TV HD w polskiej TK Multimedia

rzepikwp

New member
Witam
Z Pamiętnika...
Tez zamówiłem cyfrowy komfort jakoś pod koniec września jakoś 26 .Pani powiedziała mi że będzie uruchomiony 2 X - ale pięknie pomyślałem:)
Przyszedł 30 IX i zniknęło mi z 70 % programów DTV, pomyślałem awaria (ale głupi byłem). Poczekałem dwa dni i w sobotę zadzwoniłem do BOK najpierw do techników.
Pan oczywiście standardowo wyśpiewał formułkę że trzeba wyłączyć , poczekać i będzie wszystko ok.
Tak minęło 30 minut i kolejny telefon do BOK że nic to nie dało,muszę przyznać że Pan się zdziwił , kazał poczekać i tak za 10 minut wyjawił mi radosną nowinę że przełączy mnie do Pani z ofertami i promocjami ponieważ ja po prostu nie mam wykupionego pakietu Basic ani jakiegokolwiek innego (przypomnę że 26 zamawiałem Komfort)
Pani od promocji wyjaśniła mi że owszem zamawiałem Komfort ale inna Pani nie zakontraktowała i dzisiaj to już na pewno nie będę miał TV bo jest sobota,(wyłączyć basic zdążyli zakontraktować) ale bardzo przeprasza i w poniedziałek osobiście się zajmie sprawą i popołudniu będę miał.
Jest poniedziałek - TV nadal nie mam , a po kolejnych rozmowach z BOK dowiedziałem się że mają 7 dni na podłączenie a liczą te dni chyba od każdego ostatniego wykonanego do nich telefonu.
Pozdrawiam
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
A czy miałeś wcześniej Basic? Bo ja dzisiaj w lokalnym BOK chciałem zamówić Komfort, ale mam Basic plus kanał Discovery HD w pakiecie kanałów HD ( a ma on być w pakiecie Komfort ) i pani nie wiedziała co zrobić w takim przypadku...
Nic, ja juz to wyjasnialem. Discovery HD dostepny jest w pakiecie Cyfrowy HD oraz Cyfrowy Komfort - bedziesz placil za te dwa pakiety, ten kanal dostepny jest i tu i tu. Mozesz oczywiscie zrezygnowac z pakietu HD i zostawic tylko Cyfrowy Komfort. Twoj wybor.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
no to jestem ciekaw ilu będzie chętnych na skalowane MTV i pusty Luxe.tv za 12 pln-ów
Tego to ja juz nie wiem, od przybytku glowa nie boli, a i jeszcze zapomniales o Polsat Sport HD a to jest juz super kanal. MTV HD jest rewelka - nie ze wzgledu na HD (chociaz nowe teledyski sa krecone w HD takze wygladaja swietnie) ale ze wzgledu na jedna rzecz...... leci tam super muza! Nie jakies reality show czy inne g... jak na zwyklym MTV w analogu, prawdziwa, swietna muzyka i koncerty.
 

masloww

New member
Bez reklam
o Polsacie Sport HD nie zapomniałem - odjąłem 7zł; można go samego zmówić;
chyba że pakiet HD będzie opłacalny dla tych co mają promocję na Basic, zechcą zamienić go na Komfort i w odpowiedzi zobaczą środkowy palec
 

semezy

New member
MM w Szczecinie

Informacja dla użytkowników DTV w Szczecinie, z dzisiaj, z party line MM, Cyfrowy Komfort nie jest przewidziany do wprowadzenia w najbliższym czasie, a po pytaniu do Pani co rozumie przez najblizszy czas, odpowiedź brzmiała że w tym roku nie będzie. Czytała mi nawet jakiś harmonogram wprowadzenia ww pakietu w róźnych miastach i Szczecina nawet nie ma w tym harmonogramie. Jak tak dalej pójdzie to ich oferta dla kaźdego miasta będzie inna. Nie wspomnę nawet że nie ma tych 4 nowych programów wprowadzonych kilka miesięcy temu. Szczecin chyba jest za małym miastem żeby dbać o klientów w nim, a może jest za daleko od Centrali i drutu im do nas nie styka. Trzeba chyba się będzie rozejrzeć za innym dostawcą mediów.
 

masloww

New member
Bez reklam
jakiś kretyn strateg w MM zaplanował VOD zaraz po starcie cyfrówki;
nie dość że przy małej liczbie abonentów ta usługa jest nieopłacalna, to na dodatek blokuje kilka pasm, których teraz brakuje na programy tv

p.s.
Solorz ma ponad 2 mln abonentów i się ciągle zastanawia nad wprowadzeniem VOD-u bo to wątpliwy interes;
w MM chcieli być lepsi od konkurencji i wpierdzielili się w VOD zaraz po stracie DTV; aby wyjść na swoje to dopierniczyli ceny z kosmosu, które powodują odwrotny skutek; w cenie dwóch filmów jest już pakiet HBO a trzech C+;
teraz chcą dać 1 film gratis (czy gratis? a podwyżka?) aby wciągnąć naiwnych
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Nowe promocje na internet pewnie się pojawią po 7 października bo w tym właśnie dniu mają pojawić się nowe promocje na Neostradę i TV w TP.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Dziwne te pakiety. Kilka programów z Komfortu pokrywa się z "małymi pakiecikami" za które ludzie przecież płacą dodatkowo - Discovery HD, Sc-Fi Channel, Nickelodeon
Powinni np. do Komfortu dołączyć Filmbox Extra, a Filmbox HD do pakietu HD, czyli tym samym likwidujemy mały pakiecik Filmbox Extra.

...a w ogóle dać wszystkie kanały HD do Komfortu :-D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Drodzy forumowicze!!!
Tego to by nawet Bareja nie wymyślił!!!!!!!!!!! MM przeszła samą siebie....

Ale od początku.
Jak już wcześniej pisałem byłem w lokalnym BOK w sprawie pakietu Komfort. Mam teraz Basic, plus kilka innych pakietów...
Miła Pani nic nie wiedziała, kazała czekać dowiadywać się....

No to skontaktowałem się z BOK poprzez infolinię. Tam miły pan stwierdził, że jak mam Basic to nie mogę mieć Komfortu?!?!?!? Nie i już, koniec kropka.
Ja się pytam jak to? Firma się rozwija ( ponoć ) wprowadza nowe kanały a ja ich nie mogę mieć - nie bo nie i już. Taki regulamin. No to ja mówię tak, jak za np. 6 miesięcy wejdą nowe kanały np. Eurosport HD, TVP HD, canal Plus sport 2 itp. i stworzony zostanie pakiet Alfa to ja dalej nie będę mógł mieć nowych kanałów bo mam pakiet Basic.... jaja do kwadratu. Powiem krótko do d...y z tym!!!!!!!!
Się po prostu zdenerwowałem. Nic tylko poczekać do końca umowy i podziękować MM. Nawet kosztem braku TV, bez tego można żyć.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Czyli masz obecnie Basic w promocji i chciałeś zmienić na Komfort?

W MM tak jest, że jak masz już na coś promocję to w trakcie jej trwania nic (lub prawie nic) nie zmienisz.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
I tu się nie zgodzę.... Miałem jak piszesz w promocji internet 2MB i po upływie dwóch miesięcy od podpisania umowy nie było żadnego problemu żeby podpisać nową promocyjną umowę na internet 6MB....

Ale to nie o to chodzi czy na forum zgadzamy się czy nie ;)

Mnie zadziwia polityka programowa tej firmy!

WPROWADZAJĄ DO OFERTY NOWE PROGRAMY I MY ABONENCI TEJ FIRMY NIE MAMY DO NICH DOSTĘPU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież to jest chore. Przecież ja nie chcę tych programów za darmo, chcę za nie zapłacić, chcę dać firmie zarobić większe pieniądze...
Po jakiego grzyba przysyłają mi ulotki, reklamy o rozwoju firmy o nowych kanałach jak nie mam do nich dostępu!?! Czy w MM nie pracują normalni myślący ludzie?????

Z innej beczki, jak tylko jestem w BOK i czekam w kolejce to zawsze są tam ludzie, którzy z czegoś rezygnują! Ja płacę spore pieniądze i chcę płacić większe i co? Nic mówią mi, że nie mogę bo coś tam coś tam,,,
Ja po prostu nie mogę tego zrozumieć.
Wniosek jest jeden, a mianowicie taki poczekać do końca tych "genialnych umów promocyjnych" i dać sobie spokój z firmą MM.
I tyle.
 
Ostatnia edycja:

11mpp

New member
Też o to dziś pytałem w BOKu. Komfort jest dla nowych klientów i tylko w wybranych lokalizacjach. Nie zobaczę TVN HD, choć mógłbym dopłacić, hie, dziwne.

Pani poinformowała mnie jedynie, że w najbliższej przyszłości kanały te będą przenoszone do Basic. Mam wrażenie jednak, że sami wiedzą że to jest głupie i posprzątają ten bałagan w ciągu miesiąca..
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To jest totalnie głupie, nierozsądne i nieracjonalne ekonomicznie. Zamiast zachęcać i przyciągać klientów - to takimi posunięciami MM ich traci.

Powiem krótko, super, że u mnie jest konkurencyjna kablówka, która się rozwija.
Akurat skończą mi się te dziwne promocje, konkurencja się rozwinie i przechodzę do nich.
A MM niech tworzy kolejne pakiety, Alfa, Beta, Gama itp. :kom:
 
Do góry