TV HD w polskiej TK Multimedia

neox a to jest pewne że dziś w nocy będzie nowy soft 'dla całej polski; skąd masz takie informacje? czy warmińsko-mazurskie otrzyma soft?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
nowy soft

Ludzie a co się tak o ten nowy soft martwicie ???
U mnie jest i powiem, że żadnych zmian nie widzę...

Co innego jeżeli chodzi o zasadę, jeżeli ktoś coś obiecuje to powinien słowa dotrzymać...:D
 
N

neox

Guest
dziadzius4 napisał:
neox a to jest pewne że dziś w nocy będzie nowy soft 'dla całej polski; skąd masz takie informacje? czy warmińsko-mazurskie otrzyma soft?
No napisalem ze dzisiaj soft dostanie "reszta" miast.

pattro napisał:
nie wyluzuje ! wkońcu płace to wymagam :p

LOL :)
 
Ostatnia edycja:

DarekGdynia

New member
neox napisał:
Czlowieku wyluzuj, ten kanal owszem jest ale to narazie test i poki co tak zostanie.

Dzisiaj w nocy reszta miast dostanie nowy soft.
rozumiem ze soft juz w pelni sprawny skoro wdrozenie idzie na cala Polske ?

Nie wiem skad opinie ze wolniej dziala, neox twierdzil ze przy nowym bylo duze przyspieszenie dzialania np. guide-a ;) wiec ciekaw jestem sam jak to bdzie po updacie..
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
Napisalem "reszta"..... ten nowy soft dziala juz w sporej czesci miast. Nie odnotowano zadnych problemow, no moze po za tym, ze jak ktos uzywa uzywa regulacji glosnosci z poziomu dekodera to czasami pasek glosnosci znika, sama zmiana poziomu glosnosci w tym czasie dziala, po prostu ten pasek czasami zniknie, w kolejnym sofcie maja to poprawic.

Co do szybkosci dzialania, to tak jak pisalem, na pewno szybciej dziala Guide, pojawia sie doslownie po 2-3s. Samo przelaczanie kanalow mogloby byc plynniejsze, moze ADB jeszcze wykrzesa cos z tych dekoderow w kolejnych wersjach softu;)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
DarekGdynia opinie stąd, że w niektórych miastach już jest nowy soft / u mnie jest / i to widać. A wyglądało to tak po pobraniu nowego softu tuner się zawiesił. Po wyłączeniu z prądu i restarcie zadziałał, ale następnego dnia nie było w ogóle nic....Kolejnego dnia po kolejnym restarcie kanały powróciły i tuner jako tako działa.

Także tak jak napisał xolzok obyśmy nie zatęsknili za starym softem...

Poza nowym kanałem MM, gdzie na razie jest test - i leci reklama vod jak już pisałem wcześniej nie widzę żadnych zmian na lepsze....Może w Kaliszu jest lepiej....:D;)

Edit

U mnie guide załącza się po 4s - także faktycznie szybciej niż poprzednio.
Ale przełączanie kanałów tak jak pisze neox trwa dłużej.
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
DarekGdynia napisał:
Nie wiem skad opinie ze wolniej dziala, neox twierdzil ze przy nowym bylo duze przyspieszenie dzialania np. guide-a ;) wiec ciekaw jestem sam jak to bdzie po updacie..

Jak wcześniej pisałem guide działa szybciej ale np. interfejs graficzny przy przewijaniu kanałów (nie mylić z przełączaniem) pojawia się z dużym opóźnieniem.
Pasek głośności zazwyczaj się nie pojawia (pojawia się gdy wcześniej inną funkcją wywołano interfejs graficzny). Po krótkim czasie niekorzystania znów przestaje się pojawiać. Taki sam przypadek miał miejsce przy którymś z wcześniejszych softów (dość dawno temu).
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

to ja was przepraszam ?! ale jezeli mamy 1 lipca i ten kanał działa jako Test ?! to na co oni wypuszczali ulotke ze od 1 lipca ? nie mogli np od 5 zrobic ?! :confused:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

:hmm: dzis dotarł do mnie nowy soft i powiem jedno ..... jedna wielka masakra ! tak masakra ! to co teraz jest za oprogramowanie to szok kazdy kanal sie tnie jest niezgodnosc dzwieku z obrazem dekoder tak zamula ze szok ! nie jest juz ta sama czulos co wczesniej ! :roll: :roll: a tak dla ciekawostki dodam ze jest nowy soft a tego ich kanalu nie ma nawet jako test :confused: :p ta firma mnie zadziwia coraz bardziej ;]
 
N

neox

Guest
pattro napisał:
:hmm: dzis dotarł do mnie nowy soft i powiem jedno ..... jedna wielka masakra ! tak masakra ! to co teraz jest za oprogramowanie to szok kazdy kanal sie tnie jest niezgodnosc dzwieku z obrazem dekoder tak zamula ze szok ! nie jest juz ta sama czulos co wczesniej ! :roll: :roll: a tak dla ciekawostki dodam ze jest nowy soft a tego ich kanalu nie ma nawet jako test :confused: :p ta firma mnie zadziwia coraz bardziej ;]

W Gorzowie cos sie dzieje, to nie wina softu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Neox dobrze, że my "mamy Ciebie" to się chociaż można czegoś dowiedzieć, bo w BOK zawsze mało co wiedzą a już o jakiejkolwiek awarii to nigdy nic...
 

cypis1

New member
jaki nr ma ten nowy ekstra ;) soft? ktoś tu pisał, że 33 - ale ja w informacjach systemowych nie mam takiego numeru?
coś tam się rano wgrało, zainstalowało i... tyle. Po staremu. Nie zauważyłem żadnych zmian - guide jak na moje oko nie działa szybciej (za to dochodzi do końca i nie leci dalej od 1, tylko zatrzymuje się i trzeba wracać), a co najważniejsze jakość obrazu jest tak samo słaba, jak poprzednio :( - może lekko ociepliła się temperatura kolorów, ale co to za zmiana?
 

DarekGdynia

New member
cypis1 napisał:
jaki nr ma ten nowy ekstra ;) soft? ktoś tu pisał, że 33 - ale ja w informacjach systemowych nie mam takiego numeru?
coś tam się rano wgrało, zainstalowało i... tyle. Po staremu. Nie zauważyłem żadnych zmian - guide jak na moje oko nie działa szybciej (za to dochodzi do końca i nie leci dalej od 1, tylko zatrzymuje się i trzeba wracać), a co najważniejsze jakość obrazu jest tak samo słaba, jak poprzednio :( - może lekko ociepliła się temperatura kolorów, ale co to za zmiana?

Mam to samo, napewno nie jest to 33 czy chodzby 30-stka...kosmetyczne poprawki / roznice widoczne. VOD ma inne plansze, wybory profili i etc, guide dziala tak samo wolno, jakosc obrazu ta sama, Faktycznie moze obraz ocieplil sie, a dokladniej jest jakby mniej mleczny....

Neox czy faktycznie w Trojmiescie wgrana poprawka to ta finalna o jakiej sie tu wszyscy rozpisujemy ? :)
 
N

neox

Guest
Naprawde nie wiem jak mozna wam pisac zebyscie czytali ze zrozumieniem.

Czy ktos pisal ze nowy soft poprawia obraz? Co ma wspolnego wprowadzenie dodatkowych rzeczy w postaci "interaktywnosci", profili, polepszenia dzialania Guide z jakoscia obrazu?

Wszyscy maja ta sama wersje softu. To nie zadna poprawka, wszyscy maja ta sama wersje softu.

Aha jeszcze jedno, wersji oprogramowania szuka sie w MENU->DIAGNOSTYKA->LOADER->OPROGRAMOWANIE,
w tej chwili to 33
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Co do oprogramowania tak jak pisałem wczesniej jest 33 - dokładnie tak jak napisał neox można to sprawdzić !!!
 

DarekGdynia

New member
Aha jeszcze jedno, wersji oprogramowania szuka sie w MENU->DIAGNOSTYKA->LOADER->OPROGRAMOWANIE, [/B]w tej chwili to 33[/QUOTE]

To coś nie gra bo idąc tymi krokami oprogramowanie u mnie = 5
Może miałeś na myśli informacje systemowa i tam wersja softu - ale tu też coś nie gra mam wersję 2817_8 stąd pytanie czy dobra paczka na Gdynię poszła ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry