemat- wypowiedzieć umowę czy nie? Ja rozwiązałem ten problem tak: Wypowiedziałem umowę na analog i DTV Basic, jednocześnie proponując operatorowi, że nadal pozostanę ich abonentem- jeśli dadzą mi 30% upustu przez 12 miesięcy na analog, bez dodatkowych kosztów pozwolą mi przejść z Basic-u na Cyfrowy Komfort i zagwarantują mi roczną opłatę za ten pakiet w cenie 10 zł/miesięcznie ( oczywiście zwalniając mnie z opłaty aktywacyjnej za aktywację Cyfrowego Komfortu). Odpowiedź mam pozytywną- a więc może i wy tak spróbujcie?

Milo, z tym ze to zalezy od regionu w ktorym sie mieszka, w jednym BOK-u sie zgodza a w innym nie. Inna sprawa ze to zaden wymog z tym Cyfrowym Komfortem, bo ja mam taka cene promocyjna czyli 10zl :) ona jest ogolnopolska, dla nich to zaden problem.
Juz masz podpisana taka umowe?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Snakeee
Zgadza się ! Powiem więcej nawet w jednym BOK zapadają różne decyzje !
Miałem internet 2MB i bez żadnego problemu dostałem 6MB za 39zł ( taka cena między innymi dzięki konkurencyjnej kablówce).
Kolega będący w podobnej sytuacji, z tego samego osiedla nie mógł otrzymać takiego internetu....
Dlaczego? Nie bo bo nie....
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Snakeee
Zgadza się ! Powiem więcej nawet w jednym BOK zapadają różne decyzje !
Miałem internet 2MB i bez żadnego problemu dostałem 6MB za 39zł ( taka cena między innymi dzięki konkurencyjnej kablówce).
Kolega będący w podobnej sytuacji, z tego samego osiedla nie mógł otrzymać takiego internetu....
Dlaczego? Nie bo bo nie....

marciniozo to tez nie jest tak do konca z ta konkurencja, moj znajomy mieszka w Lublinie, na jego osiedlu jest TYLKO MM i dostal promocje 6MB+ za 39zl.
Tak jak pisalem, wszystko zalezy od tego gdzie sie mieszka, w jednym miescie sa takie promocje w innych nie ma.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No zgadza się, ale lepiej jak konkurencja jest niż jej nie ma. Bo wcześniej to u mnie ceny w MM było dużo większe. Po pojawieniu się konkurencji cena analoga spadła 0 50% i na internet też pojawiły się lepsze promocje.
Masz rację różnie to bywa w różnych miastach....:D
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
dzisiaj w Canal+ Sport 2
15:55 Chelsea Londyn - FC Everton
19:55 FC Barcelona - Espanyol Barcelona
21:55 Valencia CF - Real Madryt
a te pacany z MM mówią że jest małe zainteresowanie tym kanałem, niech ich szlag trafi
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
dzisiaj w Canal+ Sport 2
15:55 Chelsea Londyn - FC Everton
19:55 FC Barcelona - Espanyol Barcelona
21:55 Valencia CF - Real Madryt
a te pacany z MM mówią że jest małe zainteresowanie tym kanałem, niech ich szlag trafi

Mnie zastanawia dlaczego nie moga go wprowadzic? Maja taka umowe z C+ ze obejmuje tylko 3 kanaly bez C+S2?:niewiem: Czy co?
 

masloww

New member
Bez reklam
Snakeee napisał:
Mnie zastanawia dlaczego nie moga go wprowadzic? Maja taka umowe z C+ ze obejmuje tylko 3 kanaly bez C+S2?:niewiem: Czy co?
tradycyjnie przyoszczędzili, tak jak z dźwiękiem na TVN HD i na programach ES2 i ES2 HD
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=10&t=42&p=287526#p287526
http://www.uniatarnow.tarweb.pl/img/images/dsc00551.jpg
dziadostwo, zawsze oferta po łepkach

tak czasami myślę że ktoś tam odwala krecią robotę i za piątą kolumnę robi; wszystkie dotychczasowe oferty na tv i internet są tak skonstruowane aby wkur... klientów;
teraz liga niemiecka przejdzie nam koło nosa
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Czyli bez Eurosportu 2 i Eurosportu News - szkoda liczylem na te dwa kanaly.

Cieszy Eurosport HD i Nsport HD :) SportKlub jak ktos zobaczy jakosc tego kanalu to moze zemdlec - nadawca tego kanalu chyba ma problemy ze wzrokiem :) ze tego nie widzi.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No wszystko OK", ale jak za ten pakiet sportowy znowu każą sobie dodatkowo płacić to mnie chyba krew zaleje!!!!!!!!!!!!
Płacę już za pakiet kanałów HD ( w sumie to wielka lipa jest ten pakiet) i jak zniknie Polsat Sport HD to ja chcę w jego miejsce Eurosport HD beż żadnych dodatkowych opłat!!!!!!!! O reszcie kanałów sportowych nie wspominając...
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww napisał:
tradycyjnie przyoszczędzili, tak jak z dźwiękiem na TVN HD i na programach ES2 i ES2 HD
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=10&t=42&p=287526#p287526
http://www.uniatarnow.tarweb.pl/img/images/dsc00551.jpg
dziadostwo, zawsze oferta po łepkach

tak czasami myślę że ktoś tam odwala krecią robotę i za piątą kolumnę robi; wszystkie dotychczasowe oferty na tv i internet są tak skonstruowane aby wkur... klientów;
teraz liga niemiecka przejdzie nam koło nosa

bardzo dobre posunięcie w MM, widać że coś się w końcu ruszyło, jeżeli zostanę w MM to do mnie te kanały gdzieś za dwa lata dotrą ( ale mniejsza z tym już się przyzwyczaiłem )tylko że w DTV nadal brakuje podstawy czyli : Tvp Info, Tvn Meteo, Tvp Sport, Wszystkie Discovery, kanałów Disneya ( naprawdę dobrym kanałem jest Disney Channel :), dużo rodzinnych filmów
leci ), no i najważniejsze Canal + Sport 2 !
a wgl widzę w tej ulotce tylko zwykłe EuroSporty ? czyżby w MM nie było ES2 ( tam jak dobrze wszyscy wiecie leci Bundesliga ) ?
 

masloww

New member
Bez reklam
ciekawe co będzie z pakietem HD, Discovery HD jest w Komforcie, ES HD będzie można osobno kupić w pakiecie Sport; zostaje Luxe i MTV za 19 zł?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
ciekawe co będzie z pakietem HD, Discovery HD jest w Komforcie, ES HD będzie można osobno kupić w pakiecie Sport; zostaje Luxe i MTV za 19 zł?

Ja to widze tak, do pakietu HD dolaczy Animal Planet HD zamiast Polsat Sport HD - w sumie ten kanal nie pasowal za bardzo pod katem tematycznym.

Stworza pakiet Sportowy, pytanie czy wejda w niego od razu wszystkie te kanaly co na ulotce, czy beda to wersje SD a za Eurosport HD przykladowo +6zl, za Nsport HD +6zl:D, kanaly HD bedzie mozna wykupic tylko jesli ktos bedzie mial pakiet Sportowy (no bo ku..... jakze by inaczej!).
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Snakeee napisał:
Ja to widze tak, do pakietu HD dolaczy Animal Planet HD zamiast Polsat Sport HD - w sumie ten kanal nie pasowal za bardzo pod katem tematycznym.

Stworza pakiet Sportowy, pytanie czy wejda w niego od razu wszystkie te kanaly co na ulotce, czy beda to wersje SD a za Eurosport HD przykladowo +6zl, za Nsport HD +6zl:D, kanaly HD bedzie mozna wykupic tylko jesli ktos bedzie mial pakiet Sportowy (no bo ku..... jakze by inaczej!).

moim zdaniem za HD nie powinno się płacić ! powinno być tak jak ja mam w N pakiet sportowym w tym : wszystkie ES HD i SD Nsport HD itp :) MM powina wprowadzić pakiety np mamy już pakiet filmowy i dla dzieci teraz bd sportowy usunąć pakiet HD dodać pakiet np Nauka i Świat, dodać pakiet Rozrywkowy a ten Polsat Tvn itp jako pakiet podstawowy i wtedy wybieramy sobie co chcemy oglądać :) a jak można wszystkie kanały przerabiać na HD jak trzeba za nie płacić i nie tyczy się to tylko MM...
 
Do góry