TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie zrozumieliśmy się. Listę kanałów to ja też mam na swoim DTV, ale myślałem, że u Ciebie działają te kanały, że oglądałeś i możesz wypowiedzieć się na temat ich jakości...
 

Snakeee

New member
Bez reklam
TVN HD wiadomo REWELKA, 16:9 robi swoje ale czesc materialu daja tak samo jak np. na TVN24 w 4:3 no i prawdziwego HD to tam malo, poki co skalowanko ale i tak wyglada super. Czekam na wieczor filmowy dzisiaj z druga polowka u boku Tylko mnie kochaj ;) a pozniej Matrix :)

TVN7 to mnie cieszy bo dzwiek DD (co prawda TVN daje DD 2.0) ale sama jakosc hmmm w sumie to samo co analog chyba. Kanaly SD to kanaly SD, chce wiecej HD. Niech dadza Polsat HD i TVP HD (chociaz TVP ogladam tyle co kot naplakal).

Reszta, calkiem calkiem ale nie myslicie chyba ze MM na nowych kanalach nagle daje lepszy obraz a inne olewa, w sumie wszystkie kanaly w DTV SD - dla mnie roznicy wielkiej nie ma, cieszy mnie to ze co raz mniej bede ogladal analog to przelaczanie mnie meczy, jeszcze kilku kanalow mi brakuje w DTV.

TVP Historia (nadawce tego kanalu czyli TVP to chyba pogielo :D logo kanalu jest ogromne LOL), FilmBOX FAMILY, Discovery HISTORIA, ID Investigation Discovery, BBC Life Style i DOMO jesli kogos takie kanaly "tematyczne" interesuja to OK - ja pewnie nie bede tego ogladal w ogole, obraz jest troche bardziej wyrazny ale to zwykle SD wiec malo mnie interesuje. Cieszy rowniez ze jest Ale Kino.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
I to mi chodziło, szacunek za poświęcony czas. Wielkie dzięki.
Jak pisałem u mnie kanały na liście są, ale brak sygnału - błąd techniczny taki mam komunikat.
Ciekawe jak to w ogóle będzie... mam teraz pakiet Basic i jak to będzie z tym komfortem?!
Jak już wielokrotnie było na forum napisane MM zadziwia swoimi posunięciami :eek:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Dobra obejrzalem FAKTY w HD:cool: To jest to! Niech wylacza te wszystkie kanaly SD, bo to szkoda pasma:razz: zostawic tylko HD!!! i dodac nastepne!!!:cool:
Takiej TV oczekuje:)

Czekam na wieczor fiomowy: SUPERKINO na TVN HD (przed momentem byla zajawka Matrixa ojjj bedzie pieknie!!!).
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Zamowilem po prostu, nie mialem promocji na Basic takze nie bylo problemu.
Podejrzewam ze Ci co maja Basic w promo to tez beda mogli to wziasc, gadalem z kumplem i jak pytal na hotline, to powiedzieli ze jeszcze nie maja "wytycznych" co i jak i dlatego nie moga tego poki co oferowac. Pewnie na dniach cos uruchomia, znajomy ma jakas promocje na Basic za jakies tam doslownie grosze, przeciez nawet jakby wzial Komfort, to placilby wiecej - Komfort w promo 10zl a pozniej 24zl (oczywiscie +10zl za dostep do DTV) dla MM wieksza kasa.

Tylko mnie kochaj wlasnie leci i jednak to skalowane HD.
Zobaczymy jak pozniej Matrix bedzie wygladal.
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Ponoć na PolsacieHD także leci obraz w 4:3 z pionowymi paskami :eek:
Ale siatkówka pań na PSportHD jest piękna ;) Gorzej z meczami na Polsatach w wersji SD, tutaj już jest pikseloza i obraz mleko...
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Nowa atrakcja na dekoderze MM, migające na całym ekranie, białe poziome paski:
2f84fc6a.jpg

6c397bf2.jpg
 

Snakeee

New member
Bez reklam
No ale to jakies zaklocenia miedzy dekoderem a TV a nie wina sygnału.
Tez mialem cos takiego kiedys, uzywalem wtedy przez moment scarta ale jak odlaczylem i ponownie podlaczylem scarta, inne kable tak samo odlaczylem i podlaczylem bylo ok.
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Na szczęście zakłócenia trwały krótko, mecz można było już oglądać bez tych fajerwerków.
Jak te paski się pojawiły to ustawały na moment gdy naciskało się przyciski pilota od dekodera.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w lokalnym BOK dowiedzieć się o pakiet Komfort.
Porozmawiałem sobie z panią, która była bardzo miła...., ale nic poza tym.
Brak wytycznych co zrobić z klientem, który ma pakiet Basic a chciałby mieć Komfort...

Kanały na liście w DTV niby są, ale co i jak to ona nie wie. Poprosiła abym się dowiadywał....
No to wysłałem wiadomość pocztą elektroniczną do BOK i zobaczymy co oni mi powiedzą....

Oferta niby jest, ale jej nie ma...?! Najpierw chyba trzeba by ją było dopracować a później się reklamować! Ech cała MM.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Z tego co widać to nowości są, ale tylko w cenniku.
Żeby nie było, że w październiku nie wprowadzili nowych kanałów i szybszego internetu.
 

piotreksuchy

New member
siema, zamówiłem pakiet Cyfrowy Komfort w środe tydzień temu przez infolinie, podobno mają 7 dni roboczych na realizacje usługi , w promocji 10 zł za pakiet + 10 zł za vod i te interaktywne widzimisię :d, ogółem nie patrząc 2 dyszki, za basic bym płacił 24(bez promocji), wiec opłacało się przejść.
dla info podobno jest ten darmowy film, ale założyć się nie mogę.

Jestem z Łodzi, dzisiaj mamy poniedziałek, jak na razie dostępu do nowych kanałów nie uzyskałem, ale mają przecież 7 dni roboczych ..., a więc czekam poinformuje was kiedy zrealizują moje zamówienie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A czy miałeś wcześniej Basic? Bo ja dzisiaj w lokalnym BOK chciałem zamówić Komfort, ale mam Basic plus kanał Discovery HD w pakiecie kanałów HD ( a ma on być w pakiecie Komfort ) i pani nie wiedziała co zrobić w takim przypadku...
 
Do góry