TV HD w polskiej TK Multimedia

juzeg76

Member
pozi ppp napisał:
nie wiem jak u was ale oglądałem dziś na polsacie sport hd mecz siatkówki wen-polska.Obraz to jakas tragedia i farsa ,koło hd to nawet nie leżało,sd to nawet nie jest- obraz jakis pomazany ,niewyrażny,pikselizacja straszna.prosze o opinie.dzieki


prawda jest taka Polsat "wrzuca" w kanał HD co popadnie , kiedys bylo samo HD to ludzie płakali , ze same powtórki teraz daja wszystko jak leci i tyle ma to do HD co widac ...obraz beznadzieja szczególne siatkowka z Ameryki Płd ( przekaz poprostu nie jest robiony w HD ), na szczescie od jutra Wimbledon w prawdziwym HD ...

to samo bylo z liga wloska i szkocka zadne HD choc obraz minimalnie lepszy niz PS Extra takie bujanie ślepych....
 

k0val

New member
Wydaje mi się że dla dobra konsumentów powinna być instytucja(niekoniecznie jakaś nowa ,istniejąca chodźmy teraz zajmująca się radiofonią i telewizją) dająca licencje na oficjalne nazywanie nadawanego kanału jako "hd" , przy niedotrzymywaniu tego standardu taki patent dana instytucja mogła by odebrać.Nosząc miano kanału "hd" nadawca zmuszony by był dotrzymywać wyznaczonych standardów inaczej groziło by to odebraniem tego miana i wiązało by się z jakimiś sankcjami finansowymi.Oczywiście są to ale moje fantazje ale wydaje mi się że takie coś łatwo by było stworzyć.
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
Wimbledon w HD.... REWELKA:eek:k:

pattro napisał:
a ja dzis dostalem tą ulotke z tymi nowosciami :) czyli co moge do 1 lipca liczyc na nowy soft ?:hmm:

Nawet szybciej;)
Ale nowe kanaly to nie jest zalezne od softu, tak jak pisalem pojawiaja sie stopniowo w kolejnych miastach.
 
Ostatnia edycja:

pozi ppp

New member
a wiadomo coś kiedy w szczecinie bedzie nowy soft i nowe kanały?czy wogóle bedzie wprowadzony canal plus sport 2 tvn hd i tvp hd? o eurosporcie hd nie wspominam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
O Eurosporcie to niestety możemy zapomnieć w MM....:D

Edit

Dzisiaj rano tuner pobrał oprogramowanie nr 33.
Pojawił się kanał MM - emisja testowa. Na początek tuner strasznie przymulił a później się zawiesił....

Na tym kanale MM to na razie jest reklama VOD.

To tyle na początek z "nowości" w DTV.....
 
Ostatnia edycja:

DarekGdynia

New member
Naprawili

A u mnie z "nowości" to od rana nie działa EPG na wszystkich kanałach

Teraz wszystko wróciło do normy
 
Ostatnia edycja:

miciu10

Member
Witam
Jeśli wszyscy już się żalą, to powiem tylko, że dzieci mi płaczą bo zamiast Nickelodeon pojaiwł się napis: Błąd E01 - Brak sygnału, czy jakoś podobnie.
Z kolei w sprawie reklam VOD, których zrzut dałem wcześniej, MM odpisała, że aby się one nie pojawiały mam wyłączyć Okno informacji (to które pojawia się przy przełączaniu na dany kanał z informacją o aktualnym programie). Szkoda słów.
Pozdrawiam
 
N

neox

Guest
miciu10 napisał:
Z kolei w sprawie reklam VOD, których zrzut dałem wcześniej, MM odpisała, że aby się one nie pojawiały mam wyłączyć Okno informacji (to które pojawia się przy przełączaniu na dany kanał z informacją o aktualnym programie). Szkoda słów.
Pozdrawiam

Zastanawia mnie jedno co Ci nie pasuje w tej informacji???
Skoro napisali ze trzeba wylaczyc okno informacji (tak dokladnie to ustawic trzeba czas na 0s) no to chyba napisali prawde nie?? Czy sklamali? Nieeeeee. Otrzymales rzetelna informacje jak mozna wylaczyc reklamy. Skoro nie dostales innej informacji, tz. ze tylko tak mozna wyl. reklamy zachowujac prawidlowe dzialanie uslugi.


Nowy soft nie ma wplywu na pojawienie sie jakis nowych kanalow tvp hd, eurosport czy innych.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Jest tez inny sposób na wszelkie reklamy akcji promocyjnych - wystarczy odłączyć sobie z prądu VOD i po jakimś czasie mamy tylko sam pasek informacyjny.
 
N

neox

Guest
bourbon napisał:
Jest tez inny sposób na wszelkie reklamy akcji promocyjnych - wystarczy odłączyć sobie z prądu VOD i po jakimś czasie mamy tylko sam pasek informacyjny.

Hehe odlaczyc z pradu VOD? Chyba masz na mysli modem, tylko ze nie wszyscy maja oddzielny modem to raz a dwa nie zdziw sie jak po czasie znikna Ci kanaly:cool:
 

masloww

New member
Bez reklam
dziś MM znów udało się mnie zaskoczyć;
pstrykam w analogu na TVPSport a tu Biełsat TV :D
oczywiście w BOK-u wielkie zdziwienie, nic nie wiedzą
 

bourbon

New member
Bez reklam
neox napisał:
Hehe odlaczyc z pradu VOD? Chyba masz na mysli modem, tylko ze nie wszyscy maja oddzielny modem to raz a dwa nie zdziw sie jak po czasie znikna Ci kanaly:cool:

Jak na razie nic nie znika, będzie trzeba to załączę na ponowne załadowanie kanałów. Po co mam tracić prąd na coś, czego nie używam ? Czyli modem od vod.
 
N

neox

Guest
bourbon napisał:
Jak na razie nic nie znika, będzie trzeba to załączę na ponowne załadowanie kanałów. Po co mam tracić prąd na coś, czego nie używam ? Czyli modem od vod.
Modem nie jest tylko od VOD.
 

miciu10

Member
neox napisał:
Zastanawia mnie jedno co Ci nie pasuje w tej informacji???
Otrzymales rzetelna informacje jak mozna wylaczyc reklamy.
Nie pasuje mi, że żeby wyłączyć reklamę muszę się pozbyć jednej z funkcjonalności. Czyli za jedną z zalet DTV (informacja o aktualnym programie) tak naprawdę muszą zapłacić oglądaniem niechcianych reklam.
Jak by Wam było mało jeszcze miesięcznego abonamentu.
 

sutor

New member
Dzisiaj podłączyli mi dekoder multimedia przez eurozłaczę co uważam za wielkie nieporozumienie wiec chcialem podłączyć moje lcd z tunerem przez hdmi kabelek.Po podłaczeniu w telewizorze nie ma głosu!!!Wyświetla sie natomiast napis ze dzwiek trzeba podłączyc po spdif!!!O co tu kurna chodzi??Dodatkowe kable musze kupowac??Proszę o wyrozumiałość jestem laikiem w tych sprawach!Dziekuje z góry za pomoc!
 
Do góry