TV HD w polskiej TK Multimedia

11mpp

New member
Ja w Warszawie póki co nie narzekam, przeszedłem do MP już rok temu wzdrygając się doświadczeniami z Aster. Skończyły się gigantyczne kolejki i płacenie za nic. Mam cały komplet usług (czyli dodatkowo telefon i internet) i za cały rachunek płacę mniej niż za samą kablową przed rokiem w Aster. Wciąż mam wrażenie, że to nie potrwa długo, bo ceny są jak na to miasto niewiarygodne, ale jednocześnie jest to jedyny rachunek, który płacę z przyjemnością.

A jakość? Internet stabilny i bezbłędny, telefon dobrej jakości, kablówka bez problemów. Co do HD dowiem się niebawem, bo pozbywam się starego CRT. Obym i tu się nie rozczarował, choć zdaję sobie sprawę, że oferta jest uboga, nie tylko w MP.
 

kamilb

Member
U mnie na liście (Łęczna) pojawiło się kilka kanałów m.in TV4, TVN HD, TVN 7, TVN Style, Polsat Sport Extra, TVP Kultura. Mam rozumieć że w Basicu ich nie będzie bo nie wczytywałem się dokładnie w to co piszecie ? Swoją drogą płace abonament 95zł (Basic+Canal+) i te kanały to powinny być wliczone do Basicu ale pozostaje oglądać je w SD.

Edit: http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/8343cced2422bb862954d2329c5aa61a lista kanałów i faktycznie moge sobie narysować jak oglądam za free :)
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
kamilb​
to że za free nie będziesz miał tych kanałów to mały pikuś, jak masz promocje na Basic to wogóle ich nie będziesz oglądał; poczytaj ostatnie strony to się nieźle ubawisz;

11mpp
w Warszawie jest nówka infrastruktura, świeżo budowana, więc z jakością powinno być lepiej​
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, nie obejrzysz nowych kanałów!

Swoją drogą tak jak już pisałem, co to za promocja? Ktoś w MM wymyślił kosmiczną cenę za jakiś pakiet, potem cena stałą się realna ( u konkurencji i tak taniej ) i to ma być promocja?

11mpp

Co do internetu to złego słowa powiedzieć nie mogę. Co do jakości TV to się właśnie przekonasz jak kupisz plazmę ( lub nie daj Boże LCD ) wtedy dopiero zobaczysz "super cyfrową" jakość w MM !!!!
 

masloww

New member
Bez reklam
cyfrowy Komfort jest w promocji za 10zł, czyli dokładnie tyle ile my płacimy w promocji za Basic a nawet mniej (drugi rok w promocji na dwa lata to 11,9 zł); więc jeśli zależałoby im na zadowoleniu klientów to do końca starych umów na Basic powinni dać te nowe kanały gratis;

niestety MM nie szanuje starych klientów a to się zemści a w zasadzie już się mści; w drugim kwartale tego roku abonentów tv cyfrowej przybyło tylko 5 tys i do ogłaszanej już liczby 100 tys brakuje jeszcze 7 tys; MM pomimo że wystartowała jako pierwsza z cyfrową tv jest w tej chwili na końcu jeśli chodzi o penetrację cyfrówki w sieci
http://www.pike.org.pl/index.php?p=obranzy&sec=uslugi
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
MM zaczyna tracić klientów, i są to są fakty. Swoją polityką w dalszej perspektywie stracą jeszcze więcej. Ich polityka polega na nałapaniu klientów, którzy następnego dnia przestają mieć dla Nich znaczenie.
Ja też jestem takim łosiem, niestety. Ale spokojnie skończy się umowa - i wtedy skończy się moja przygoda z Firmą MM. W ostateczności bez Telewizji można żyć.

Ostatnio często jestem w lokalnym BOK. A tam ciągle ktoś z czegoś rezygnuje, ludzie mają już tego dosyć....

Swoją drogą czy to na prawdę jest takie trudne? Stworzyć jasny, uczciwy i przejrzysty regulamin dla wszystkich?
No chyba jednak tak :D.
 

pozi ppp

New member
to samo jest w sprawie canal plus sport 2. to chyba jedyna siec kablowa która nie ma tego programu,tak trudno go uruchomić. posiadaja niepełny pakiet wiec cena powinna byc proporcjonalnie nizsza.
 

bourbon

New member
Bez reklam
We Wrocławiu pojawiły się na liście te nowe kanały (tvnhd, tv4, style, itd). Czy moge je sobie zamówić, jeszcze się nie dowiadywałem..

*Jednak nie można przejść na Komfort podczas trwania promocji/umowy na Basic. Trzeba czekać na koniec umowy Basicu.
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
no to zadzwoniłem i ja na PRL-line; nic się nie zmieniło; mogę kupić nowe kanały po zakończeniu umowy; cyrk


jeszcze jeden kwiatek to taki, którym powinien się zająć UOKIK;
jakim prawem MM każe sobie dodatkowo płacić za niektóre programy za które już płacimy w analogu przy istniejącej opłacie za dostęp do DTV?; przecież MM nie płaci praw autorskich dwa razy
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww napisał:
no to zadzwoniłem i ja na PRL-line; nic się nie zmieniło; mogę kupić nowe kanały po zakończeniu umowy; cyrk


jeszcze jeden kwiatek to taki, którym powinien się zająć UOKIK;
jakim prawem MM każe sobie dodatkowo płacić za niektóre programy za które już płacimy w analogu przy istniejącej opłacie za dostęp do DTV?; przecież MM nie płaci praw autorskich dwa razy

masz racje :] chyba jeszcze troche i nadejdzie czas aby podkablować MM do UOKIK :D
 

Alundro

New member
Jak dla mnie powodem takiego stanu rzeczy jest to żeby stałym abonentom skończyła się możliwość zamówienia opcji Komfort w promocji.Chociaż to chyba wygląda bardziej na to że jakiś kretyn tego nie przemyślał i myśli że ktoś będzie czekał rok albo kilka miesięcy żeby zamówić ich cudowny komfort bo sądzę,że po zakończeniu umowy większość wycofa się z cyfrowej tv.
 

pozi ppp

New member
a ta umowa na ten nowy komfort to na ile jest? 12 miesiecy razy 10 zika i koniec , czy kolejne 12 mies za 24 zika? oczywiscie do tego musi byc analog?-co za idiotyzm.
 

piotreksuchy

New member
witam pakiet cyfrowy komfort zamówiłem 29 września odrazu po pojawieniu się infomracji na stronie internetowej multimedii, na szczeście miałem umowę na czas nieokreślony, umowa skończyła mi się w maju ...

ale jednak co się okazło, pakiet zamówiłem 4 dni za późno, i aktywny może być dopiero od dnia 1 listopada, parodia :d

możliwości zamówienia tego pakietu wcześniej nie było wiec czekanie na pakiet 33 dni jest nieporozumieniem ...

jak ktoś chce zamówić Cyfrowy Komfort niech zrobi to do 15/20 października, bo potem może być problem i aktywują wam pakiet np. 1 grudnia

i tak przy płaceniu 80 zł za Tv (60 analog i 20 dtv,z tymi cuda wiankami interaktywnymi :d) to i tak jest patologia że brakuje kanałów na rynku polskim takich jak :

Eurosport (to jest chyba największe nie porozumienie jaka licząca się kablówka w Polsce nie ma eurosportu)
Polsat News
Polsat Futbol
Polsat Film
Eurosport 2
Polsat Play
Polsat Cafe

no i skoro to platforma hd
gdzie jest :
Polsat HD (liga mistrzów w hd, byłoby fajnie ale to chyba jak na razie marzenia ściętej głowy)
TVP HD (chyba ten program jest tak drogi, ze jest dostępny na bezpłatnej platformie TVP)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W pełni się zgadzam, z tym, że jest w MM Polsat Sport HD, gdzie można sport w dobrej jakości oglądać ( o ostatnio było co! )

Troszkę humoru ....

W odpowiedzi na nie pamiętam już które zapytanie o Eurosport.... standardowa odpowiedź - uprzejmie informujemy, że kanał Eurosport nie jest dostępny w ofercie firmy MM.... ble ble ble...

Pozdrawiam
 

franeek

New member
Dziś wróciłem z Gdańska od kolegi. Przez kilka dni oglądałem u niego Cyfrę + na identycznym TV jaki mam bo mu poleciłem i takiego nabył. Aż mnie skręcało - muszę sprawdzić czy ja naprawdę mam sygnał cyfrowy w tym swoim tunerze :( hehhehee - ale lipa :(
 

pablik1

Member
Komfort W Ełku

Witam z Ełku

rozmawiałem przed momentem z info linią, pakiet komfort jest niedostępny w Ełku, ale ma być w ciągu najbliższych 3 miesięcy. W tym tygodniu włączą w Płocku :)
a jeśli chodzi o podłączenie w trakcie trwania promocji na Basic to regulamin nie zezwala, ale lokalne Biuro jest władne podjąć decyzję o odstępstwie od regulaminu. Jeżeli to prawda to pewnie da się dogadać- kiedyś chciałem przenieść sygnał do innego mieszkania i też chcieli żebym karę zapłacił, umówiłem się z dyrektorem Biura Regionalnego i on wydał decyzję o bezpłatnym przełączeniu, ale usiałem podpisać nową umowę promocyjną na następne 2 lata.

Pytałem się też czemu w swoim Basic'u nie mam Kino Polska- dostałem odpowiedź że niby dostawca sygnału czyli "Kino Polska" nie chciało żeby sygnał docierał do Ełku (ale kit hehe)


pozdrawiam

Paweł
 

pattro

New member
Bez reklam
pablik1 napisał:
Pytałem się też czemu w swoim Basic'u nie mam Kino Polska- dostałem odpowiedź że niby dostawca sygnału czyli "Kino Polska" nie chciało żeby sygnał docierał do Ełku (ale kit hehe)

hahahaha <lol2> ej no takie kity to tylko w MM nie no nie moge :mrgreen:
 

k0val

New member
pablik1 napisał:
Witam z Ełku
rozmawiałem przed momentem z info linią, pakiet komfort jest niedostępny w Ełku, ale ma być w ciągu najbliższych 3 miesięcy.
witam kolejnego ełczana na forum ,co do wprowadzania ich ofert to masakra nie ma jednak to jak satelita..
 
Do góry